Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wczoraj ściągnąłem rzeczy na 1.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

  Mam pytanie , czy istnieje jeszcze mozliwosc dolaczenia do betatesterow Home?Jezeli tak to w jaki sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy znalazła by się jakaś osoba oczywiście która mnie jako tako zna z PSN i byłaby gotowa po prostu zaryzykować i użyczyć mi konta na zassanie bety home?

Szczególnie, że często są to konta JAP/USA (czyt. te mniej używane). Pamiętam jak przy okazji GT5P, ludzie stracili do sibie zaufanie, ale jak by ktoś jednak chciał zaufać to niech się odezwie :) Jeżeli nie to ok, zawsze można poczekać nieskończenie wiele do OTWARTEJ bety :) Tak czy inaczej byłbym wdzięczny .

(jeżeli źle słyszałem o 5 downloadach home na różnych konsolach to d*pa :))

EDIT

Znalazłem coś na YT z ukrytą wiadomością w Home nie wiem czy stare czy nie i czy się spotkaliście, ale ja to widzę 1 raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może ktoś ma jeszcze możliwość pobrania 1 wersji. Będę wdzięczny jak ktoś mi użyczy 1 pobrania. Piszcie albo na forum, albo na PSN - mój PSNid to: SeeTheO  Nie oszukam, a będę wdzięczny dozgonnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to żałosne, ale BŁAGAM NA KOLANACH o podzielenie się ze mną swoim kontem na te kilka chwil potrzebnych na zassanie klienta Home Beta. Open Beta rusza za tydzień luba dwa (oficjalne info, z forum SCEE), ale tak się składa, że wyjeżdżam i nie będę miał możliwości spędzenia świąt z moją peestrójką. Nie chcę jednak czekać do stycznia ze sprawdzeniem Home i dlatego właśnie błagam o umożliwienie mi ściągnięcia bety już teraz. Proszę, niech ktoś okaże odrobrobinę dobrego serca. W końcu nic to nie kosztuje. Konta użyczę tylko na kilka minut. Raz jeszcze - BŁAGAM! :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie konto hasło zawsze można zmienić

Poczekaj juz Ci daje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P@blo - jeśli to nie była ironia, to podziel się swoim kontem także ze mną, proszę. Zaloguję się na nie tylko na kilka chwil. W żaden sposób nie przysporzę Ci problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą chcieli to się podzielą nie ma co miałczeć :) Najlepiej popytać na liście na PS3/PSN jak tam nikt sie nie podzieli to kaplica.. Ja jutro tam popytam, jak nei to nic się w końcu takiego nei stanie nie? :P

BTW

Sprawdzaliście u sibie tego glitcha z mojego posta wcześniej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wiem, że moje "miałczenie" jest irytujące, ale postaraj się zrozumieć - stękam tak, ponieważ niedługo nie będe miał okazji, żeby pobawić się Home w tym miesiącu, a nie chcę czekać aż do stycznia. Oczywiście, jeśli nikt nie udostępni mi na te kilka chwil swego konta, to świat się nie zawali. Chciałbym jednak niezwykle silnie, by ktoś to zrobił, tym bardziej że to żaden wysiłek, a i absolutnie nic się nie traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, wiem, że moje "miałczenie" jest irytujące, ale postaraj się zrozumieć - stękam tak, ponieważ niedługo nie będe miał okazji, żeby pobawić się Home w tym miesiącu, a nie chcę czekać aż do stycznia. Oczywiście, jeśli nikt nie udostępni mi na te kilka chwil swego konta, to świat się nie zawali. Chciałbym jednak niezwykle silnie, by ktoś to zrobił, tym bardziej że to żaden wysiłek, a i absolutnie nic się nie traci.

Z tym "stękaniem", jak to ująłeś, strasznie przypomniałeś mi naszego "Och, jakże..." szanowanego Pana prezydenta.

A teraz na serio:

Kiedy wyjdzie Open Beta Home?

Bo może nie ma sensu dwoić się i troić, aby teraz zagrać, może lepiej poczekać i potem zagrać ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, porównanie do Kaczora? Załamałeś mnie tym... Strzelibłym sobie w łeb, gdyby nie fakt, że mam udane życie.

