Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 45, dzisiaj wbije dalej, czyli juz niedlugo

Jeszcze pytanie, czy ktos z Was robil trofeum unseen predator na lev 5 a nie 31? Podobno jest taka mozliwosc

Ja robiłem. Działa jak na filmach z youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge pomoc w borderka jak cos :) słyszeliscie ze w tym roku bedzie nowa czesc borderka??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych nick taki san

Mam lev 50, solo dam radę bez legendarnych broni z thrasherem czy lepiej farmic lev przez dlc? Chyba, ze ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Czy można wrócić do Warriora?

2. 45 razy próbowałem zdobyć bee od tego gościa z radiem w Arid Nexus. Czy dróg ratę jest naprawdę tak mały?

3. W dlc Torgue ile razy można robić walkę w Pyro bar?

Ktoś chciałby skopiować jakieś legendarne itemy? najlepiej conference call i bee na lev 51-52?

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można. Ale nie ma po co. Umrzesz ze starości, zanim ci Conference Call wypadnie. Naprawdę.

2. Drop rate jest niski jak niemal wszędzie w grze. Random is random. Czasem trafisz za trzecim razem, czasem po 10 godzinach nic.

3. Te walki w barze, wyścigi i coś tam jeszcze można powtarzać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siriondel a ostatnie pytanie z mojego postu? ;) możesz pomoc?

Jak wrócić do Warriora? Przeszedłem go na Tvh i nie chce na utvhm tylko ponownie na Tvh, da się?

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siriondel a ostatnie pytanie z mojego postu? ;) możesz pomoc?

Niestety nie mogę.

 

Siriondel a ostatnie pytanie z mojego postu? ;) możesz pomoc?

Jak wrócić do Warriora? Przeszedłem go na Tvh i nie chce na utvhm tylko ponownie na Tvh, da się?

Ano da się. Musisz tylko wrócić z UVHM z powrotem do TVHM - w głównym menu wciśnij :triangle: i wczytaj ponownie swoją postać. Gra wtedy zapyta Cię, jaki tryb chcesz załadować. Załaduj sobie TVHM, gdzie grę ukończyłeś i teleportuj się do lokacji Hero's Pass. Musisz przebiec jeszcze raz przez całą lokację, żeby dostać się do Warriora, bo prosto do jego siedliska niestety się nie da - tamtejszy teleport jest tylko w jedną stronę - powrotną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest chetny przejsc gre na tym wyzszym poziomie? piszcie na CebulaPL chetnie pogram

 

a swoja droga niedawno gralem w skladzie z osobami ktore glitchowaly eridium, legendarne przedmioty (cale sanctuary zawalone eridium i legendary) czy jakis bug na bieganie jak wehikul 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick jak na forum, przechodzę rekreacyjne UVHM lev chyba teraz 56, można dodać

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie do Premiere Club, gdy użyłem tego kodu, w ps store pokazało się, że nie jest aktywny itp. Nie oczekiwałem, że będzie działać, ale wpisałem. Ku mojemu zaskoczeniu po tym jak okno wróciło do gry, dostałem do wyboru dwie klasy postaci Mechromancer i Psycho bodajże, 10 kluczy, czyli to co zawierała ten kodzik. Nie używałem tych klas, bo chciałem dokończyć grę innymi którymi już zacząłem. Teraz jednak nie mogę wybrać Mechromancer i Psycho, nawet nie pokazują się w character select, mimo, że wcześniej się pokazywały, ktoś wie czym może być to spowodowane bo kod jednak "działał".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnośnie Co-opa, Nie mogę się połączyć ze znajomym nie wiem czym to jest spowodowane z innymi graczami normalnie się łącze natomiast z nim próbowałem już kilkanaście razy i nic z tego... Dodam, że mamy internet od tego samego dostawcy być może ma to jakieś znaczenie. Ktoś mógłby pomóc rozwiązać problem ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnośnie Co-opa, Nie mogę się połączyć ze znajomym nie wiem czym to jest spowodowane z innymi graczami normalnie się łącze natomiast z nim próbowałem już kilkanaście razy i nic z tego... Dodam, że mamy internet od tego samego dostawcy być może ma to jakieś znaczenie. Ktoś mógłby pomóc rozwiązać problem ? :)

