Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze kolejne forum na ktorym durne odpowidzi to podstawa...

cos piszecie o kontach takich siakich i jeszcze innych, bo z tego sciagniesz to a z tamtego to itd. czyli jeden uzytkownika a kont 100, to sie pytan, to jest pierwsza konsola ktora posiadam od czasu N64, a to jest forum na ktorym bym chcial uzyskac normalne sensowne odpowiedzi...

Żeby uzyskać sensowne odpowiedzi najpierw trzeba zadać sensowne pytania. Nie trzeba mieć wszystkich konsol świata i grać od czasów Ponga, żeby przed zadaniem pytania chwilę pomyśleć.

Poza tym zluzuj trochę wypowiedzi, bo zaraz będziesz szukał kolejnego forum o PS3. A sądząc z tonu i jakości wypowiedzi, niewiele ci już ich zostało w polskim internecie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie zakupów na PSS. Otóż konsola mi padła, a dzisiaj światło dzienne ujrzały ciekawe promocje w owym sklepie. Mam więc zamiar kupić kilka z nich na ps3 kolegi. Jeżeli ściągnę na zastepcze ps3 te gry, to po dezaktywacji po prostu pada licencja i znów mam 2 sloty? Jak to jest z pozostałymi elementami, jak avatary, motywy, tapety itp. ?

Edytowane przez GODLike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka jezeli juz "gdzies" bylo, niestety nie sposob ogarnac tylu informacji na raz.

Moje pytanie jest nastepujace (kupilem ps3)

Jaki kraj najlepiej wybrac zakladajac glowne konto?

Czy przy rejestracji nalezy podawac swoje prawdziwe dane?

Info znajdziesz w FAQ

Co prawda jest tam napisane, że pierwsze konto powinno mieć prawdziwe dane, ale mam co do tego wątpliwości.

Pomimo, że nie jestem przestępcą, też nie lubię podawać swoich prawdziwych danych byle gdzie

;)

Co do kraju to zdaje się, że parę stron wcześniej była dyskusja na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe, proste i szybkie pytanko :)

Czy idzie stworzyć własny awatar do PSN ? ? by mieć po prostu oryginalny a nie takie jak większość ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, jeśli moje konto osiągnęło maksymalną liczbę aktywowanych ps3 (2), a nie ma możliwości, żebym dowiedział się, kto mógł to zrobić. Są jakieś szanse, żebym mógł wykorzystać pieniądze widniejące na koncie? Czy z zakupami z obecnego konta powinienem się pożegnać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe, proste i szybkie pytanko :)

Czy idzie stworzyć własny awatar do PSN ? ? by mieć po prostu oryginalny a nie takie jak większość ? ?

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam trochę inne pytanie, mam PS VITA i PS3, na PS3 ze sklepu PSN kupiłem grę Escape Plan (na VITE oczywiście), a na VICIE mam inne konto PSN i gdy chce skopiować grę na VITE to wyskakuje że muszę się zalogować na obydwóch systemach na jednym koncie PSN, ale nie mogę ponieważ wyskakuje błąd że można mieć jedno konto do konkretnego użytkownika, więc założyłem nowego użytkownika na PS3 i zalogowałem się na tym samym koncie co na VICIE i spróbowałem ponownie skopiować grę i wyskakuje kolejny błąd "żeby grę można było skopiować to trzeba być zalogowanym na koncie co było pobrane oryginalnie" - coś takiego, i nie wiem co zrobić (pieniądze wydane w błoto?), proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inne pytanie. Pierwszą konsolą Sony, którą posiadałem było PSP ponad trzy lata temu. Nie znałem się jeszcze wtedy za bardzo na konsolach i stworzyłem sobie konto ze wszystkimi poprawnymi danymi czyli mam konto Sub Account na inne konto Master. Dopiero po jakimś czasie skojarzyłem dlaczego w PSS nie widzę ani God of War, ani Resistance, ani niczego innego co jest dostępne od 18 lat. Chciałbym zmienić datę urodzenia konta lub jakoś "odblokować" (jeżeli jest to legalnie możliwe) wszystkie materiały PSS oraz grę online. Czy jest to możliwe?

