Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam zupelnie inny, ale strasznie frustrujacy problem. od dnia otwartej bety HOME (11 grudzien br.) jesli sciagam cokolwiek w tle, cokolwiek, gry i dema z PSS, pliki video z innych serwisow, cokolwiek, to po mniej wiecej 1 minucie wyjebuje mnie z PSNa. to samo dzieje sie kiedy (po 30 razie uda mi sie zalogowac) w HOME przechodze do nowej lokalizacji (bo po wczorajszym patchowaniu wszystko od nowa trzeba zaciagnac) i zaciaga sie nowa przestrzen i wtedy tez oczywiscie po okolo minucie wywala mnie z PSN i dodatkowo wyrzuca z HOME. to jest absurd, bo w ten sposb nigdy nie sciagne nawet glownego placu w HOME.. grrrrrrr :angry:

nigdy wczesnije (przed 11/12) nic podobnego nie mialo miejsce! WTF!!! czy ktokolwiek zauwazyl podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zupelnie inny, ale strasznie frustrujacy problem. od dnia otwartej bety HOME (11 grudzien br.) jesli sciagam cokolwiek w tle, cokolwiek, gry i dema z PSS, pliki video z innych serwisow, cokolwiek, to po mniej wiecej 1 minucie wyjebuje mnie z PSNa. to samo dzieje sie kiedy (po 30 razie uda mi sie zalogowac) w HOME przechodze do nowej lokalizacji (bo po wczorajszym patchowaniu wszystko od nowa trzeba zaciagnac) i zaciaga sie nowa przestrzen i wtedy tez oczywiscie po okolo minucie wywala mnie z PSN i dodatkowo wyrzuca z HOME. to jest absurd, bo w ten sposb nigdy nie sciagne nawet glownego placu w HOME.. grrrrrrr :angry:

nigdy wczesnije (przed 11/12) nic podobnego nie mialo miejsce! WTF!!! czy ktokolwiek zauwazyl podobny problem?

Nie mam pojęcia u mnie jest wszystko ok, to że jak ściągasz dema itp. to nawet się nie dziwie że cie wywala, ale jak ściągasz lokacje to nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji trochę pograłem.

Zero problemów.

Sporo nowych rzeczy w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są te nowe pokoje? Dzisiaj grałem i nic nowego nie widziałem.

Edytowane przez Orejlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj posiedziałem sec w home ale szczerze to nic nadzwyczajnego... Nie wiem o co chodzi ale wydawało mi się za tam maja być ludzie z całego świata na jednym serwerze a z tego co zauważyłem to aż tyle ich tam nie ma. Chyba że jest kilka serwerów. Poza tym ten cały świat jak na razie jest strasznie mały. Mimo tego i tak fajny bajer ale nie wydaje mi się żebym się jakoś w to zagrał. Szukałem klubu ps3site ale niestety nie znalazłem. Mógł by mi jeszcze ktoś napisać jak to w ogóle będzie z ta strona bo już była wystawiona do sprzedaży a potem już się pogubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś inne lokalizacje jak teatr, centrum handlowe, kręgielnia i moje puste mieszkanie z balkonem i ładnym widokiem do którego nie mam dostępu ? Bo jeśli to cała gra to nic ciekawego się nie zapowiada. No i oczywiście brak PL to jest to czego nie bardzo lubię. To Xbox 360 ma lepiej bo ma wiele rzeczy po polsku i gry i Live też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, a czemu w moim home niema lokacji Central Plaza?? Czytałem że niby ma być :( I ponoć ten patch miał wprowadzić jakieś nowe pokoje, a nic nowego niema :( O co w tym home chodzi?? Zero polaków i wiele lagów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co zobaczyłem na Japońskim Home wgniotło mnie w fotel. Zajeb.. wszystko wygląda, Square, Kino, bowling, wszystko jest piękne i wspaniałe! Czuję się tam wielki po tym updacie, do tego wreszcie są pokoje gier, tzn. jest pokój Siren gdzie można się spotkać z innymi graczami i jakiś jeszcze 2 gier japońskich w tym jedna Namco. Nowe meble i ciuchy (strój mikołaja hehe), nowa lokacja na wzór Square, ale dużo bardziej rozbudowana, dużo osób. Jedyne co zauważyłem to w Square PS3 nie wyrabia i trochę tnie, ale raczej to wina neta, bo o ile na Polskim 1mb starcza to na Jap wszystko staje się mozolne ;) Lokacje niektóre zajmują do 100mb.

