Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od tego, że chciałbym założyć drugie konto na tym samym adresie email, czy jest to możliwe?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na PSN,ale po wycieku i uruchomieniu od nowa usługi PSN

proszą mnie o zmianę hasła. Hasła nie pamiętam a email na którym

miałem założone konto usunąłem(już wcześniej).Proszę powiedzcie mi co

mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na PSN,ale po wycieku i uruchomieniu od nowa usługi PSN

proszą mnie o zmiane hasła.Hasła nie pamientam a email na którym

miałem założone konto usunołem(już wczesniej).Prosze powiedzcie mi co

mam zrobić?.Prosze o nie usuwanie tego tematu,i pisaniu zebym zadzwonił do Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego Ci nie pozostaje jak tel/email do SONY, choć nie wiem czy coś wskórasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie można założyć nowe konto na psn?

Już to się robi trochę irytujące, te ciągłe prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie można założyć nowe konto na psn?

Już to się robi trochę irytujące, te ciągłe prace.

Z konsoli nie mozesz zalozyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsoli nie mozesz zalozyc?

Mogę, właśnie na to wpadłem chwilę po napisaniu posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem niedawno na infolinię i mówią, że najlepszy sposób to tworzenie konta przez konsolę- to działa na 100%, ale nieraz trzeba kilka razy popróbować, zanim się uda. Z ich strony rejestracja nie działa zupełnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie czy ktoś z was odzyskiwał kiedyś hasło do PSN poprzez konsolę ja to zrobiłem i juz drugi dzień nie dostałem żadnego maila na konto czy ktoś się orientuje ile to trwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, od czasu ataku na psn moje ps3 się kurzylo, teraz są wakacje więc czas zrobić z niej użytek, gdy się logowalem na konto poproszono mnie o zmianę hasła i akceptację warunków, od tego momentu nie mogę zanotować się na moje konto gdyż pojawia się komunikat: nie można wpisywać się przy pomocy identyfikatora wpisu innego użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, połączenie internetowe mam normalnie, ale z psn nie mogę się połączyć - jakieś info, że zbyt długo oczekiwało na połączenie z psn? :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, połączenie internetowe mam normalnie, ale z psn nie mogę się połączyć - jakieś info, że zbyt długo oczekiwało na połączenie z psn? :ninja:

Też dzisiaj coś takiego miałem.

Gram sobie normalnie po sieci, aż tu nagle mnie wylogowało z PSN. Myślałem, że router się restartuje, ale nic z tych rzeczy.

Po kilku restarach konsoli i routera sytuacja nadal ta sama.... Zacząłem się poważnie obawiać czy już z konsolą się coś nie dzieje.

Po jakimś czasie mnie zalogował, ale PSN chodził tragicznie wolno. Lista znajomych w ogóle się nie wczytywała, sklepik ładował się wiekami, itd.

Wylogowałem się i zalogowałem ponownie i sytuacja wróciła do normy.

Ale do teraz nie wiem czego to jest wina. Stawiam, że to po prostu wina PSN, bo na konsoli internet normalnie działał, kiedy z PSN nie mogłem się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a więc tak przejdę od razu do tematu. Kiedy chakerzy 'zhakowali' PSN po jakimś czasie było już mniej więcej

wszystko w porządku (jak się nie mylę zostało odzyskanych 95% kont). Moje konto zostało odzyskane, tylko by do końca aktywować

konta to trzeba było wejść na maila i kliknąć w link, który przesłało PS. Problem cały w tym, że tego maila już nie posiadam (nie pytajcie, ani nie mówcie,

że takich rzeczy się nie robi itp. wiem o tym, ale po prostu zapomniałem, że konto mam na tym mailu). Teraz nie mogę się na moim profilu na PS3

zalogować no i d.u.p.a. Założyłem nowy profil i nowe konto, ale nie mam nic na nim (save, osiągnięcia, znajomi itp.). Czy jest jakiś sposób, bym mógł

grać ONLINE z tymi starymi save itp. (np. czy da się jakoś je z kopiować na inny profil)

BARDZO PROSZĘ O POMOC!

Będę bardzo wdzięczny i dam +, czy co kol wiek takiego jest na tym forum (jestem tu nowy mój pierwszy tut)

---Jeśli napisałem jakąś złą informacje na temat hakerstwa to proszę mnie poprawić---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z zalogowanie się do PSN. ;/ Przez przypadek przywróciłem dane fabryczne w playu i musiałem wszystko od nwa robić. Niestety nie mogę się zalogować do psn ponieważ jak zakładałem konto około 4-5 lat temu to logowałem się cały czas automatycznie. Nie jestem pewien którego maila używałem ale mam do wyboru tylko dwa i dwa hasła czyli ogólnie tylko 4 kombinace mogą być. NIstety żadna nie działa. Przypomnienie hasła na stronie PSN nie działa bo piszą ,, że są jakieś konserwacje , po za tym tam chybą chcą date urodzenia a ja przy zakładnaiu chyba wpisałem byle by mieć 18 lat. Tak więc nie mam pojęcia co robić. MOże jakieś rady? Czytałem gdzieś , że można do supprotu zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś , że można do supprotu zadzwonić.

Wiec dzwon i daj znac jak poszlo bo innej opcji nie ma skoro nie pamietasz fikcyjnej daty urodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tylko wyczytałem , że można zadzwonić ale nr nie znalazłem. ;p

a nie juz działa. jestem sprytny i miesiąc i dzień dałem tem sam tylko rok z 94 na 87 zmieniłem. ufff.. ale ciśnienie zeszlo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tylko wyczytałem , że można zadzwonić ale nr nie znalazłem ...

Bycie leniem jest chyba nawet gorsze od bycia jeleniem, ustalenie numeru to 3s z google > 0801-230-000

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne odpowiedź na moje pytanie już padła, ale na wszelki wypadek zapytam jeszcze raz :tongue: Mam dwie PS3, z jednej już nie korzystam i chciałbym ją sprzedać. Oczywiście chcę dezaktywować moje główne konto i usunąć je z listy kont możliwych do zalogowania przy starcie systemu. Stąd też pytanie - czy przeprowadzając obie operacje nie pozbędę się przy tym trofeów? Bo podczas klikania opcji "usuń" pojawia się info o możliwości skasowania wszelkich informacji, stanów gry, trofeów itd. więc mam pewne obawy...

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob syncho trofikow i nic Ci nie zniknie. One beda sobie lezec na serwerze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście e-mail od sony o temacie

"PSN Service Update - Sign up now for Identity Protection with CSIdentity"

??;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×