Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

panstwa, ani nicku nie zmienisz. musisz utworzyć nowe konto

nie powinno byc problemow z utworzeniem nowego konta na polske z tymi samymi danymi co byly na irlandie

kolejnosc zakladania kont jest dowolna. pamietaj, ze zakladajac konto na usa musisz podac prawdziwy adres (np. hotelu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przeniesienia trofeów, żadnej! Co do strony to również mam problemy z zalogowaniem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki,założyłem nowe konto.Nie ma opcji żeby trofea z poprzedniego usera przeszły na innego?

Ps.Też nie możecie się zalogować na oficjalną stronę playstation?(polska) http://pl.playstatio.../?reason=noAuth

Niestety trofea nie przejdą. Trzeba od nowa wbijać.

U mnie oficjalna stronka działa (na FF mi od 2 tyg nie chciała odpalić, w Chrom śmiga aż miło, dlatego zmieniam przeglądarkę :) )

EDIT :

Sory, w Chrom po oknie z wpisaniem loginu i hasła nie przechodzi dalej, więc problem jakiś faktycznie jest.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu z logowaniem już nie ma.Co do trofeów to maskara ;/ Tyle czasu i poświęceń żeby zdobyć trofea a teraz zaczynać od nowa...Trudno.Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu z logowaniem już nie ma.Co do trofeów to maskara ;/ Tyle czasu i poświęceń żeby zdobyć trofea a teraz zaczynać od nowa...Trudno.Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

założyłem nowy profil i działa, tylko szkoda trofeów, zaczynamy od nowa|:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie następujące, otrzymałem takiego maila, z adresu PlayStation_Network@playstation-email.com, o następującej treści:

Identity Theft Protection Offer for PlayStation®Network and Qriocity™ Customers

spacer.gif

Sony Computer Entertainment and Sony Network Entertainment have made arrangements with Debix to offer AllClear ID PLUS to eligible PlayStation®Network and Qriocity account holders in the United States who are concerned about identity theft.

AllClear ID PLUS is a premium identity protection service that uses advanced technology to deliver alerts to help protect you from identity theft. The service also provides identity theft insurance coverage and hands-on help from expert fraud investigators.

Sony has arranged, at no charge to eligible PlayStation®Network and Qriocity account holders, for twelve months of this service to be provided by Debix to those who choose to enroll. In order to be eligible, account holders must be residents of the United States with active accounts as of April 20, 2011.

If interested, please submit your email address by June 28, 2011, at 11:59:59 PM CST at: us.playstation.com/news/consumeralerts/identity-theft-protection.

Please note, you must enter the same email address used to register your PlayStation®Network or Qriocity account. Once your email address is validated, you will be sent your AllClear ID PLUS activation code.

Sincerely,

Sony Computer Entertainment & Sony Network Entertainment

Dostał ktoś takie coś? Dodam że to na mail przypisany do konta US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zmiana hasla na 2 kontach zalozonych przed awaria. na jednym wyskakuje mi okionke, ze trzeba zmienic haslo, klikam "ok", po czym wyskakuje mi blad (80710D36), Na drugim koncie wyskakuje mi okienko do zmiany hasla, wpisuje nowe i po kliknieciu "ok" wyskakuje mi ten sam blad. prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze to dziś chyba po raz szósty. Serwer są przeciążone, sporo ludzi się loguje jednocześnie i ściąga. Trzeba czekać aż się uspokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A co ma piernik do wiatraka? Hasło może i musi zmienić każdy, a że ubezpieczenia niema to lipszton, ale mówi się trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Przy próbie zmiany hasła z ps3 informacja że email poszedł na skrzynkę a na pc z linka klikając pisze że serwer down - Dziadostwo SONY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega właśnie kupił PS3 no i chciał się zarejstrowac. Niestety nici z tego , albo padał błąd wyżej wymieniony , albo po wpisaniu maila i hasła padał termin "password incorrect (czy jakoś tak)". Mam pytanie czy to wina jego konsoli/Internetu czy też na serwerach Sony nie można sie zarejestrowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega właśnie kupił PS3 no i chciał się zarejstrowac. Niestety nici z tego , albo padał błąd wyżej wymieniony , albo po wpisaniu maila i hasła padał termin "password incorrect (czy jakoś tak)". Mam pytanie czy to wina jego konsoli/Internetu czy też na serwerach Sony nie można sie zarejestrowac ?

Niestety wina leży po stronie Sony.Ja wczoraj postanowiłem zmienić hasło i po otrzymaniu linku do zmiany konta okazało się że serwery są wyłączone.Dzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się że prawdopodobnie dziś będą uruchomione.Tak więc dla nowych użytkowników chcących się zarejestrować to niemiła niespodzianka.Szkoda że Sony nie napisało nigdzie żadnego info...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam ,kiedy będzie można zarejestrowac konto na PSN !? Sony nawet nie pisnęło w tej sprawie ! Mój kolega kupił i teraz ma pecha , bo chciał pograc a nie może ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. Czy jak wchodzicie w "Zarządzanie kontami", to wyskakuje wam błąd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. Czy jak wchodzicie w "Zarządzanie kontami", to wyskakuje wam błąd ?

Ciężko poszukac trochę !? Każdemu wyskakuje błąd i w "zarządzaniu kontem" i w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czasem błąd jest, czasem nie ma. Pobieram Dead Nation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę ani pobrać oraz zaakceptować to konto trzeba czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oprócz mnie nie mógł utworzyć nowego hasła to informuję że przed chwilą wbiłem na maila i mogłem zmienić ale zalogować cały czas przez internet nie można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oprócz mnie nie mógł utworzyć nowego hasła to informuję że przed chwilą wbiłem na maila i mogłem zmienić ale zalogować cały czas przez internet nie można ;)

Ja się dzisiaj rano normalnie zalogowałem :D ! Rejestracja nowego konta jeszcze nie jest aktywna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ,że pisze tutaj ale mam problemik :0

dostałem taką instrukcje

wybierz Account Managment [Zarządzanie kontami]> Transaction Managment > Services List

- wybierz z listy "PlayStation Network Promotion"

- wybierz "Select Content" z "PS3 Free Games"

Jak mam wejść do tego Account Managment ? co musze kliknąć w store itp.?

Prosze was o pomoc bo mam 3 godziny i jade i juz nie wroce do promocji a mi zalezy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie kontami nie jest w PlayStation Store tylko w zakładce XMB - PlayStation Network. Po wpisaniu do PSN "guziczek" Wpisz się zmienia się w Zarządzanie kontami/Account Management.

Edytowane przez BaltazarGombka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×