Skocz do zawartości
Daniol_02

Call Of Duty: Black Ops Patch 1.06

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie zobaczyłem tego patcha i zaczynam instalować wie ktoś czy coś poprawił w grze ,bo jestem ciekaw i piszcie co sądzicie o tym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    New Features:
  • • New contracts added to the rotation.
  • • Added optional pre-match timer for LAN / System-Link games.
    Issues Addressed:
  • • Fixed freeze associated with larger games.
  • • Improved reliability of players connections to one another.
  • • Improved ability to bring parties to the game lobby. Late party joiners would try to connect to previous lobby host and be denied if new joiners trigger a lobby host migration.
  • • Addressed an issue where the Host encounters and infinite spinning loading circle after a Host migration.
  • • Fixed a timing specific, long/infinite loading screen when joining games (sometimes giving you “Error - Read error (0x80010713) on file <map name>").
  • • Fixed a timing-specific freeze when host powered down during host migration.
  • • Cleaned up the map search filter in the Community section (deleted unused entries).
  • • Fixed Combat Training’s "USE FRIENDS" option for bots names.
  • • Fixed issue with split-screen guest profile names being blank, resulting in matches never launching.
  • • Instead of showing the generic “Player” for offline profiles in LAN, we now display the PS3 profile name.
  • • Fixed Friends list appearing after viewing a Friends Playercard from the Leaderboards.
  • • Fixed filter so players can now view Friends on Zombies leadboards.
  • • Fix timing specific issue where the game can be put into slow motion.
  • • Addressed "disconnected path" error when using the doors in Radiation after a host migration.
  • • Fixed stability issues navigating lobbies after client on Split Screen Zombies quits out of a game.
  • • Addressed issue/exploit when removing Counter Spy Plane effects with the Jammer.
  • • Fixed a freeze when quickly loading maps one after another in private match.
  • • Fixed issue where players get primary weapons in Second Chance.
  • • Fixed “NEW” stamp not disappearing for Custom Slot 9 when highlighting the slot.
  • • Removed water vision effect when respawning after dying in the acid pool in Radiation.
  • • Several contract fixes.
    Gameplay Tuning:
  • • Second Chance – players that put an enemy into Second Chance are now credited for a full kill once that enemy dies. If another player kills the enemy while the enemy is in Second Chance, they will get assist credit.
  • • Adjustments to the PSG1 with attachments.
  • • AK74U adjustments.
  • • RCXD adjustments.
  • • Silenced sniper rifle adjustments.
  • • Removed hit markers when shooting friendly equipment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee? Przecież ten patch wyszedł dawno temu.

Edit: No faktycznie, chyba coś mi się pomieszało :P Te zmiany wyglądają dość konkretnie.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł. Coś ci się pomerdało. :turned:

Jakby ktoś się zastanawiał co oznaczają poszczególne adjustments to przetłumaczę na nasze ;p

  • • Adjustments to the PSG1 with attachments. [PSG z Dodatkiem zabija na one shota od pasa wzwyż za każdym razem]
  • • AK74U adjustments. [AK74u z Uchwytem ma większy recoil niż do tej pory]
  • • RCXD adjustments. [Mniejszy damage]
  • • Silenced sniper rifle adjustments. [snajperka z Tłumikiem przy strzale w głowę zawsze zabija na jednego hita]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na tego patcha, to nawet mi sie podoba, zaraz odpale pleja to zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch rewelacja !

W końcu problem z rozłączaniem zniknął.

Można komfortowo pograć dłuższą sesję w zombie, bez wywalania kumpli w szczytowych momentach.

Apropo tego trybu, glitch z małpkami został naprawiony :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wzrósł komfort z grania. Łatka póki co na plus. Zobaczymy jak się będzie grało przez kilka najbliższych dni, oby nie wyszły inne błędy. 

P.S. Wczoraj na 2h grania tylko RAZ miałem migrację hosta a połączenie zawsze na 3-4 kreski. U mnie to coś rzadko spotykanego a neta mam 25 MB z Upc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma tu patch? Oszustwa w grach online to normalka. To jest hack hardwarowy. Jak zrobić sobie takiego lag

można znaleźć na youtubie bez problemu. Kwestia kilku drucików i przełącznika do światła ;) Bycie durniem- bezcenne.

http://en.wikipedia....Latency_hacking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma tu patch? Oszustwa w grach online to normalka. To jest hack hardwarowy. Jak zrobić sobie takiego lag

można znaleźć na youtubie bez problemu. Kwestia kilku drucików i przełącznika do światła ;) Bycie durniem- bezcenne.

http://en.wikipedia....Latency_hacking

Rzeczywiście to lag switch i nie ma nic wspólnego z tym patchem, Gratuluje obszernej wiedzy w tej kwestii zaczerpniętej z wikipedii Kill.

