Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar sprzedac swoja ps3 40 gb i kupic wersje slim, czy istnieje mozliwosc przeniesienia danych lacznie z calym profilem (save'y, trofea, konto na psn)??

Jesli byl juz taki temat to prosze o linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konta na psn nie musisz przenosić, wystarczy że usuniesz ze starej ps'ki profil a w nowej po prostu sie zalogujesz, trofea będą, musisz tylko save'y zgrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje mozliwosc przeniesienia zawartosci konsoli z jednej na druga, ale obie konsole musza byc polaczone w sieci lan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Otóż stworzyłem sobie nowy profil w PS3, bo dzielę je jakby z kuzynem i on ma jeden, a ja drugi. On normalnie gra w sieci, a ja gdy biorę opcję "zapisz się do sieci PSN" czy coś takiego i dochodzę w rejestracji do Sign-In ID i password pojawia się problem. Otóż pisze, że niby jest niepoprawne, jak wpisuję dobrze maila i hasło. Pomyślałem, że jak nie działa rejestracja na PS3 to wezmę na PC. Odpaliłem kompa, wchodzę na signup.playstation.net dochodzę do Sign-In ID i password i to samo. O co k*rwa chodzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaktywniłeś profil przez maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byles poproszony o wpisanie daty urodzenia? Czy data wskazywala pelnoletnosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem. Ale niestety pełnoletności nie posiadam, więc muszę dodać sobie kilka lat. Jeśli uda się tym sposobem to wielkie dzięki ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to klania sie czytanie regulaminu :/ tam wszystko jest ladnie opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy jest mozliwosc wykasowania trofikow oraz wywalenie gry z konta psn ( np pozyczylem od kumpla gta 4 i mi nie pasuje a widnieje w trophies ) ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż nowego użytkownika na ps3 a potem drugie konto na psn.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PSN na PC. Otóż loguję się na oficjalnej stronie PS3 i wszystko jest ok, tylko że pojawia się komunikat o ,,Przeniesieniu informacji ze starego konta na nowe'' Wymagają adresu e-mail i hasła , tak więc wpisuję dane i klikam ,,Zaloguj się'', a tu zaraz wyskakuje,,Co najmniej jedno wymagane pole nie zostało wypełnione. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone *

Logowanie nie powiodło się. Sprawdź adres e-mail i hasło."

Nie wiem czemu się tak dzieje, gdyż wpisuję poprawnie e-mail i hasło. A znów na PlayStation 3 nie wchodzi mi strona w wyszukiwarce do logowania na PSN.

Proszę o pomoc  :confused:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PSN na PC. Otóż loguję się na oficjalnej stronie PS3 i wszystko jest ok, tylko że pojawia się komunikat o ,,Przeniesieniu informacji ze starego konta na nowe'' Wymagają adresu e-mail i hasła , tak więc wpisuję dane i klikam ,,Zaloguj się'', a tu zaraz wyskakuje,,Co najmniej jedno wymagane pole nie zostało wypełnione. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone *

Logowanie nie powiodło się. Sprawdź adres e-mail i hasło."

Nie wiem czemu się tak dzieje, gdyż wpisuję poprawnie e-mail i hasło. A znów na PlayStation 3 nie wchodzi mi strona w wyszukiwarce do logowania na PSN.

Proszę o pomoc  :confused:

Sprawdź czy na stronce nie ma jakiegoś "ptaszka" do zaznaczenia w stylu "zgadzam się na cośtam" lub czegoś takiego :)

Czasem jak jest jakiś regulamin na stronie, to trzeba go przewinąć do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych ptaszków ani regulaminów. Są dwie opcje :

- Przenieś informacje ze starego konta 

- Podam informacje samodzielnie (Uwaga: po wybraniu tej opcji nie będzie już możliwości powiązania starego konta eu.playstation.com.)

Nie próbowałem tej 2 opcji bo boję się, żeby nie usunęły mi się trofea ... Chyba, że się tak nie stanie.

Nie wiem czemu ten gówni*** komunikat sie pokazuje, jak ja go nawet nie chcialem ...  :angry:

Tak to wygląda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da sie dodawac wlasne dzwieki klawiszy w menu ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da sie dodawac wlasne dzwieki klawiszy w menu ps3?

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób, ściągnij PS3 Theme Creator, załaduj pobrany theme, w opcjach będzie możliwość zmieniania dźwięku klawiszy. Zapisz i z pendrive'a zainstaluj motyw na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób, ściągnij PS3 Theme Creator, załaduj pobrany theme, w opcjach będzie możliwość zmieniania dźwięku klawiszy. Zapisz i z pendrive'a zainstaluj motyw na PS3.

Wielkie dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem PS3 i mam dwa pytania pierwsze dotyczy odbierania woiadomosci podczas gry czy jest jakis sposob zeby otworzyc wiadomosc od gracza bezposrednio a nie przqechodzic przez te wzzystkie opcje menu druga sprawa to ustawienie statusu niewidoczny ze podczas gdy sobie gram nikt mi nie zawraca glowy ....nurtuja mnie te pytania poniewaz wczesniej mialem xboxa i tam bylo mozna to wszystko zrobic ok pozdrawiam i dzieki za wszystkie wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety nie ma, musisz przejsc przez odebrane, przeczytać wiadomość i grać dalej.

2. Status niewidoczny umieszcza Cię na końcu listy przyjaciół online innych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 lata temu zakładałem konto na PSN, później sprzedałem konsole. Sentyment pozostał więc kilka dni temu kupiłem drugą, i tu pada pytanie:

Czy mogę zarejestrować 2-gie konto na psn na te same dane ? Jezeli tak to czy będzie to miało wpływ na granie online?

Oczywiscie loginu ani hasla do starego konta za nic sobie nie przypomne.;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że pamiętasz e-mail - albo masz dostępny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×