Skocz do zawartości
DaraS

Tales Of Xillia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

dobra, pocisnąłem trochę Xillie do przodu - mam ostatni chapter, wyłaże teraz z Elysium , wszyscy na 60 lvl więc chyba nie jest źle :) za mną 35h gry.

trochę zaczynam grindu, zostały mi trofea z Rowenem jako link partner, Leią i Jude'm.

Przeoczyłem już tą miejscówkę gdzie można dopaść ten Minimum Damage Skill?

Edytowane przez majkelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Old Vicalle Mines, jest to w lesie koło Leronde z tego co pamiętam, po za tym w każdym momencie można tam chyba wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xillia skończona, licznik stanął na 42h.

To co mogłem to zrobiłem z grindu, na więcej już nie mam chęci. Historia na początku ciągnęła się jak flaki z olejem ale od 3 rozdziału - bajka.

Zakończenie trochę mnie rozczarowało, gdyż nie do końca zrozumiałem co się stało z Millą - każdy poszedł w swoją stronę a Milla? Jakoś brakowało mi cut-scenki właśnie o niej.

Ogólnie finałowa walka świetna - ten moment jak po kolei każdy towarzysz dołączał do walki i walił Mystic Arte.. jeszcze fajnie się złożyło, że Rowen jako ostatni pocisnął swój Arte. Puścił te lodowe sople, odwrócił się i jeb - koniec walki :D super, byłem pod wrażeniem.

Reasumując, uważam iż ten czas z grą był spędzony bardzo dobrze, czasami grind doprowadzał mnie do szewskiej pasji ale myślę, że dałem radę. Koniec końców polecam, ale teraz muszę trochę odpocząć od Xilli żeby ruszyć kolejne Talesy. A w kolejce mam do ogrania teraz Graces F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czeka Cię jeden z lepszych Talesów, moja mała perełka na ps3 heh :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×