Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalnie :confused:

Auto po wypadku:

http://www.youtube.com/watch?v=Uwo7yeUPJVk

Foty Kubicy:

http://www.youtube.com/watch?v=8xgsxpH_6xQ

Najnowsze wieści:

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Informacje-o-wypadku-Kubicy,wid,13106448,wiadomosc.html

A i na jutro mam szlaban od żony na GT5, więc mnie nie będzie w wyścigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

Wznawiamy we czwartek,wydaje sie to najrozsadniejsze,trzeba zebrac z powrotem przynajmniej 12 osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też jestem za wstrzymaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potrzebuję info od osób, które jechały wczoraj na Nurbie. Z tego co wyczytałem, ogólnie jechało 8 osób, 6 ukończyło a zrezygnował Melon i Reissdorf? Dla kogo kary? Melon? Kto miał best lapa?

Czy dalej pozostajemy przy tym, że 3 nieobecności to usunięcie z eventu?

Poniżej wklejam aktualną tabelę, ale bez uwzględnienia Kar i best lap na Nurb.

tabelawynikwsupergt.th.jpg

http://img715.imageshack.us/img715/686/tabelawynikwsupergt.jpg

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w regulaminie? ja byłem 5 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 6-u ukonczylo jak podalem wczesniej a 2-och mialo awarie bolidow.

Watson wklejaj tabele za pomoca 'direct link' ,jakby co to pytaj Sumo on wie ocb.

A co do nieobecnosci to wiadomo ze roznie bywa z czasem,mysle ze ogolna postawa,checi sa wazniejsze od tej konkretnej liczby 3 nieobecnosci.A w interesie kazdego jest pojawienie sie na kazdym wyscigu,jesli chce walczyc o najwyzsze miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mogę wkraczać do akcji w następnym wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do Kubicy to od rana śledzę wątek, były informacje o możliwej amputacji dłoni, lecz nie zostały potwierdzone przez szpital itp., więc może być to tylko domysł agencji prasowej która wypuściła tą miejmy nadzieję plotkę. Co do wystepów Kubicy w rajdach. Chłopak to lubi, fajnie, jednak wg. mnie powinien wziąć pod uwagę, że jego najważniejszym zadaniem są występy w F1 i na tym się skupić, a nie niepotrzebnie ryzykować udziałem w Rajdach. Wg. mnie powinien sobie to zostawić na czasy jak skończy karierę w F1, a szefowie Renault powinni mu tego zakazać, tak jak to robią szefowie w innych teamach. Wielu kierowców F1 ma zakazane startować w innego typu wyścigach właśnie ze względu na bezpieczeństwo ich zdrowia.

Wracając do naszego wątku:

Czy dalej pozostajemy przy tym, że 3 nieobecności to usunięcie z eventu?

Ja jestembyłem za, ale ze względu na małą frekwencję to nie ma większego sensu - jak kogoś usuniemy to w ogóle nie będzie się z kim ścigać... ten przepis miał sens, jak była główna stawka + rezerwa, a teraz...

Co do kar to tak jak piszę Jack - 3pkt. dla mnie... Kurna, mogłem zostawić bolid na poboczu, dostałbym 3pkt. i by się zrównoważyło chociaż :scare:

Żeby ustalić bestlap ktoś kto posiada replay musi go odpalić i zrobić fotę pod koniec... jest ktoś taki? ;)

Co do kolejnego wyścigu:

Cieszę się, że chcecie przełożyć wyścigi na czwartek, zróbmy to, a w tym czasie postarajcie się proszę skombinować większą frekwencję. Ja wejdę na neta jak to będzie możliwe, ale wiecie... góry, głusza i te sprawy B)

A, jeszcze to:

CO do mocy samochodów: Mi tam ryba ile KM będzie- czy 560,570 ale powinno być ustalone raz na zawsze i już. Na początku nie mieliśmy doświadczenia z samochodami supergt, więc moc Melon określił na oko- widać za mało, bo są problemy. A jak są problemy to trzeba je rozwiązać

No trzeba rozwiązać, ja chciałem zwiększyć limit, bo oko miało zeza :teehee: , ale nie chce pewnego dnia siedząc przy oknie dostać ze snajperki :ninja: , więc się z tego wycofałem. Pozostaje pytanie co teraz, bo problem jest nadal. Mamy sobie kupić 3ci samochód? Pewnie Xanawi Nismo skoro trzyma moc poniżej limitu... okaże się, że wszyscy w ostatnim wyścigu będą nim jeździć :rolleyes:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon, czemu ciebie nie będzie do czwartku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jack

Wyjeżdżam, wypad feriowy z ziomalami :pardon: Wyszło w trakcie trwania eventu jakby co :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kar to tak jak piszę Jack - 3pkt. dla mnie... Kurna, mogłem zostawić bolid na poboczu, dostałbym 3pkt. i by się zrównoważyło chociaż :scare:

Ale z tego wyścigu zrezygnowałeś i widnieje literka R- rezygnacja.... chyba nie warto już odejmować ptk? Chyba, że Jack będzie nalegał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson moze posluzyc za wzor dla wszystkich swoim podejsciem do tematu turnieju.Nie dosc ze nie jest najszybszym kierowca to czerpie radosc z gry w naszym gronie,motywuje nas wszystkich i jeszcze poswieca czas by prowadzic tabele.Czapki z glow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - czemu mam -3 przy Suzuce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, miejsce było. Jack uszkodził koło, więc -3pkt. Szybko odrobisz i co na + wystartujesz z lepszej pozycji w następnym wyścigu :D

Innych skarg rozumiem, że nie ma?

