Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wogóle od dawna nie włączam PS3 z miesiąc dostałem kod pograłem i dużo tam niema prawie nic sklepy puste po jakimś czasie wiele nudą nie ściągałem żadnych tapet itp a jednak przyszło. W pełnej wersji ma być coś więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak prosił bym o kodzik zrobiłem to z tą tapetą na pss ale po 24h nic nieprzyszło na email

Prosił bym o ten kod na PW lub na GG jestem od 9.00-23.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak prosił bym o kodzik zrobiłem to z tą tapetą na pss ale po 24h nic nieprzyszło na email

Prosił bym o ten kod na PW lub na GG jestem od 9.00-23.00

Jak mogło przyjśc jak ja ten post dziś napisałem więc nieściemniaj prosze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak zagrać w home z polakami w polskim clubie ??

Czy może ktos zna jakieś nazwy polskich klubów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle od dawna nie włączam PS3 z miesiąc dostałem kod pograłem i dużo tam niema prawie nic sklepy puste po jakimś czasie wiele nudą nie ściągałem żadnych tapet itp a jednak przyszło. W pełnej wersji ma być coś więcej ?

Co do tego to tylko moja sugestja ja tam miałem dlatego to opisałem tak a nie inaczej napisałem poprostu jak umnie było i że to wyczytałem na strone że jak sie ściągnie tapete to wtedy dopiero bieże sie udzał w losowaniu i umnie tak było dlatego to opisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie jak zagrać w home z polakami w polskim clubie ??

Czy może ktos zna jakieś nazwy polskich klubów ?

Wpisz w wyszukiwarce Clubow : Pol lub Pl

Znajdziesz pelno klubow

Ps.

Fubu przestan juz pisac zeby Ci ktos dal kod bo i tak nikt tego nie zrobi! Nie dostales od Sony to masz pecha ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj się troszkę pobawiłem, to moze napiszę jak wrażenia.

GARDEROBA

Moze zacznę po kolei, czyli od stworzenia awatarka. Wszystko fajnie, intuicyjnie się tworzy (pomysłowy ten motyw z drążkami), rozbawiła mnie możliwość zrobienia zmarszczek Co do ubioru, to myślę, że trochę za mało jest ciuszków, bo co krok można tak samo ubraną osobę spotkać, ale ogólnie pozytywnie, właśnie tak to sobie wyobrażałem.

MÓJ POKÓJ

Dobra, przenoszę się do swojego pokoju. Grafika ma to do siebie, że jest faktycznie przyjemna, ciepłe kolory i w ogóle miło się nawet tam stoi. No jakbym miał się rozmarzyć to jedyne co bym dodał to AA, ale to chyba nie na PS3 Tak ja pisali inni, widok za oknem jest bdb. Zajałem się z ciekawości troszkę meblami, i znów mało opcji... żadnych innych mebli, niż te które od początku w pokoju były ułożone :/ Taka, bieda trochę, a przecież to już wersja 1.0, a nawet 1.01...

HOME SQUARE

No tu nie ma co za dużo pisać, wygląda jak na filmkach YT, czyli wszystko ok, tu niczego chyba nie brakuje Jedyne co mnie zaciekawiło, to takie zamknięte, szklane drzwi ze znaczkiem HOME. Zanimi były ruchome schody. Ciekawe, czy to tylko takie zapełnienie pustego kawałka Home square, czy może będzie to jakaś dodatkowa lokacja, np. z tymi wirtualnymi targami gier czy coś takiego (kiedys jakieś screeny na necie były) albo będzie siętam wchodzić do pomieszczeń poświęconych bezpośrednio tytułom, bo jakoś nie znalazłem pomieszczenia Uncharted'a, far cry 2 warhawka itd., a na YT było

HOME THEATRE

Szczerze mówiąc na początku nie widziałem sensu... przecież trailery gier, i tak dostajemy na PSS (w lepszej jakości), a jak nie to jescze jest GT Chciałem jednak sprawdzić jak to wygląda i wybrałem się na jakiś tam trailer filmu, który będzie w 2009... niby nic dziwnego, ale film nie był od sony, ani od disney'a, tylko od Warner Bros, co było dla mnie zaskoczeniem.

BOWLING ALLEY

Bardzo fajne miejsce, chyba najlepsze jak na razie A gry na automatach po prostu wymiatają

SHOPPING CENTER

8 sklepów, po 2 z meblami, ciuchami, gadżetami i z HOME ESTATES, czyli nieruchomści. Wszystkie nieczynne, po 0 artykułow, tak więc dno.

