Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

BPik dzieki wielkie :) j jeszcze takie pytanko zalozenie konta na psn jest trudne? tzn bez poradnika jakiegos da rade zalozyc to? xD sorry za lamerskie pytania ale jestem swiezy w tematyce ps3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z polskim poradzisz sobie bez problemu, ale z usa możesz mieć problem z adresem jednak po paru próbach powinno się udać :biggrin:

Edytowane przez BPik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BPik a jak bede zakladal konto na pl to tam prawdziwe dane podawac? czy nie jest to konieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem moze ktos bedzie wiedzial jak odzyskac konto,podczas grania nagle wyłaczyla mi sie konsola i po ponownym wlaczeniu byla jak nowa.tz.obraz z konsola i kablami jaki gdzie podłaczyc tak jak za pierwszym uruchomieniem????potem byl komunikat ze z dysku udało sie odzyskac jedno konto i jestem teraz zalogowany w Hong Kongu???? widział ktos takie cuda??? dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem z identyfikatorem, mianowicie; odświeżam konto PSN na stronie PS i tam wszystko pięknie ładnie zaktualizowało się i mam normalnie 6 lvl. A na forum nadal mi się nie zaktualizowało i to chyba już od 8 godzin... ktoś wie co jest grane? Przecież skoro widać odświeżone PSN na oficjalnej stronie to na forum też powinno być widać :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz uzbroić sie w cierpliwość. Na stronie PS aktualizuje się szybko ale na innych może to trwać. Nawet ponad dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno PS3, kiedy włączyłem okazało się że na dysku jest zapisane 10 użutkowników. Chciałbym usunąć tych użytkowników bo przeszkadza mi to np. przy wyłączaniu i włączaniu systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno PS3, kiedy włączyłem okazało się że na dysku jest zapisane 10 użutkowników. Chciałbym usunąć tych użytkowników bo przeszkadza mi to np. przy wyłączaniu i włączaniu systemu

Klikasz prostokąt i powinna tam być opcja ,,usuń''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz prostokąt i powinna tam być opcja ,,usuń''.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem szukałem ale problemu takiego jak ja raczej nie było. Konsola od ponad roku automatycznie loguję mi się z PSN więc i zdarzyło mi się zapomnieć hasła. Kiedy chciałem się zalogować na stronie ps3 nagle wyszło że nie mam pojęcia jak ono brzmiało. Więc wchodzę na przypomnienie hasła wpisuję swój e-mail i datę i okazuję się że data zła. Konsola była prezentem i konto zostało założone nie prze zemnie więc spytałem czy pamięta co wpisała ale niestety nie ani hasła ani daty. I mam spory problem czy jest szansa jakaś na wybrniecie z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MedSh miałem podobny problem ze swoim kontem kiedy kupiłem drugą konsolę.

Masz dwa wyjścia. Pierwsze to zadzwonić do Sony i wytłumaczyć sytuację. Może na infolinii pomogą Ci.

Drugi sposób to jedynie "znalezienie" daty urodzenia, która była wpisywana przy rejestracji. Dzięki temu będziesz mógł ustawić sobie nowe hasło.

Mi udało się tym drugim sposobem. Na przyszłość dobrze jest spisać hasło i adres e-mail na kartce i wsadzenie jej np do pudełka po PS3.

Ja tak zrobiłem, aby już więcej nie przydarzyła mi się podobna sytuacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MedSh miałem podobny problem ze swoim kontem kiedy kupiłem drugą konsolę.

Masz dwa wyjścia. Pierwsze to zadzwonić do Sony i wytłumaczyć sytuację. Może na infolinii pomogą Ci.

Drugi sposób to jedynie "znalezienie" daty urodzenia, która była wpisywana przy rejestracji. Dzięki temu będziesz mógł ustawić sobie nowe hasło.

Mi udało się tym drugim sposobem. Na przyszłość dobrze jest spisać hasło i adres e-mail na kartce i wsadzenie jej np do pudełka po PS3.

Ja tak zrobiłem, aby już więcej nie przydarzyła mi się podobna sytuacja ;)

Problemem jest to że nie mam pojęcia kiedy urodziłem się według mojej siostry heh.. postaram się a w ostateczności zadzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to że nie mam pojęcia kiedy urodziłem się według mojej siostry heh.. postaram się a w ostateczności zadzwonię.

Na logikę to w sumie mogliby sprawdzić w systemie i wysłać Ci na podanego maila (mam nadzieje że @ był Twój) datę urodzenia podaną przy rejestracji. Zadzwoń na infolinie i koniecznie daj znać czy coś załatwiłeś :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uratowany ;d Jakimś cudem wygrzebałem hasło z archiwum gg niestety okazało się błędne co mnie załamało brakowało 3 literek zdesperowany zacząłem wpisywać i jedno zaskoczyło. co za ulga i radość ;d dziękuje za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą pamięć konsola wykożystuje na swoje potrzeby.:turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z doladowaniem kasy na us store,karta jeszcze wazna i dotad nie bylo problema z przelniem zielonych na konto a teraz od dwoch dni zonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj sobie zrobiłem na oficjalnej stronie ps3 konto. Wszystko pięknie, ładnie i zacząłem robić swój własny identyfikator. Po raz kolejny poszło bezproblemowo, pokazało mi ile mam trofeów itd.,

Następnie poszedłem popykać se na konsoli, zebrałem parę trofeów i coś mnie tknęło żeby sprawdzić czy na tym identyfikatorze wszystko się aktualizuję. Okazało się że - nie. I tu jest moje pytanie

czy wystąpił jakiś błąd na stronie, czy może potrzeba trochę czasu żeby wszystko się zaktualizowało a może to wogulę już nie będzie się zmieniać?

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam, inetCORE. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę założyć konta w PSN, gdyż po podaniu e-maila, hasła i pytania pomocniczego wyskakuje mi komunikat: "The e-mail address cannot be used.", pomimo że podaję swój prawdziwy adres e-mail na gmailu, dzieje się tak zarówno wtedy kiedy próbuję założyć konto ze strony i z konsoli, jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Załóż konto e-mailowe jeszcze na jakimś portalu, np o2.pl i spróbuj jeszcze raz. Najwyraźniej ten email nie może zostać użyty z bliżej nieokreślonych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje jakiś sposób/program żeby pogrupować znajomych/gry na dysku w różne foldery? ustawienie ich w kolejności alfabetycznej mi nie wystarcza i chciałbym posegregować to wedle własnego zamysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znalazłem jeden temat odnośnie mojego problemu jednak nie został on tam rozwiązany, więc postanowiłem utworzyć nowy temat. Mój problem polega na tym, że podczas rejestracji do Playstation Network, kiedy wpisuję Sign-ID(e-mail adress) a pod spodem wpisuję hasło to jak wpisuję swój prawdziwy adres (mam go na gmail'u lecz próbowałem też na wp.pl) wraz z hasłem to zawsze wyskakuje komunikat, że wpisuję błędne informacje. W związku z powyższym proszę Was o pomoc w zaistniałej sytuacji i będę wdzięczny za dobre odpowiedzi.

Pozdrawiam!

FunBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło musi się składać z liter i cyfr. I to nie jest hasło do maila... Bo coś mi się wydaje, że próbujesz założyć konto PSN logując się do swojego maila ;) Widzisz w tym jakiś sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FunBoy jak się będziesz rejestrować to wymyśl jakiś adres pod @playstationnetwork.com a później sobie zmienisz w ustawieniach na swój prawdziwy email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×