I tak Treyarch powinno coś z tym zrobić i eliminować takich oszustów, przecież łatwo wykryć osobę, która coś takiego stosuje, jak cały czas są lagi przez kogoś umyślnie robione, czy nie to i tak powinien się zmienić host i nie powinno być takich problemów. O to chodzi, że ten koleś, który umieścił ten filmik i komentował wyraźnie sugeruje, że Treyarch nic nie robi w tej sprawie i ten patch też niczego w tej kwestii nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na xboxie to kurestwo było od dawna hamburgery non stop tego używały w GoW2.... zaczyna się mecz mega lag na 20sekund jak puści to tylko widać 5killi 1kutasa i wszyscy nie żyją....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że ciężko jest ogarnąć ilość raportów jaką dostają codziennie ze wszystkich platform. To mogą być setki tysięcy. Pewnie wybierają tylko te które masowo się powtarzają i wtedy badają sprawę. Ja tam nie mam litości. Raportuje każdego takiego kretyna i mam nadzieje, że długo sobie nie pogra. A bany lecą. Wystarczy popatrzeć na oficjalne forum gdzie pełno jest tematów w stylu "why is my account suspended?" :)

Natomiast ja miałem nieprzyjemną sytuację wczoraj i wiem, że nie tylko mi się to zdarzyło. Po respawnie dostałem jeszcze kilka kulek już jako zdrowy i w pełni sił gotujący się do ataku żołnierz. Gra zaliczyła mi awansem strzały oddane w moje truchło. Wiem, że można w ten sposób nabić nawet fraga. W każdym razie zdarzyło się raz, więc nie ma podstaw do paniki. Druga sprawa, która mnie wczoraj zastanowiła to dodatki w pistoletach maszynowych i atut Watażka. Nie pamiętam jak to było, ale teraz nie da się wybrać jednocześnie zwiększonego magazynka i szybkiego ognia? W ogóle z niczym nie mogłem połączyć szybkiego ognia... Tak ma być/było czy to wprowadzili teraz? Prawdę mówiąc nigdy nie chciałem robić takiej klasy więc nie wiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim . Wszedłem tylko po to by wyrazić swoją dezaprobatę na temat Black Ops ps3 , znosiłem te zawieszki (hard reset included) , lagi , wywalanie z party (gdzie zagranie z kilkoma znajomymi to marzenie) od czasu premiery , nigdy nie jechałem tej serii , ale na boga ci kolesie z Acti/Trey są POPIERDOLENI . Wczorajszy patch zmienia moją główną broń ak74u w kupę złomu.Mam gdzieś ile osób z tym biegało , ja wybrałem ją na początku i zrobiłem na niej 35k (ratio 1.97 , 10 prestiż). I jeszcze karabiny snajperskie dopakowali echh. Czy jest sens zmieniać aż tak balans broni po takim czasie od premiery ? Co ja mam się uczyć grać co patch ??Nie można balansować "delikatnie" jak w BF2??? Przepraszam za moją żółć , przed chwilą zamieniłem BO na Dead Space 2 , NIGDY więcej nie kupię gry od tych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dodali tylko trochę recoila do Uchwytu, nic więcej. Ak74u dalej kosi tak samo jak kosiło, tylko teraz nie można z niej ubić gościa po drugiej stronie mapy trzymając cały czas spust wciśnięty. To była przesada i bardzo dobrze, że to znerfili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kill:

Juz od poczatku nie dalo sie polaczyc Rapid Fire + Extended Mag, sprobuj RF + Grip, to wiem ze na 100% dzialalo, nie wiem teraz jak po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi panie @kill że ja grałem bez gripa tylko z samym tłumikiem , specjalizowałem się w walce na krótki/średni dystans i po patchu nawet z bliska miałem problemy heh. No trudno w kogoś musieli "uderzyć" czekajcie jak wezmą się za wasze ulubione giwery ..może w przyszłym miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu trafiłeś na zlagowany serwer. Też dużo biegam z Ak74u i też na 10 prestiżu. Zażynałem wczoraj tą bestią po staremu i nie odczułem żadnych zmian. Rapid Fire oczywiście XD. Nadal uważam, że jest to najpotężniejsza broń w grze i osobiście ująłbym jej z 10% damage'a.