OBSŁUGA

Wszystkie opcje są zamknięte w takim pudełeczku a'la GPS. Łatwa obsługa, przejrzystość, chociaż i tak myślę, że PSP było badziej pomysłowe...

Wersja BETA miała być pełnoprawnym produktem, tyle, ze ciągle rozwijanym... a jak widać to chyba trzeba zaczekać na wersję 2.0 czy coś, bo jak na razie to po godzinie nie ma co robić...

P.S Ale jak sobie wyobrażę jakie to daje dla sony możliwości... nawet taka reklama... telewizorki bravia, wieże do kupienia do domu, na których można puszczać muzykę z dysku itd. xD

EDIT: Ile tego wyszło... 0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po chwili obcowania z home nic ciekawego - pozeracz czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak uzyskać ikone home na konsoli ??? bym mógł sciągnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kregle calkiem spoko, dziwi troche ze nie ma mozliwosci odpalenia muzy z dysku albo przeoczylem - mam nadzieje ze w finalnej wpadna na to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za masakryczna "gra" spedzilem na niej 1,5 godziny zadnego rodaka nieznalazlem za to wszyscy albo z hiszpani albo z anglii (przynajmniej mialem z kim pogadac). Pytan kilka mam. Czy istnieje takie pisanie aby wszyscy mnie mogli uslyszec i np my rodacy moglibysmy sie zejsc w jedno miejsce??  Pozatym ktos probowal z headsetem? juz cos tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to jest za masakryczna "gra" spedzilem na niej 1,5 godziny zadnego rodaka nieznalazlem za to wszyscy albo z hiszpani albo z anglii (przynajmniej mialem z kim pogadac). Pytan kilka mam. Czy istnieje takie pisanie aby wszyscy mnie mogli uslyszec i np my rodacy moglibysmy sie zejsc w jedno miejsce??  Pozatym ktos probowal z headsetem? juz cos tego?

Nie ma chyba takiego czegos jak "shout" aby wszyscy to widzieli, ja ze znajomymi spotykamy sie ale zwrocilem uwage na jeden blad, rozmawiam z kumplem przez headset, stoimy obok siebie a jednak sie nie widzimy.Dopiero pomaga opcja "Go To:" aby sie zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem wczoraj smieszna historie :) wlaczam yahoo.com i sprawdzam poczte a tam Exclusive Invite to Home Beta xD na konto UK dostalem i do wykorzystania do dzisiaj, wczesniej rowniez dostalem kod do bety od kumpla (pzdr ArczX) wiec jakby ktos mial jakis kodzik na wymiane to pisac do mnie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie szczęscie ja to próbowalem z kz2, z lbp, z ms:pr, z r2 i za każdym razem klapa, a jak czytam że ktoś znajduje to w emailu, to dostaje w jakiś inny sposób kod i ma je dwa lub trzy to mnie **** strzela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystkie kody mialem dzieki kumplom a tu zonk wczoraj pierwsza beta do mnie przyszla xD zdziwilem sie niezle, no i jeszcze demko MSPR dostalem ae raczej z tym to moznaby bylo sie pochwalic jezeli by sie nie dostalo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zupelnie przez przypadek znalazlem ten kodzik u mnie w spamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mam kod do oddania w dobre ręce  :D ważny do dzisiaj. Powinien zadziałać na polskim sklepie nie używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wczoraj się troszkę pobawiłem, to moze napiszę jak wrażenia.

...

   Wersja BETA miała być pełnoprawnym produktem, tyle, ze ciągle rozwijanym... a jak widać to chyba trzeba zaczekać na wersję 2.0 czy coś, bo jak na razie to po godzinie nie ma co robić...  

...

Popieram, po zapoznaniu sie z tym co oferuje beta, pozniej juz w zasadzie nia ma tam po co wracac, jak narazie straszna nuda wieje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja byłem wczesniej(chyba ze ktos napisał przedemną), napisałem na pm. Teraz tylko czekam az bedziesz online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bete może się spotkamy razem i dla fanu potańczymy??

[move]PSNid:Desert4PL[/move]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuje wszystkich chętnych na kod do Home Beta ze już został dodany osobie z forum. Jeżeli jeszcze bym dostał kod to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie póki co za bardzo nie ma nic do roboty.

Można pogadać z innymi posiadaczami PS3, pograć w bilard, kręgle itd. Ale.. Brakuje czegoś. Nie tego się spodziewałem po takich szumnych zapowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×