Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

pomocy

rozdalem wszystkie passy z psnjeszcze przed zmiana na 2,pokasowali te osoby moje konto z ps3 ale nadal nie moge sie zalogowac na innej konsoli ,czy ktos wie co musze zrobic zeby mial wolnego passa .wiem ze moga te osoby na nowo wpisac moje passy ale nie moga nic zrobic zeby deaktywowac konto.pomocy.sorrki za bledy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z przejściem przez etap uzyskania ID online. Próbowałem już chyba kilkuset możliwości w tym takich które raczej nie są zajęte przez innych użytkowników. Dodam, że przedtem zaktualizowałem system i przestrzegam podanych zasad tworzenia ID. Chciałem pobrać sobie dema gierek z ps3 store, ale bez tego ani rusz. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.Prawie za każdym razem wyskakuje "Id online avaible" czy coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Id online available"

Oznacza że wpisany przez Ciebie ID jest dostępny :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu aktywacji contentu na 2 konsolach miała powstać odpowiednia strona www do zarządzania tym contentem. Powstała ona już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam bardzo ważne pytanie. Zakupiłem karte zdrapke za 100 zł i mam problem ponieważ konto PSN mam założone na UK a zdapka dziala tylko na poslich kontach.

Czy można zrobic w ten sposob: chodzi o to ze chciałem ściągnąć dodatek Do BF3 i czy jak założe nowe konto na PSN oczywiście w Polsce doładuje tą zdrapke i ściągne dodatek to czy ten dodatek będzie działał na tym koncie pierwszym?? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z kontem(haslem)troszke czasu uplynelo jak uzywalem ps3 i go nie pamietam i jak narazie nigdzie nie umiem go dostac...chcialemprzez strone https://account.sonyentertainmentnetwork.com/pc/reg/account/forgot-password.action ale wyskoczylo Currently unable to reset passwords in your country from this site. Please reset your password from a PlayStation®System. a w ps3 sysem nic tam nie widze zeby muc odzyskac haslo...pomoz ktos bo do glowy dostac idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno po usunięciu 5 osobowych składek miała powstać strona na której będzie można odłączyć niechciane konsole od konta, czy ta strona już jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Chciałem zmienić hasło do konta PSN lecz nie wiem jak się skontaktować z supportem PSN PL .. Próbowałem zresetować hasło na stronie lecz nie pamiętam jaką dawałem datę urodzenia ... ( Wiem trochę to dziwne data ur nie była moja ) Na dodatek zostałem wylogowany na konsoli, oraz nie ma hasła wpisanego więc nie zagram przez internet .. . Proszę o pomoc i nie usuwanie tematu ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Chciałem zmienić hasło do konta PSN lecz nie wiem jak się skontaktować z supportem PSN PL .

plcallcentrepromo2.jpg

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, ilu można zarejestrować użytkowników w menu ps3. Bo chciałem zarejestrować 3 gracza i nie mogę, mogę tylko dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzą to max 16 ( mogę się mylić) . Sam mam 7 więc u Ciebie z 3 nie powinno być problemu... O ile oczywiście chodzi Ci o userów na danej konsoli a nie o konta aktywowane na innych systemach. wtedy faktycznie można tylko na 2 róznych systemach aktywować ten sam profil psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam taki problem z PSN mianowicie nie mogę się z nim w ogóle połączyć. Natężenie sygnału wynosi 100% bo ps3 stoi obok routera. Wyskakuje " Użytkownik został wypisany z usługi PSN" i w ogóle nie mogę tego zmienić.

Ze 2 razy udało mi się połączyć to pokazał mi sie tylko mój profil, bez avatara, lista znajomych się nie ładowała, a pucharków zaktualizować nie mogłem bo dochodzilo tylko do 10%.