@ Zywy. Thx, czyli chyba wszystko po staremu, to tylko moja ignorancja w temacie watażkowym ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuwacie wiekszego laga po tym patchu,mi dzis gra pelza jak slimak na piachu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale spodobała mi się jedna rzecz, którą zmienili czyli zabijanie second chancerów. Często miałem akcje, że ktoś mi killa kradł a teraz nie ma już tego problemu. No i szkoda że nie znerfili AK74u na początku lubiłem tą broń ale od niedawna spodobał mi się FAL i trochę mnie wkurza jak łazi koleś dostanie 3 kulki w plecy odwróci się i jeszcze mnie ukatrupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim . Wszedłem tylko po to by wyrazić swoją dezaprobatę na temat Black Ops ps3 , znosiłem te zawieszki (hard reset included) , lagi , wywalanie z party (gdzie zagranie z kilkoma znajomymi to marzenie) od czasu premiery , nigdy nie jechałem tej serii , ale na boga ci kolesie z Acti/Trey są POPIERDOLENI . Wczorajszy patch zmienia moją główną broń ak74u w kupę złomu.Mam gdzieś ile osób z tym biegało , ja wybrałem ją na początku i zrobiłem na niej 35k (ratio 1.97 , 10 prestiż). I jeszcze karabiny snajperskie dopakowali echh. Czy jest sens zmieniać aż tak balans broni po takim czasie od premiery ? Co ja mam się uczyć grać co patch ??Nie można balansować "delikatnie" jak w BF2??? Przepraszam za moją żółć , przed chwilą zamieniłem BO na Dead Space 2 , NIGDY więcej nie kupię gry od tych ...

WYobraź sobie ak74u, które prawie recoila nie miało i zabijało na 3 hity, które były castowane przez sekunde niecała i teraz wyobraz sobie snajperke, która zabija na 2 hity... niedośc, że trzeba przycelować, to jeszcze o wiele dłużej zajmuje przeładowanie. Snajperka to snajperka, powinna zabijać 1 strzałem, takj jak to jest w CS'ie. Strzał w noge/ręke tylko nie zabija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ,żebym mial coś do tych zmian (szczególnie kill za położenie do drugiej szansy ), ale czy oni przypadkiem nie powinni poprawić sytuacji z lobby?pierwsza rzecz jaką powinni naprawić i potem mogą zająć się następnymi (unowocześnieniami)pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok , przyznaję że trochę mnie poniosło heh , mimo wszystko grałem przez kilka miesięcy z tym smg i tylko z nim także jakiekolwiek zmiany w tej materii są dla mnie odczuwalne , podziwiam kozaków tutaj którzy " zciągają z drugiego końca mapy bez puszczania spustu " , nawet z rapidem i gripem (nazywam to combo "kosiarką" ) miałem zawsze problemy na długi dystans (nigdy nie używam optyki) . Summa summarum wydaje mi się że w poprzedniej części trochę lepszy był balans i łatwiej było znaleźć kilka sztuk odpowiadającego mi uzbrojenia (Scar,Acr) . No i suwaki do snajperki to mogli przed pre przestawiać , a nie teraz (sam grałem takim sprzętem w MoH , i tam też wyszły patche , bo niektórym nie pasowały hit-boxy heh).Wkurzam się , ale swoją kopię odzyskałem i będę grał dalej heh.Pozdrówki dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok , przyznaję że trochę mnie poniosło heh , mimo wszystko grałem przez kilka miesięcy z tym smg i tylko z nim także jakiekolwiek zmiany w tej materii są dla mnie odczuwalne , podziwiam kozaków tutaj którzy " zciągają z drugiego końca mapy bez puszczania spustu " , nawet z rapidem i gripem (nazywam to combo "kosiarką" ) miałem zawsze problemy na długi dystans (nigdy nie używam optyki) . Summa summarum wydaje mi się że w poprzedniej części trochę lepszy był balans i łatwiej było znaleźć kilka sztuk odpowiadającego mi uzbrojenia (Scar,Acr) . No i suwaki do snajperki to mogli przed pre przestawiać , a nie teraz (sam grałem takim sprzętem w MoH , i tam też wyszły patche , bo niektórym nie pasowały hit-boxy heh).Wkurzam się , ale swoją kopię odzyskałem i będę grał dalej heh.Pozdrówki dla wszystkich

mnie denerwuje w BO to, że mapy są stosunkowo małe i nie ma miejsc dla snajperów zbytnio. Trzeba być dzikim i rozgarniętym, żeby coś upolować i nie dać sie zabić z dupy strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Livio

Prawda ;]

@Temat

Co do AK47u to kosiarka ktora tylko wymaga rapida i fast reloadingu bez zadnej optyki, jest srednio na dluzszym dystansie bo ciezej wycelowac z muszki niz z optyki ale i porywczowsc broni przy dluzszym przytrzymaniu R1, kocham ta bron. Czekam na AK47 i zobacze czy jest lepsza ( swiezak w BO jestem ) :] Ostatnio tak dobrze w CoD'a gralem w MW jakis czas temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×