Kiedy wyjdzie Open Beta Home?

Już pisałem - najwcześniej za tydzień, najpóźniej za dwa (w zależności od szybkości prac nad serwerami). Jest to info z oficjalnego forum SCEE. Dlatego nie warto dopraszać się o betę... jeśli nie jest się w takiej sytuacji, jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P@blo - jeśli to nie była ironia, to podziel się swoim kontem także ze mną, proszę. Zaloguję się na nie tylko na kilka chwil. W żaden sposób nie przysporzę Ci problemów.

Niestety to byla ironia :) Bo z takim podejsciem watpie aby ktos mu konta uzyczyl... Ode mnie sciagnelo juz kilka osob, tak wiec nie wiem czy jest jeszcze taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) To jestem w Superr sytuacji :PP Tera jeszcze pomęczę MS'a i potem na Home'a :) To ja podziękuję z zaproszeniem. Poczekam na wyjście bety otwartej :)

Edit:

Niestety to byla ironia :) Bo z takim podejsciem watpie aby ktos mu konta uzyczyl... Ode mnie sciagnelo juz kilka osob, tak wiec nie wiem czy jest jeszcze taka mozliwosc.

P@blo: Zawsze można spróbować. Nie zablokują tobie konta za wielokrotne pobieranie bety przecież :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jak najbardziej jest taka możliwość - nie ma z tym żadnego problemu. Nie muszę nawet siedzieć na Twoim koncie, gdy Home się ściąga. Po prostu wejdę na nie na kilka chwil, wybiorę Home z listy pobrań i zmieniam konto na swoje standardowe.

Proszę, podziel się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest, jak najbardziej jest taka możliwość - nie ma z tym żadnego problemu. Nie muszę nawet siedzieć na Twoim koncie, gdy Home się ściąga. Po prostu wejdę na nie na kilka chwil, wybiorę Home z listy pobierań i zmieniam konto na swoje standardowe.

Proszę, podziel się.

Wiem na jakiej zasadzie sie to odbywa... PM Me ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P@blo a czy bylbys w stanie zaufac mi i użyczyć na chwile swojego konta, zebym mogl sciagnac Home? obiecuje nie narobic Ci balaganu....tylko sciagnalbym Home...Fajnie by bylo nalezec do grupy szczesliwcow mogacych poznac Home przed jega oficjalna premiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem że najwięcej tutaj proszą o kod i udostępnienie profili nowi użytkownicy:]Nie wiem czy to dobrze czy źle sami sobie odpowiedzcie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłem że najwięcej tutaj proszą o kod i udostępnienie profili nowi użytkownicy:]Nie wiem czy to dobrze czy źle sami sobie odpowiedzcie......

  czy to dobrze czy zle? hmmm Ja poprosilem dlatego ze nigdy nie rejestrowalem sie na zadnym forum zwiazanym z ps3 i nie wiedzialem ze jest taka mozliwosc,ściagnac Home z konta innego uzytkownika. Nie zalezy mi na robieniu balaganu komus na koncie, poprostu chcialem poznac Home ot i cala historyja....nie wiem czemu tak sie tym oburzasz. Zreszta jak mawial moj ulubiony bohater  " szczescie trzeba umić sobie zorganizowac  " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma wolny "slot" na koncie z dostępem do Home beta chętnie bym skorzystał, jeżeli nie poczekam do open beta - jak się wydaje będzie to za jakieś 2 tygodnie. PSNid: halasty

życzliwej osobie z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor: Kenet | Tagi: Home beta, sklepy

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem bety Home informuję, że otwarto sklepy w centrum handlowym. Totalna wyprzedaż świąteczna kusi cenami w kwocie 0zł. Można kupic nowe ubrania, meble, ozdoby oraz nowe mieszkanie. Chętnych do dzielenia się betą informuję, że beta nie jest przypisana do konta PSN.

sprawdzał już ktoś?? Ja dziś jeszcze nie mogłem wejść na home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sprawdzałem. Wszystko prawda. Ubranka, mebelki, 'ozdupki' i mieszkanie do wzięcia za darmochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×