Co to może być? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Od jakiegoś miesiąca mam ogromne problemy z Playstation Network. To znaczy, w ogóle nie mogę się połączyć... po kilku lub kilkunastu próbach czasem się połączy po czym po kilku minutach przerwie połączenie. Internet mam dobry 20mb/10mb z Astera i gram przez sieć już kilka lat i nigdy nie miałem takich problemów. Zaznaczam że na kompie normalnie śmiga net :whistling:

Proszę o poradę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Przyjechał do mnie brat i stworzył nowy profil i zalogował się na swoim koncie PSN. Zaktualizował trofea i wszystkie ma na moim dysku w PS3. Teraz gdy gra w moje gry dostaje normalnie trofea. Czy gdy wróci do domu będzie je miał u siebie? I czy nie dostaniemy bana za takie coś?:pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy wróci do domu będzie je miał u siebie? I czy nie dostaniemy bana za takie coś?:pinch:

Tak, będzie je miał u siebie jeżeli zrobi synchronizację z serwerem. I nie, nie dostaniecie za takie coś bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założyć subkonto PSN?

Edytowane przez Andreios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba są gry na rynku, które blokują granie jeżeli ma się mniej niż np. 16 lat. Wymagana ilość lat do grania jest na pudełku po lewej stronie na dole. Czyli np. mając wpisaną date 1.1.2001 będzie mógł grać tylko w od 3 i 7 lat, bo od tylu są te 'progi'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca się kupować PS+ (polskie)? czy są jakieś dodatkowe bonusy (darmowe gry) oprócz tych kilku co widać w darmowym? jakie są zalety posiadania PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania powyżej:

Jak założyć subkonto PSN?

Podczas zakładania konta PSN w normalny sposób podajesz datę urodzenia która wskazuje na wiek użytkownika mniejszy niż 18 lat. Dalej postępujesz wg wskazówek na ekranie.

Chyba są gry na rynku, które blokują granie jeżeli ma się mniej niż np. 16 lat. Wymagana ilość lat do grania jest na pudełku po lewej stronie na dole. Czyli np. mając wpisaną date 1.1.2001 będzie mógł grać tylko w od 3 i 7 lat, bo od tylu są te 'progi'.

Nie, te oznaczenia to jedynie wskazówka przydzielona przez organizację która się tym zajmuje. Oczywiście same gry też maja poziom kontroli rodzicielskiej i konto główne na konsoli może zablokować dla wszystkich subkont gry będące powyżej ustalonego przez siebie poziomu kontroli.

czy opłaca się kupować PS+ (polskie)? czy są jakieś dodatkowe bonusy (darmowe gry) oprócz tych kilku co widać w darmowym? jakie są zalety posiadania PS+?

Ja uważam się się opłaca. To nie jest co prawda to samo co maja konta US, ale nadal warto. Co miesiąc masz gry za darmo, w tym tytuł na PS3, minisy i klasyki z PSX, mnóstwo obniżek. przestrzeń w chmurze na którą możesz robić kopie zapasowe save'ów (w tym tych zabezpieczonych przed kopiowaniem), godzinne wersje próbne pełnych gier na PS3 oraz wcześniejszy (a czasem wyłączny) dostęp do wersji testowych albo próbnych (tak jak teraz jest beta Starhawka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te comiesięczne gry za free na stałe są?

Jeśli chodzi o gry na PS3, masz do nich dostęp do czasu do kiedy masz wykupionego Plusa. W minisach i klasykach z PSX nie zauważyłem limitu czasowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem.

Zachciało mi się mieć taki przenośny identyfikator jak wiekszość z Was ma...

Niestety hasło mi nie wchodzi na playstation store czy jakoś tak

Więc daje o przypomnienie hasła... Przychodzi na pocztę link który na dodatek nie jest pełny, ale kopiuje resztę i jest ok.

Po czym pisze że zapytanie jest błędne...

Co mam zrobić??

Czy z konsoli jestem wstanie odczytać jakoś hasło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem.

Zachciało mi się mieć taki przenośny identyfikator jak wiekszość z Was ma...

Niestety hasło mi nie wchodzi na playstation store czy jakoś tak

Więc daje o przypomnienie hasła... Przychodzi na pocztę link który na dodatek nie jest pełny, ale kopiuje resztę i jest ok.

Po czym pisze że zapytanie jest błędne...

Co mam zrobić??

Czy z konsoli jestem wstanie odczytać jakoś hasło??

Zawsze możesz wziąć identyfikator nie z oficjalnej strony sony, jest takich pełno, np.

http://psnprofiles.com http://www.yourgamercards.net/ i wiele innych, z tego co wiem one nie wymagają hasła do założenia

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×