Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję konkretnej odpowiedzi. Chcę mieć z bratem oddzielne konto i mam parę pytań. Czy jak założymy dwa oddzielne konta to bez problemu obaj będziemy grać po necie i zdobywać te same trofea(bo na xbox jedna osoba zrobiła to druga nie mogła)? Czytałem też coś o koncie master czy coś takiego jest to jakieś główne konto ważniejsze? Czy nie różni się niczym? Czy jak potem kupimy jakieś DLC to obaj będziemy je mieć i na koniec ostatnie Online pass czy działa na wszystkich kontach na danej konsoli czy tylko na 1 i trzeba kupować kolejny by na dwóch kontach był? Z góry dzięki za pomoc.

Tak bez problemu wszystko Ci będzie śmigać thumbsup.gif Wystarczy, że będziecie mieć konto z tego samego kraju np. z Polski, to wszystkie online passy będą działać happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jak zmienić konto Angielskie na Polskie?I jak mogę zmienić adres email?Bo zakładałem to konto zaraz jak wyszła konsola psx3 parę dobrych lat temu i chciałbym pozmieniać to i owo bez utraty psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chiałem się zarejestrować na pl ale nie mogę też tak macie nie idzie założuć konta - jakieś sugestie dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowy więc dziwne pytanko ze startu...

Wchodzę: https://store.playstation.com/accounts

I lipa,nawet jak chcę zarejestrować swoje konto na PSN pisze że w moim kraju rejestracja nie dostępna i że mam skorzystać z założenia konta na PS3.

Też tak macie czy ja robię coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wbiłem już sporo trofeów od kiedy kupiłem konsolę (niedziela), a jak widać poniżej w mojej sygnaturce pokazuje tylko 7. Jest to bardzo dziwne, bo normalnie po zalogowaniu się na oficjalnej stronie PlayStation widzę wszystkie zdobyte trofea, jednakże gdy przechodzę do zakładki "przenośny identyfikator" nadal pokazuje tylko 7. Jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tajemniczy guziczek "aktualizuj" w kolorze czerwieni na dole się tam mieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :thumbsup: myślałem, że to aktualizacja do zmiany obrazka czy coś :P no i czerwone guziczki z reguły są.... niebezpieczne :mellow:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam taki problem z rejestracją na PSN:

- na komputerze nie idzie się już od jakiegoś czasu zarejestrować na PSN (chyba wiadomo);

- jak to zrobić na konsoli PS3 ???? ;

- jak daję 'wpisz' to potem mam tylko 'ID użytkownika' i 'hasło' ;

- nie widzę nic co by wskazywało, że na PS3 też można założyć konto na PSN.

Może ktoś już miał podobny problem.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam taki problem z rejestracją na PSN:

- na komputerze nie idzie się już od jakiegoś czasu zarejestrować na PSN (chyba wiadomo);

- jak to zrobić na konsoli PS3 ???? ;

- jak daję 'wpisz' to potem mam tylko 'ID użytkownika' i 'hasło' ;

- nie widzę nic co by wskazywało, że na PS3 też można założyć konto na PSN.

Może ktoś już miał podobny problem.

pzdr

Stwórz nowy profil , i załóż konto z poziomu Ps3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ponieważ zapomniałem hasła do mojego konta PSN jednak jestem do niego zalogowany na PS3. Gdy chcę sobie przypomnieć hasło przez stronę(z poziomu komputera) pojawia mi się taki błąd:

Currently unable to reset passwords in your country from this site. Please reset your password from a PlayStation® system.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PlayStation Store.

Chodzi o to ze jestem polakiem ale mieszkam w Islandii, wiec gdy zakupiłem PS3 to zarejestrowałem się na PSN itp, pol roku później zobaczyłem ze nie mam dostępny do sklepu ponieważ nie jest on dostępny w moim kraju.

Pomyślałem sobie

- Ok, Islandia to mały kraj w którym mieszka 300.000 ludzi wiec może nie opłaca się udostępniać go Islandczykom?

- No dobra, jeszcze nie dawno miałem możliwość zalogowania się na www.playstation.com/psn/ ale teraz to się zmieniło, jak się okazuje tez już jest nie dostępne dla Islandczyków.

Jak się okazuje to nawet nie ma możliwości zmiany Kraju na moim koncie average135 (moje id)

PlayStation Home tez jest niedostępne.

Widać ze Sony nie dba o swoich graczy w Islandii, mimo ze jest ich ponad 22.000

Jeżeli nie wiesz o co chodzi w poście to tobie to ułatwię.

Chodzi mi o to ze po prostu chce zmienić kraj który podałem na swoim koncie.

