Skocz do zawartości
Daniol_02

Call Of Duty: Black Ops Patch 1.06

Rekomendowane odpowiedzi

Kilu dawno nie tak żaden post nie ucieszył :D

Coś pięknego. Widać że trey się nie patyczkuje i bany rozdaje aż miło. IW powinno brać z nich przykład. Ale wydaję mi się że celowo nic nie robią z "hakierami" żeby ludzie zostali przy BO. Po acti można spodziewać się wszystkiego.

Najlepsze są tłumaczenia, za co, jestem niewinny - pożyczyłem tylko konsolę na parę dni :D

Nie ma litości dla frajerów.

Dobrze autor tekstu to skwitował - spytajcie w więzieniu ile osób jest winnych - mało kto się przyzna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalamka...

"For those fortunately enough to download the Black Ops patch v1.06 for the PS3, you will get to see a message that says "No Xbox Live party chat" under the 'Search and Destroy' mode. There's no denying that the PS3 is second to Xbox 360 in Activision's eyes and that this patch was a port of a patch released for the Xbox 360."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie , że banowana jest konsola! Zakładanie innych kont nic nie pomoże :D Sony dało developerom narzędzie do tego wraz z 3.56. Czekają nas ciekawe czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby DICE wzieło przykład z Treyarchu i zajęło się panami pływającymi pod teksturami :D

Wszyscy więdzą o kogo chodzi :) główny cheater RP

MORPH - nic nowego nie odkryłeś. Owszem zaliczyli wtopę z napisem ale od samego E3 dało się odczuć że treyarch to "filia" microsoftu. Stałe 60 fpsów, ultrasuper mapki na naszą wspaniała konsolę wcześniej - i tak już w każdej części cod. I można by wyliczać.

To jest denerwujące, zgadzam się z Tobą. Ale to standardowe "działania" micro.

co cieszy to możliwość dawaniu banów. Ciekawe czy polecą banany w mw 2 i czy to o czym wspomnali pracownicy IW to właśnie nowa funkcja w FW 3.56

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MORPH - nic nowego nie odkryłeś. Owszem zaliczyli wtopę z napisem ale od samego E3 dało się odczuć że treyarch to "filia" microsoftu. Stałe 60 fpsów, ultrasuper mapki na naszą wspaniała konsolę wcześniej - i tak już w każdej części cod. I można by wyliczać.

To jest denerwujące, zgadzam się z Tobą. Ale to standardowe "działania" micro.

Nie chcialem nic odkrywac - po prostu ile mozna czytac, ze x360 moze "to", da sie na nim "to", ta gra wyglada lepiej, tamta chodzi lepiej. Ehh az cisnie sie na usta cytat "I tak cale zycie drugi"... pardon.gif

PS.

"how long a permanent ban lasts?" - takie texty sprawiaja, ze dzien staje sie piekniejszy rofl.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem. No ale ostatni będą pierwszymi :) Na call of duty świat się nie kończy :)

PS. piękny cytat heheh. to tak jak pytano ludzie gdzie w tym roku odbywa sie w festiwal filmowy w Cannes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha i to mi się podoba - banhammer aktywowany :thumbsup: brawo Treyarch bez zbędnego pierdolenia. Oszukujesz? BAN - najlepiej dożywotni!

Edytowane przez DragonSoul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie doceniono Nas, uczciwych graczy! Popieram akcję banowania! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO !! wlasnie sie wczoraj zastanawialem czy to wogole zadziala, a jednak :)

jestem ciekaw jak dlugo zajmie hakerom przerobienie konsoli zeby znowu dzialalo :/ chyba ze sie nie da, to zajebiscie !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wam też jakby po tym patchu wieszała się częściej konsola? No kurcze juz dzisiaj w ciągu 1h konsola na multi wisi mi 2gi raz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wam też jakby po tym patchu wieszała się częściej konsola? No kurcze juz dzisiaj w ciągu 1h konsola na multi wisi mi 2gi raz :(

mi ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wam też jakby po tym patchu wieszała się częściej konsola? No kurcze juz dzisiaj w ciągu 1h konsola na multi wisi mi 2gi raz :(

Ja mam coś podobnego tylko że umnie objawia się to tym że mi wolniej tekstury wczytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego problemu nigdy nie miałem. Ani przed, ani po patchu. Nie mam pojęcia w czym tkwi szkopuł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×