Macie czas do 24.00

Co do KM jeszcze raz:

Nie wszyscy jeżdżą Nismo... Dlatego jak dziś na testach posprawdzam jeszcze wozy i jak się nie uda w nich zejść poniżej 550KM to dopuszczę 560, bo problemy ma i GTR i NSX i Supra, tylko Nismo trzyma dopuszczalną moc... A mocy nie mogę obniżyć (tak, żeby nie było w ogóle turbo), bo wtedy Nismo nie będzie mogło jeździć skoro bez niczego ma 542...

Jack- informację wziąłem ze strony 19 :)

Watson moze posluzyc za wzor dla wszystkich swoim podejsciem do tematu turnieju.Nie dosc ze nie jest najszybszym kierowca to czerpie radosc z gry w naszym gronie,motywuje nas wszystkich i jeszcze poswieca czas by prowadzic tabele.Czapki z glow!

Dziękuję Gawron za uznanie :)

Poniżej ostateczna już tabela po 4 wieczorach wyścigowych. Wieczorem podczas eventu u SUMO zapytam o ten direct coś tam ;)

Tabelę można już podmienić na pierwszej stronie :)

tabelawynikwsupergt.th.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/686/tabelawynikwsupergt.jpg

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już podmieniam. A może lepiej zaraz, bo źle się zrozumieliśmy. To Mardok wjechał Jackowi i uszkodził mu koło :rolleyes:

Może lepiej byłoby "uszkodziłeś Jackowi koło" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już podmieniam. A może lepiej zaraz, bo źle się zrozumieliśmy. To Mardok wjechał Jackowi i uszkodził mu koło :rolleyes:

Może lepiej byłoby "uszkodziłeś Jackowi koło" :thumbsup:

Ahahah.... ajj to przepraszam :) Słabo sprecyzowane było:P Poczekaj 5 min poprawie i everything will be okay now? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson

-3pkt z suzuki to powinny byc dla Mardoka a nie Jacka.A i powodzenia dla Ciebie,licze ze powalczysz o 6-ke w generalce.Ja bede probowal tez 6-ke u Mato SLS-em,ale jade z marszu bez przygotowan to moze lepiej powiedziec 8-ke hehhehe.

PS Kiedy kiera w rekach bedzie?

A i nie zebym Cie poganial ale kiedy bedzie mozna best lapy odczytac z tabeli?Czy to bedzie na zasadzie zoltej kratki w tabeli na zawodniku ktory ma best?Dobrze kminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson

-3pkt z suzuki to powinny byc dla Mardoka a nie Jacka.A i powodzenia dla Ciebie,licze ze powalczysz o 6-ke w generalce.Ja bede probowal tez 6-ke u Mato SLS-em,ale jade z marszu bez przygotowan to moze lepiej powiedziec 8-ke hehhehe.

PS Kiedy kiera w rekach bedzie?

W piątek o 23 była we wro, niestety w sobote kurier nie jeździł- więc jutro będę już tym szczęśliwcem :)

Zmiany wprowadzone. Edit tabeli w poście :)

O jakiej 6-stce mówisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 6-y plac w generalnej u Sumo,czy chodzi Ci ze za skromnie powiedzialem,winno byc na pudle,trzeba sobie wysoko poprzeczke stawiac heheh.

A byloby problem zrobic moja kratke na nordshliefe na zolto i reszcie na innych torach?Bedzie wiadomo w ten sposob kto mial besta na danym torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniżej ostateczna już tabela po 4 wieczorach wyścigowych. Wieczorem podczas eventu u SUMO zapytam o ten direct coś tam ;)

Tabelę można już podmienić na pierwszej stronie :)

tabelawynikwsupergt.th.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/686/tabelawynikwsupergt.jpg

Direct Link - link bezpośredni do obrazka z tabelą - czyli ten link, który napisałeś w zacytowanym wyżej przeze mnie fragmencie na samym końcu. ;)

Trzeba tylko dać [ img ]link[ /img ]

bez tych spacji, czyli tak:

tabelawynikwsupergt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byloby problem zrobic moja kratke na nordshliefe na zolto i reszcie na innych torach?Bedzie wiadomo w ten sposob kto mial besta na danym torze.

Można tak zrobić i pierwotnie tak chciałem. Ale problem w tym jeśli ta sama osoba w wyścigu wygra i zrobi best lap :)

Możemy się umówić- best lap zaznaczana kratka na żółto, osoba która wygra jest po prostu napisane 1/15 ptk.

Mówisz i masz od kolejnego będzie poprawione- chyba wszyscy się zgadzają:) Nie ma co debatować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie 1/15pkt to wiadomo ze wygral hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce się pościgac to zapraszam, hostuje pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×