Jeżeli wiecie jak to zrobić, to proszę wypowiadać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie. Pewnie było wałkowane już kilka(naście razy), ale postanowiłem, że tutaj o nie zapytam, bo akurat nie mam czasu przeglądania 57 stron tematu.

Ostatnio zaopatrzyłem się w NFS: Shift 2. Do gry dodany był online pass, który wbiłem i przypisałem do swojego konta psn. Czy jest możliwość, aby inna osoba po założeniu konta na psn / jednej konsoli (nie wiem czy to ma znaczenie) mogła sobie pograć na "własny rachunek"? Czy trzeba kupić teoretycznie drugą kopię tej samej gry?

Mam nadzieję, że opisałem problem w miarę jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on-line pass trzeba kupic na pss, nie koniecznie nowa gre

To trochę zdzierstwo, że trzeba kupować tak naprawdę kolejną licencję, żeby móc pograć w jednym domu na dwa konta -_-. W każdym razie dzięki. Plus poleciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę zdzierstwo, że trzeba kupować tak naprawdę kolejną licencję, żeby móc pograć w jednym domu na dwa konta -_-. W każdym razie dzięki. Plus poleciał.

Możesz ta osoba śmiało grać na drugim koncie. Można nawet online pass aktywować na drugiej konsoli i też będzie działać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie musisz nic dokupywać, a już na pewno nie drugą grę.

Na tej samej konsoli wszystko co ściągniesz na swoim koncie głównym obejmuje pozostałe konta.

Zresztą dot. to każdego konta, dopóki go nie usuniesz z konsoli.

Czyli jak masz np. na konsoli: Konto Główne, Konto 1, Konto 2, to jak kupisz cokolwiek na obojętnie jakim koncie to możesz grać na każdym pozostałym w to, przepustek sieciowych i DLC również to dotyczy.

Jeśli masz 2 konsole w domu, to wystarczy, że na drugiej konsoli zalogujesz się na to konto, na którym kupiłeś daną rzecz i ją pobrać raz jeszcze.

Wtedy ta osoba może grać na swoim koncie spokojnie we wszystko co kupiłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem, to po założeniu drugiego konta psn oba będą mogły korzystać ze wszystkich dobrodziejstw pod warunkiem, że są aktywowane akurat na moim systemie (konsoli) ps3? Tzn. oba konta będą miały oddzielne wyniki np. w takim Autologu NFS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online passa mozesz sciagnać od kolegi, który grę kupił, a samą gre mozesz pozyczyc od kogos, ( online pass działa na 2 kontach - po aktualizacji PSSTORE od 18 listopada ), kiedys na 5 kontach !!

Ja tak sciagnałem na inne konto online pass od kumpla ( uncharted 3 od sasiada ), a teraz gram w uncharted 3 w online, praktycznie za DARMO !!

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online passa mozesz sciagnać od kolegi, który grę kupił, a samą gre mozesz pozyczyc od kogos, ( online pass działa na 2 kontach - po aktualizacji PSSTORE od 18 listopada ), kiedys na 5 kontach !!

Ja tak sciagnałem na inne konto online pass od kumpla ( uncharted 3 od sasiada ), a teraz gram w uncharted 3 w online, praktycznie za DARMO !!

Już trzeci napisałeś o tym post -_-. Sęk w tym, że w 3 różnych miejscach. To bardzo ładnie, że zrobiłeś taki przekręt ;p. Sęk w tym, że ja nie mam od kogo pożyczyć gry ;p.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deaktywacja Wielu Konsol Przez Strone Www. Czy to już działa? I jeśli tak to może ktoś mi podać link do strony której się to robi bo wchodząc na konto czegoś takiego nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.Przeczytałem ponad polowe forum i zrobił mi się mały kocioł.Ponieważ zamierzam kupić ps3 mam kilka pytań.

1. Zakładam konto na PSN jako że mieszkam w irlandii zakładam na irlandie.W PSS też rejestruje się na irlandie.

2.Jak bym chciał coś kupić z PSS PL to muszę założyć nowe konto w PSN?

3.Jak bym chciał coś kupić z PSS UK to muszę założyć nowe konto w PSN?

4.Jaka jest różnice pomiędzy PSS UK a PSS IE oprócz waluty oczywiście i czy nie wystarczy być zalogowanym tylko i IE?Wszędzie jest tylko podział EU,US,JAP?

5. Zakładając konto w IE i w PL mogę użyć tego samego adresu?

6.Mogę użyć tej samej nazwy? tego samego hasła?

7.Z tego co zrozumiałem będę musiał tylko zmienić adres e-mail na każde konto?

Dziękuje wszystkim za pomoc.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tak

3 tak

4 rozne gry sa w roznych regionach, ceny itp

5 chyba tak? nie wiem...

6 nazwy nie, hasla tak

7 tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×