Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz bedzie montazyk bo kilka fajnych momentow juz sie trafilo :) za kilka dni cos tam skrece (ale bez dubstepu jako podklad muzyczny bo jest fe;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL - jak możesz to napisz czym nagrywałeś, jakie ustawienia miałeś i jaką masz specyfikację kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp - msi gt780dx z i7 2670qm i gtx 570m (ostro kręcona) + 8gb ramu. Program przechwytujacy to Dxtory z kodekiem x264. Rozdzielczość 720p a ustawień samego kodeka nie pamiętam. Jak wrócę z roboty to zrobię print screen bo tam dość sporo opcji jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki, czekam również na screena ustawień.

Ja mam problem z ustawieniem programu, ostatnio używałem MSI afterburner, niby wszystko ok ale kolory są ostro pociemniałe, nie wiem czemu. W innych programach(fraps) trochę mi przycinało/spadki fps podczas nagrywania, dziwne bo kompa niedawno kupiłem.

Moja spec

I5 2320 3,3 Turbo

Radeon 7850 maksymalne OC 1000/1450

8gb ramu

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki, czekam również na screena ustawień.

Ja mam problem z ustawieniem programu, ostatnio używałem MSI afterburner, niby wszystko ok ale kolory są ostro pociemniałe, nie wiem czemu. W innych programach(fraps) trochę mi przycinało/spadki fps podczas nagrywania, dziwne bo kompa niedawno kupiłem.

Moja spec

I5 2320 3,3 Turbo

Radeon 7850 maksymalne OC 1000/1450

8gb ramu

Jakie temp. osiąga twoja karta przy graniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze takty na karcie i spr. O jakieś 20-30 mniej i wtedy zobacz jak wygląda sprawa. No i hwmonitor odpal żeby temperatury spr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp w spoczynku 38-42, w mocnym stresie 60-65 przy obecnych temp za oknem, czyli +/-30stopni.

Dodam jeszcze że od pewnego czasu pojawiają mi się takie dziwne freezy, najpierw nic nie mogę nacisnąć ale myszka normalnie chodzi, następni stopuje również myszka, monitor gaśnie po 3-4sek odpala sięi pisze ze sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność, dodam że takie coś dzieje się tylko przy przeglądaniu stron, zawartości komputera, nigdy podczas grania czy odtwarzania filmów.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak radek:-D dlatego unikam tych kart jak ognia i idę w gtx 670. Nawet na moim starym lapie karta radka robiła takie cyrki jak Twoja obecna i tylko przy wkaczaniu pełnego ekranu na filmach z yt. Wymień sterowniki na jakieś starsze i obserwuje sytuację.

No i obiecane screeny z programu Dxtory

69811498.jpg

dx2ae.jpg

dx3au.jpg

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, mam jeszcze jedno pytanie, w zasobach DXTORY nie miałem x264, pobrałem go zainstalowałem ale niestety go nie wykrywa, co źle robię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 bit http://komisar.gin.b...197kMod.x86.exe

64 bit http://komisar.gin.b...kMod.x86_64.exe

Zamknij Dxtory i zainstaluj kodek. Otworz ponownie i powinien sie pojawic dodatkowy kodek x264. Jakby co to pisz na PW zeby nam sie tu zaraz ktos nie przyczepil,ze za duzy offtop od konsoli sie robi

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo , ocenicie fragmovie ;) ?

rate,comment,subscribe.

@@@WATCH IN HD@@@

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leevy- filmik fajny tyle że trochę ciemmnawy i momentami mało wyraźny a muza bez pierd.......a jak na takie git akcyje :banana: A tak nawiasem mówiąc to nieładnie jest robić baserape na Kanałach- nu, nu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawiasme to trudno tam nie robic baserapu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piorkuje rodzicom powinni odebrac to ,,cus,, i do wiezienia wsadzic

pewnie na komunie kompa dostal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leevy- filmik fajny tyle że trochę ciemmnawy i momentami mało wyraźny a muza bez pierd.......a jak na takie git akcyje :banana: A tak nawiasem mówiąc to nieładnie jest robić baserape na Kanałach- nu, nu :biggrin:

kurw... ta ciemnawośc to WINA youtube nie moja OMG , każdy sie na to skarzy a to wina YOUTUBE xD.Baserape na kanał xD? Oj tam oj tam punktów nie przejmowali to mają xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak obejrzalem recenzje buterfilda to zastanawiam sie czy moja robota ma sens :o

i kolejny raz okazalo sie ze zabladzilem na yt ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, o klocuhu usłyszałem ze dwa tygodnie temu. Po kilku jego filmach z buterfilda cz nfs zacząłem się zastanawiać czy EA nie powinna go wynająć jako testera do swoich produkcji , albo jako gościa od rozpowszechniania marki w sieci. Ma koleś dar ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, o klocuhu usłyszałem ze dwa tygodnie temu. Po kilku jego filmach z buterfilda cz nfs zacząłem się zastanawiać czy EA nie powinna go wynająć jako testera do swoich produkcji , albo jako gościa od rozpowszechniania marki w sieci. Ma koleś dar ;-)

Obejrzyj jeszcze Alan Wake :D Ale nie ma to jak szorować samochód na jedynce w NFS i narzekać że się ciężko jeździ i samochody są wolne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się czy to nie jest jakaś celowa robota, czy to nie przez jakiś modulator/syntezator jest przepuszczone. Gość ma bardzo dużo widzów, mega dużo odtworzeń jego klipów. Z tego można zrobić niezłe konto partnerskie po zmianie targetu i paru innych kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczone przez syntezator by trochę inaczej brzmiało. Ja tam myślę że on na to nawet nie zważa tylko myśli że jest fajny :biggrin:

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, ja sobie tylko tak to rozkminiam i nie wierzę, że tacy ludzie istnieją, a jednak ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś się wyróżnia a o to jemu chyba najbardziej chodzi.mam pomysł na siebie o nie oceniam tu czy dobry lub nie.ważne że działa na jego korzyść.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka w tym korzyść :D Pieniędzy za to nie ma, może najwyżej satysfakcje. Ale dobra bo już się off top robi. Szkoda że kantyny już nie ma :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×