Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

OnlineID nie zmienisz chocbys sobie i haslo przypomnial. Poza tym przy wpisywaniu loginu/hasla na ps3 masz funkcje przypomnienia hasla. Jezeli loguje sie z automatu, to sie wyloguj i sprobuj zalogowac ponownie, wowczas ta ramka wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Tak czy siak dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem trochę czasu i udało mi się zarejestrować :P na us store. zip code wpisałem z google.pl xD... i smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dosyć banalne pytanie:

Czy w PSN są dostępne inne avatary (tzn. ten obrazek obok PSN ID) oprócz tych podstawowych? Raczej są bo widzę, że wiara ma.

I jak to się ustawia, ściąga się? kupuje?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dosyć banalne pytanie:

Czy w PSN są dostępne inne avatary (tzn. ten obrazek obok PSN ID) oprócz tych podstawowych? Raczej są bo widzę, że wiara ma.

I jak to się ustawia, ściąga się? kupuje?

Pozdro

w menu całkiem na prawo - tam gdzie masz friends list. Znajdujesz siebie i naciśnij trójkąt. Powinienes sie kapnąć co dalej. A i można zmienić kolor ramki użytkownika też :) ale to dla spostrzegawczych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji to najlepiej rejestrować się jako US ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko, czy jak np. mam pozdobywane parę trofeów i chcem usunąć profil w PS3 żeby założyć nowy bo nie pamiętam hasła do tego profilu to po usunięciu go strace wszystkie trofea jakie zdobyłem na tym profilu do którego nie znam hasła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea przypisane są do profilu na PSN, jeżeli nie pamiętasz hasła to pożegnaj się z nimi. Powinieneś mieć opcję pomocy w odzyskiwaniu hasla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt . Trofea są przypisywane do jednego konta psn - pozegnaj sie z nimi :P chyba ze jest opcja odzyskiwanie hasla ale nie pamietam

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja odzyskiwania hasła istnieje, są dwie możliwości: 1. nowe hasło wysyłane na maila lub 2. pytanie pomocnicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie możesz zadzwonić na Polską infolinię Playstation i tam też Ci pomogą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od jakiegoś czasu gdy wchodzę w "game" gry nie mają swoich nazw, napisy są wyświetlane dopiero po najechaniu nie. Jeżeli dobrze pamiętam, stało się to po zainstalowaniu PlayStation Home, które i tak mi nie działało ze względu na problemy z połączeniem - w każdym razie usunąłem PSHome, ale problem został nadal. Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Może nie jest to poważny problem, ale tak głupio się na to patrzy :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym się dowiedzieć jak mogę wchodzić z europejskiego na amerykańskie ps store a mam tam konto na psp usuwa się konto wpisuje się drugi email i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

Edytowane przez Coolidge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do WAS!

Chodzi o to ,że mam dwa ps3 i chce z pierwszej play'ki przenieść konto z trofeami na drugie ps3. Wpisuje to samo ID,to samo hasło i nicccccc! stworzyło mi inną nazwę (na początku miałem nick martyna1997 a teraz mi wyświetla scholltyshe.) Mam do was pytanko: co zrobić,aby przenieść to konto na 2 ps3 wraz z trofeami i znajomymi ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna też goszczę drugą plejkę pod dachem i żadnych problemów nie miałem. Wpisałem w logowaniu swój PlayStation id (czyli email na jaki jest zarejestrowane konto) i hasło i śmiga. Tworząc nowe konto nie przeniesiesz trofeów, Trofea są przypisane do konta PSN (nie do konta w konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Ps3 i mam problem.

Jak zaloguje się na konsolce na moje konto w PSN to wszystko ok tam trofea swoje widzę ale jak wejdę na stronkę Sony i chce się zalogować to w zakładce mój profil jest coś takiego:

Konfiguracja profilu PlayStation nie została ukończona. Aby ustawić awatar oraz informacje „O mnie”, należy zalogować się do systemu zarządzania kontem PlayStation Network w systemie PS3

A do tego nie wyświetlają mi się w moim identyfikatorze moje trofea dry.gif

Wiecie o co chodzi? :verymad:

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już zrobiłem wszystko jak trzeba.

Teraz tylko ten identyfikator nie wyświetla mi trofeów dry.gif.

Wiecie jak to zmienić? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam PS3 i mam na nim swoje konto PSN. Kuzyn kupił sobie PSP, a ponieważ mieliśmy problem z utworzeniem konta PSN, zalogowaliśmy PSP na moje konto z PS3. Teraz, chciałbym "załadować" swoje konto PSN w kasę, a ponieważ kuzyn nie rozumie do końca angielskiego, może przypadkowo coś zakupić. Chciałbym więc założyć mu własne konto, więc muszę usunąć z PSP to moje i tu pojawia się pytanie. Czy jak nacisnę "delete account" w PSP, to czy konto zostanie usunięte w ogóle, czy tylko z PSP? Czy ja dalej będę mógł normalnie zalogować się z tego konta do PSN na PS3? Czy jeśli usunięcie spowoduje zlikwidowanie całkowite konta, to jak sprawić, żeby konto na PS3 pozostało, a na PSP można było założyć inne? Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, jeżeli jest ona oczywista. Nie znam się na PSP i wolę się upewnić niż potem pluć sobie w brodę z powodu usunięcia swojego konta ;)

PS. Mam nadzieję, że to co napisałem jest zrozumiałe :P

Edytowane przez KoVaL95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie mozna skasowac konta PSN. Mozna tylko skasowac profil z PS3 albo PSP podpiety do tego konta PSN. Tak wiec konto PSN zostaje zaly czas na serwerach sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź i przepraszam bardzo, za źle założony temat ( i dziękuję za przeniesienie w odpowiednie miejsce :thumbsup: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×