Szkoda tylko, że nasze Home to jedno wielkie Gów.. więcej tam nie wejdę, zostaję na jap ;) Szkoda tylko, że filmy na billboardach ściągają się wieki xD White Knight Chronicles bodajże godzinę, ale warto bo długi i w lepszej jakości niż te na Euro Home.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż zrobią cos takiego na europejskim.

Tylko nie wiadomo czy sie doczekam.

A na tym Japońskim, chodzą jacys ludzie z europy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą, ale jest jeden patent, że na klawiaturze USB nie można pisać w naszym alfabecie. Klawiatura zawsze pisze w Kanji, a pisanie w abc jest możliwe tylko padem na tablicy :P

PS. Jezu nie wiem jakiego trzeba mieć neta, żeby Japoński Home ogarnąć. jak zapytałem ładnie pewnej japonki jakiego ma neta podpiętego pod PS3 odpowiedziała mi "actually only 100mb" xD Ja biedak na 1mb lece, ożesz ty cuchnąca Europo, ożesz ty Polsko! Czemu nie urodziłem się skośnookim kurduplem z małym penisem ;( (ej jestem w końcu Otaku nie? xD)

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co sie pchac na japonskie home

Zarowno PSS jak i Home warto miec w Hong Kongu

To samo co japonskie tylko bez krzakow :thumbsup:

ale przyznaje , wmomencie zalogowania oslupialem jak pieknie i cudnnie maja skosnoocy :shok: :shok:

A amerykanskie mnie dalej nie wpuszczaja i dalej nie wiem o co chodzi z ta blokada rodzicielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze dlaczego u mnie nadal nie pojawila sie ikonka Home w zakladce Network?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 2 dni wielki problem z HOME. Miał by ktoś dla mnie radę? A mianowicie próbuje wejść na HOME i w trakcie połączenia, instalacji, inicjacji czy coś takiego, staje w miejscu i nic się nie dzieje. Konsola się nie zacina, coś z HOME, albo z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis spędziłem ponad 2 godzinki z Home, sam byłem zaskoczony, że aż tyle przesiedziałem. Przez ten czas spotkałem 7 naszych rodaków, kilku sie udziela na tym forum ;) Wspólna impreza przy reklamówce PSP, czy zarywanie hiszpanki przez pewnego użytkownika... było wesoło :)

Ogólnie sporo ludzi, może pogadać, pośmiać się, pograć w szachy ;) no i wspólna impreza... najmocniejszy punkt Home ;) hehhe

Może coś z tego będzie, ale Sony musi jeszcze popracować przy tym wirtualnym domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To home jakies dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Niech teraz ktoś mi powie skąd to ściagnąć? Da sie jeszcze? Powiedzmy, że chorowałem przez ostatni miesiac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na bete to spoko Ale reklama PSP wymiata muza wpada w ucho xD

Edit są jakieś grupy polaków ??/ albo gdzie się z polakami można spotkac ani 1 nie widziałem

Edytowane przez ziendal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zakładce network masz ikone Home nad ikoną PSS.

Ja gram często dodaj mnie do znajomych KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kinie spotkalem grupke polakow gadajacych ze soba, dolaczylem i bylo nas moze z siedmiu. Poza tym, grajac w bowling ktos czasami zagada do mnie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się dzisaj połączyć czy u was też tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogę połączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, gdzie są te nowe pokoje co już zapowiadali z miesiąc temu.

No i gdzie ten Red Bull !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×