Wyrzuć go ze znajomych i spróbuj dołączyć do stworzonej przez niego gry, lub niech on dołączy do Twojej. Brzmi głupio, ale mojemu koledze pomogło podczas grania w B2. W Resident Evil Revelations miałem z tym samym kolegą to samo, jestem w znajomych nie ma bata się połączyć, usuwamy się ze znajomych i cudowna odmiana, wszystko gra. A B2 to niestety pod względem online to niestety "ciężka" gra. Ja grałem bez problemu ze znajomymi z Polski i zagranicy, bez jakiś specjalnych ustawień, aż pewnego dnia przestało mnie łączyć z kimkolwiek i tak już zostało do teraz i żadna zmiana ustawień niczego nie zmieniła (gdzie inne gry online gram bez najmniejszego problemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czy jedynym sensownym sposobem wbicia 50lev jest ponowne ukończenie gry ?

Grałem w trochę w Borderlands kiedyś, ale nigdy nie wbiłem 50lev w dodatku grałemna konkurencyjnej konsoli, a tutaj zaczynam wszystko od nowa.

Chodzi o to że zwyczajnie nie chce mi sie przechodzić tej gry po raz kolejny od nowa, jestem tym zwyczajnie znudzony.

Oprócz tego zamierzam dokupić sobie wszystkie dlc (oprócz ciuchów) do Borderlands 2 i nie wiem czy wybrać Season Pass czy zakupić edycję GOTY.

Season Pass jest tańszym rozwiązaniem, ale czy posiada wszystko co ma edycja GOTY ? Co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie GOTY to najlepsza możliwa opcja obecnie.

Co do szybkiego levelowania to znajdź kogoś kto ma max level i mógłby Cię przyboostować na jakiś końcowych lokacjach. Wtedy level leci szybko.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czy jedynym sensownym sposobem wbicia 50lev jest ponowne ukończenie gry ?

Grałem w trochę w Borderlands kiedyś, ale nigdy nie wbiłem 50lev w dodatku grałemna konkurencyjnej konsoli, a tutaj zaczynam wszystko od nowa.

Chodzi o to że zwyczajnie nie chce mi sie przechodzić tej gry po raz kolejny od nowa, jestem tym zwyczajnie znudzony.

Oprócz tego zamierzam dokupić sobie wszystkie dlc (oprócz ciuchów) do Borderlands 2 i nie wiem czy wybrać Season Pass czy zakupić edycję GOTY.

Season Pass jest tańszym rozwiązaniem, ale czy posiada wszystko co ma edycja GOTY ? Co wybrać ?

Jeśli chcesz, mogę ci pomóc dobić lvl. Jakby co pisz PW.

pozatym przechodzenie gry 2 i 3 raz w celu wbicia lvlu to sama przyjemność. :)

Pozdrawiam

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noob question... czy dlc z uss pss dogadają się z naszą wersją plusową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, żadne dlc z us nie zadziała z grami eu. Potwierdza to border u kumpla i chociażby dlc do rocksmitha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce zacząć grać "od nowa" wszystkie misje i może mnie wprowadzić do tej gry. Ostatnio odgrzebałem "kupkę wstydu" na PS+ i zaciekawiła mnie ta gra. Chętnie pogram z kimś kto ma HeadSet :) Mogę nawet grać postacią dopełniającą inne (gdyż pdoobają mi się wszystkie klasy). Mam jednak pewne problemy z celowaniem więc snajper raczej nie jest moim pierwszym pickiem. Gram w godzinach 20.30-23 od pon do pt oraz w weekendy.

PSN: OsamaBombLaden87

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce zacząć grać "od nowa" wszystkie misje i może mnie wprowadzić do tej gry. Ostatnio odgrzebałem "kupkę wstydu" na PS+ i zaciekawiła mnie ta gra. Chętnie pogram z kimś kto ma HeadSet :) Mogę nawet grać postacią dopełniającą inne (gdyż pdoobają mi się wszystkie klasy). Mam jednak pewne problemy z celowaniem więc snajper raczej nie jest moim pierwszym pickiem. Gram w godzinach 20.30-23 od pon do pt oraz w weekendy.

PSN: OsamaBombLaden87

Mogę ci pomóc przejść całą grę, jakby co pisz do mnie na PW. Jestem codziennie od godz. 17

Pozdrawiam :)

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×