Skocz do zawartości
piciu42

Homefront

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem grę 6 dni temu i od godziny 15.00 spokojnie można grać w multi. Przed tą godziną wpadałem na serwery na których grało 15-20 osób, zaś po tej godzinie serwery są zawsze zapełnione.

W samą grę gra się bardzo przyjemnie, do czasu Battlefielda 3 spokojnie można w nią grać. Grę kupiłem za 15 złotych ;)

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ci się udało :biggrin: Czy w pełnej wersji tak się nie zwiesza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę 6 dni temu i od godziny 15.00 spokojnie można grać w multi. Przed tą godziną wpadałem na serwery na których grało 15-20 osób, zaś po tej godzinie serwery są zawsze zapełnione.

W samą grę gra się bardzo przyjemnie, do czasu Battlefielda 3 spokojnie można w nią grać. Grę kupiłem za 15 złotych ;)

Cieszę się,że ludziska jeszcze grają.Homefront,multi ma zajebiste,dziwię się,że ta gra jest niedoceniona...

Edytowane przez onkyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie na PSN kosztuje 120 złotych, ale udało mi się wkręcić w kupno slota za 15 złotych ;)

Gra faktycznie potrafi się zawiesić, czasami często. Do tej pory gra zawiesiła mi się około 7 razy, a na liczniku mam niecałe 20 godzin.

Gra jest po prostu średnio-dobra - ma jedynie 4 7 podobnych do siebie map i jedynie 2 tryby rozgrywki ( do tej pory ani razu jeszcze nie zagrałem w tryb deathmatch, gram jedynie w zdobywanie punktów na mapie ). Do tego bronie są niezbalansowane i jest ich mało.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę grę ostatnio i prawdę mówiąc to całkiem fajna gra. Ma przyjemne multi, singiel też niczego sobie. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka jest frekwencja na serwerach Homefront?

chodzi Ci o to ile osób w to gra??

wystarczająco żeby była dobra zabawa

nie mam problemów z pustymi serwerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to bardzo,że ludzie jeszcze grają.Homefront ma zajebiste multi.Aktualnie gram w Battlefield 3,ale zaczyna mnie już ta gra wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat na ustawki? Jak nie ma to zapraszajcie : szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niezła gra. Tania, z przyzwoitym singlem i multi. To co mnie bardzo irytowało, to problem z rankingami - nie wyświetlało ich. Nie wiem czy to poprawili, bo gry nie włączałem od 3. mies. ale ta usterka kuła mocno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej niedostępne rankingi... :confused:

Gra się dla przyjemności, a nie rankingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nadal ludzie grają w homefront?czy serwery świecą pustakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest? jakieś 2 miesiące temu wszedłem w świat strzelanek.... od tamtego czasu męczę black opsa, ale chciałem zagrać w homefront i mam pytanie, czy bez problemu idzie znaleźć graczy (tak jak w black ops) i czy na używanej grze mogę pograć multi (czy są śmieszne kody online?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jedna z najgorszych gier w jakie grałem. Cod jest o niebo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy punkt widzenia, ale jak dla mnie to Homefront w multi przebija zarówno CoD jak i BF. Świetne połączenie obydwu, złoty środek. Szkoda, że w pewnym momencie zwisy nie dawały mi grać, a matchmaking wołał o pomstę do nieba. Mam nadzieję że sequel będzie utrzymany w podobnym klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gra ktoś jeszcze w Homefronta ?.

Ja postanowiłem wrócić do tej gry...ahhh mój pierwszy fps via PSN...aż z sentymentu wydałem to 25zł ( połowa tego co dałem za grę xD ) i kupiłem 2 map packi...widzę że ogólnie dużo ludzi w to jeszcze pogina i ciekawi mnie czy tutaj też ktoś gra jeszcze ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×