Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

mam tak samo- ale przez ps3 normalnie się loguje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam się tu. Nie mam jeszcze 18 lat(17,5) czy jeżeli założę konto na swój prawdziwy wiek to niektóre pozycje z PSS mogą być niewidoczne, nie będę mógł ich ściągać np. gry od 18 lat. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bedziesz mogl w ogole zalozyc konta klasy Master. Ja bym proponowal nagiac zasady i wpisac date urodzin wskazujaca wiecej niz 18 lat, albo poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy na tym forum i mam problem z tym przenoszeniem. Konto załozyłem w grudniu 2009 roku. Mogę się zalogować ale jak chce np. otworzyc moje konto to musze się zalogować. Wpisałem wszystko dobrze a cały czas wyskakuje że coś im nie pasuje. Proszę o pomoc.

Majkeliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze raz. Co gdzie wpisujesz? Co ci gdzie nei dziala? Wez elementarz i chociaz sprobuj nastepnym razem napisac gramatycznie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam na konsoli dwa profile i chciałem jeden wykasować ponieważ przy każdym włączeniu konsoli muszę wybierać profil jaki chce mieć aktywny.

Szukałem ale nie udało mi się odszukać miejsca gdzie mogę wykasować jeden profil.

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok jeszcze raz. Chciałem sobie zrobić taką sygnaturą jaką wy posiadacie (dane psn,trofe itd.). Więc musiałem wejść na stronę ps3 i się zalogować.

beztytuurns.jpg

Przy tym nie mam żadnego problemu. Ale przy drugim zalogowaniu

91307745.jpg

mam problem. Wpisuję wszystko poprawnie i cały czas się to pojawia. A w prawym górnym rogu strony pisze mój nick.

Proszę o Pomoc.

Edytowane przez Majkeliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jesli restrowales sie poprzednio na strone eu.playstation.com ..." moze tu jest szkopul i sie wczesniej nie rejestrowales? We wczesnym stadium dzialania strony playstation.com konto na stronie nie bylo sprzezone z kontem PSN i mogles miec inne haslo login itd. Zapewne nie miales wczesniej konta, to po prostu pomin ten krok.

@maciejdziedzic:

mozesz ustawic aby konsola po wlaczeniu automatycznei logowala na wskazane konto. Na liscie profili nacisnij na ktoryms trojkat i tam powinna byc opcja automatycznego logowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem że pewnie zaraz ktoś napisze że to już było itp . ale uwieżcie sprawdziłem wszystkie sposoby i nie pomogły . Otóż moja konsola normalnie łączy sie z internetem , mogę wchodzić na strony itp. ale od paru dni nie moge zalogować się na psn . Przy sprawdzaniu połączenia pisze ze ip zostało przyznane ale dalej nie łączy. Macie jakieś rady ? próbowałem reset konsoli, zmieniałem ustawienia w routerze , odblokowalem all porty i dalej nic xP down- ( mam najnowszą wersje)

Edytowane przez Ryu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie zaraz ktoś napisze że to już było itp . ale uwieżcie sprawdziłem wszystkie sposoby i nie pomogły . Otóż moja konsola normalnie łączy sie z internetem , mogę wchodzić na strony itp. ale od paru dni nie moge zalogować się na psn . Przy sprawdzaniu połączenia pisze ze ip zostało przyznane ale dalej nie łączy. Macie jakieś rady ? próbowałem reset konsoli, zmieniałem ustawienia w routerze , odblokowalem all porty i dalej nic xP

Może spróbuj zaktualizować o najnowszej wersji :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja rejestrowałem się na PSN kiedy dostałem PS3Slim (grudzień ubiegłego roku). Wszystko odbyło się na PS3. Ale na konsoli wszystko ok. Mogę kupywać gry (już kilka zakupiłem np.MGS1 i Crash). Tylko na stronie ps3 nie działa. Wszystko tylko za tą głupią sygnaturke smile.gif

P.S Chyba że mam użyć tego "Nie, sam podam informacje". Zrobić tak ponieważw sprawie PS3 to taki newbie jeste, :)

Edytowane przez Majkeliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od jakiegos czasu dzieje sie cos dziwnego - jakis czas temu nagle w zainstalowanych grach pojawil sie street fighter iv... niedlugo pozniej pojawil sie uszkodzony EyePet - teraz, dzisiaj sprawa sie jeszcze bardziej skomplikowala - mam platny (i dzialajacy) theme z Flower ktorego NIE MA W DOWNLOADS! What happening?

Edytowane przez Champer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka kont na konsoli? Moze masz zapamietane dane karty i nie wlaczyles wymagania wpisania hasla podczas zakupow, a jakis brat/kolega pod Twoja nieobecnosc cos zakupil?

Napisz cos wiecej bo nie trafiles na portal wrozbitow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 konto... wiecej? Pojawilo sie nagle. I dziala. Bana nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak widzicie - posiadam identyfikator PSN, tylko, że jest pewien problem. Nie nalicza mi na niego wszystkich moich zdobytych trofeów :/ Gdy zrobię synchronizuj na serwer, to co prawda pojawiają się trofea - ale tylko na stronie PSN, a nie identyfikatorze! Wiecie może jak to zmienić? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie samo nie kupuje. Juz kiedys byly takie ludziki co szukali pomocy bo im sie cos z kontem dzieje. Na koncu jednak wychodzilo na jaw ze sie dzielil kontem z kim innym.

Ja moge powiedziec tylko tyle. Jezeli bys pilnowal swojej konsoli, danych do karty, danych do logowania na PSN (niepotrzebne skreslic) to by sie nic nei dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na stronie psn masz taki napis brzmiący "odśwież moje szczegóły konta psn". Używałeś go? Mi wczoraj nie chciało coś zaskoczyć, więc kilka razy kliknąłem, odświeżyłem stronę i już.

Edytowane przez Qba619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jak zrobie format dysku w ps3, utworze nowe konto , zaloguje się na swoje stare dane do PSN, to trofea zostaną, czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli profil będzie ten co miałeś przed formatem dysku to oczywiście że będą tak jak przed formacją .

Nie ma obawy nie znikną tylko wtedy trzeba zrobić synchronizację z kontem jak dobrze pamiętam .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ,aby zalogowac sie do psn po klliknięciu zaloguj pojawia sie napsia uczytkownik zostal wypisany z psn o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz wersje konsoli? Czytales watek "PS3 a siec" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×