Swoją drogą, jeżeli taka FIFA 12 jest od 3/7 lat to czemu nie mogę używać jej funkcji internetowych (np. multiplayer)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki mały problem ponieważ nie mogę się wpisać do psn dziś zalaczylem konsole od jakichś 3 tygodni daje wpisz się i wyskakuje mi komunikat hasło nie jest prawidłowe należy zmienić hasło ! O co chodzi cały czas było ok automatycznie mnie logowalo nic nie zmienialem.Weszły może jakieś nowe przepisy co do hasła czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie została wniesiona zmiana do regulaminu albo po prostu wymusili zmianę hasła. Może być też to związane ze zmianą PlayStation Network w Sony Entertainment Network. W każdym z tych przypadków należy po prostu zmienić hasło, najwyżej potem sobie przywrócisz stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za szybka odpowiedz A gdzie się zmienia to hasło bo od kiedy mam konsole nigdy nie grzebalem w żadnych ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nieco wolniejsza odpowiedź tym razem, dopiero teraz mogłem. Ustawienia konta w kolumnie PlayStation Network w XMB. Tam wyżej jest moje pytanko, jak potrafisz pomóc to pisz ;)

Edytowane przez jedras96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOry ale nie mam pojecia ja mialem juz dawno skonczone 18 lat i nie mialem tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nieco wolniejsza odpowiedź tym razem, dopiero teraz mogłem. Ustawienia konta w kolumnie PlayStation Network w XMB. Tam wyżej jest moje pytanko, jak potrafisz pomóc to pisz ;)

Daty urodzenia nie zmienisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, dobra, trudno. Mam drugie konto, ale na jednym byłoby wygodniej. Dzięki za odpowiedź, może coś o tym multi też wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanie, kupiłem na swoim ps3 motrorstorm RC, dałem swoje hasło kumplowi, żeby też sobie pobrał na swoją. Czy jeśli kupie Vite nie będzie problemu ze sciągnieciem motorstorma i innych gier na vite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pomoze ktos jak wgrac moj psn id na to forum probowalem roznych metod i caly czas za duzo w polu jest napisane wiec lipa prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pomoze ktos jak wgrac moj psn id na to forum probowalem roznych metod i caly czas za duzo w polu jest napisane wiec lipa prosze o pomoc

Chodzi Ci o sygnaturę? Miałem to samo. Problemem chyba jest to, że dostajesz ze strony do skopiowania kod, który zawiera dwa linki - do Twojego profilu i do obrazka, a do podpisu nie można wkleić dwóch linków. Wytnij z kodu link do profilu i zostaw tylko ten do obrazka. Powinno pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taką sprawę...

A mianowicie dziś z rana gdy włączyłem konsole wyskoczył komunikat że muszę się ręcznie zalogować do psn choć miałem ustawioną opcję automatyczną.

Dobra robię to manualnie lecz wyskakuje pewien kod błędu. Próbuje kilka razy aż wyskakuje komunikat iż moje hasło jest nieprawidłowe oO i czy chce je zmienić.

Ok naciskam tak i zmieniam. Wszystko działa ale zastanawia mnie pewien fakt czemu tak nagle i bez powodu coś takiego się zdarza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam dziwny problem ale licze na wasza pomoc :) kupilem ps3 i chce sie zalogowac ale tam jest podany juz jakis meil od poprzedniego wlasciciela, gdy wpisuje swoj meil i haslo wyskakuje mi cos w stylu " nie mozesz sie zalogowac na identyfikatorze ( meil) innego uzytkownika" probowalem na wszystkie sposoby zmiane haslo i wogole i nic nic nic jesli wiecie jak temu zaradzic albo mieliscie podobny problem to prosze o pomoc :((( moje konto dziala na bank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok tak zrobie :) a mozna jakos usunac tamto konto pierwsze jak juz zrobie nowe ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×