Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Kur, jak mnie denerwują te zbugowane tropki, pisze ZABIJ ZARAŻONEGO ZA POMOCĄ GRANATU 2x tak zrobiłem i nic, teraz specjalnie muszę przechodzić już 3 raz dżungle aby dojść do granatów. Wiecie o co chodzi, czemu nie zalicza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zabijasz zarażonych, czy szwędaczy? Zarażeni, to ci szybcy, agresywni. I jeszcze jedno- ściągnąłeś patch. Po zainstalowaniu nowego patcha, u mnie i u kumpla problem z trofkami zniknął całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak mnie denerwuję to trophy z 50 lvlem. Już 2 raz zaliczyłem grę 1 postacią i nadal mam 47 lvl. Idzie ten xp jak krew z nosa. A platyna już tuż, tuż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostanę gdzieś jeszcze Survival Kit? Jeśli ktoś się orientuje gdzie jest jeszcze dostępny to proszę o kontakt prv.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak mogę do kogoś dolaczyc by z nim pograć, gdy daje lobby, szukaj itd nikogo mi nie wyszukuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę pograłem dzisiaj jakieś 2 godzinki i jest naprawdę fajnie. Fajnie się grało i nie miałem żadnych bugów póki co, więc jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę się w poprzednim poście pospieszyłem z tym brakiem bugów:) Jeszcze tylu błędów nie widziałem w żadnej grze, ale nie zmienia to faktu, że fajny klimat i przyjemnie się gra oprócz frustracji spowodowanej własnie bugami.

Ale mam jedno pytanie - czy jadąc autem można jakoś popatrzeć do tyłu??? Czy tylko na boki w takim ograniczonym stopniu...?

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę się w poprzednim poście pospieszyłem z tym brakiem bugów:) Jeszcze tylu błędów nie widziałem w żadnej grze, ale nie zmienia to faktu, że fajny klimat i przyjemnie się gra oprócz frustracji spowodowanej własnie bugami.

Ale mam jedno pytanie - czy jadąc autem można jakoś popatrzeć do tyłu??? Czy tylko na boki w takim ograniczonym stopniu...?

Tylko do przodu i na boki niestety. Przyzwyczaisz się :) Platynka wbita, teraz szukam jeszcze "smaczków". Jason znaleziony, teraz poszukuje flagi Polskiej ukrytej na jednym ze szczytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 9 listopada nowy patch, a w nim całkiem sporo poprawek:

-Level cap raised to 60

-New blueprints for weapon mods added

-Infected damage reduced

-Infected no longer interrupt player attacks

-A series of improvements to subsequent playthroughs   implemented

-quest XP rewards adjusted

-XP rewards for challenges adjusted

-in subsequent playthroughs XP is awarded for all    quests completed in co-op

-Purna's ammo carrying capacity increased by 50%

-Character state from a save game can now be loaded   when using the Start from Chapter option

-New balancing option added: enemy levels can now    be adjusted independently for each co-op player

-Players respawn with more health

-Picklock skill level required to open a lock is now    clearly indicated

-Improved rewards in weapon crates

-All weapon crates now contain rewards

-Kick ability balanced, now requires stamina

-Items can now be picked up instantly; this is reflected    in adjusted animations

-Fix: players are no longer left without a weapon after    dropping the equipped item and healing with a  medkit.

-Fix: equipped items no longer swap mysteriously after   drinking an energy drink

-Tweak: healing with medkits from inventory works    better, makes smarter choices of medkits

-Fix: loot from dead enemies is now always identical    for all co-op players

-Fix: Purna no longer finishes her Fury with fists    equipped

-Fix: map tracking after death

-Fix: zone info in the quarantine zone (City of Moresby)

-Tweak: respawn point selection is now smarter

-Improved stability and network performance in co-op

-Quest and reward fixes implemented

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wbita jakiś miesiąc temu, gra zdecydowanie na jeden raz. :smile: Są lepsze gry na tę chwilę do grania, choć podobno za oceanem Dead Island cieszy się sławą co tylko cieszy. :thumbsup: Zwłaszcza, że Techland to studio z mego miasta.

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zdecydowanie nie na raz :) Wróciłem do tytułu z racji wyjścia Blood Bath i dalej jest fun z wybijania zombiaków. Btw Arena umożliwia zrobienie w łatwy sposób części zaległych trofeów, mi np. wpadło podpalenie 10 zombiaków naraz przypadkiem, ale nadal nie potrafię zabić 5 jednym ciosem pod rząd.. niby padają po jednym ciosie ale nie wchodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się uruchamia tą krwawą łaźnię?

mam ją zciągniętą i zainstalowaną ale nie wiem gdzie co i jak żeby ją uruchomić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal mapę do szybkiego przemieszczania się w którejś z miejscówek i tam masz możliwość wybrania skrótu do Łaźni. Sama Arena ma swoją małą historię, 4 levele o różnych poziomach trudności i wyglądzie oraz sporo miodu :) Na bank szybko się tłucze lvle więc jak komuś mało zostało do 50 to szybko można to zrobić.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, zorientowałem się już jak to się włącza. dzięki za odpowiedź.

zastanawiam się nad tym tylko dlaczego na arenie zaczyna wbijać trofeum "5 zabójst pod rząd jednym ciosem" a nie nalicza do końca...błąd gry czy co? może to jakaś łatka naprawi. bo z tego co widzę to jak dołączam do gry do kogoś na niskim levelu to po ostatnim patchu skaluje mi zombiaki do mojego i nie ma szans raczej wbicie w/w trophy... a coś czuje że tylko ono mnie przetrzyma przed platyną...

jak by co to dodaj mnie do znajomych to pogramy online, mam hs.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że jest coś spieprzone, bo maksymalnie pokazywało mi 1/5 :/ A na pierwszych levelach to praktycznie łatwizna niby z zaliczeniem tego trofea jak się ma ~40lvl bo idą zombiaki z ~3-4lvlem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pytanie. Pod choinkę dostaję PS3 i do niego chciałbym grę Dead Island. Mam brata i chciałbym z nim grać na jednej konsoli na 2 pady. Jest taka możliwość? Np. na podzielonym ekranie choćby. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DI nie ma co-opa na jednej konsoli, także nie da rady.

gumiś i wszyscy którzy nie mogą wbić trofeum z zabiciem 5 zarażonych pod rząd.. kluczem jest tu wytłuszczone słowo, co właśnie dziś odkryłem i trofeum wpadło. Zarażeni to ci co szybko biegają i to ich trzeba zabić 5 pod rząd, tu tkwił problem u nas bo przynajmniej ja myślałem że chodzi o każdego zombiaka..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro to sprawdzę, jak tak to oczekuj plusika.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialny za PR we wrocławskim Techlandzie Tomasz Gawlikowski nadmienił, że kończący się właśnie rok nie obfitował w duże, nowe IP.

"Tegoroczna jesień przyniosła Dead Island i Rage. Nie pamiętam innych, nowych marek, ale pojawiło się w tym czasie sporo grubego kalibru sequeli. Pomimo ich obecności Dead Island sprzedało się bardzo dobrze. Nie mam dokładnych danych, ale myślę, że stworzyliśmy najlepiej sprzedające się, nowe IP w 2011 roku. Bez wątpienia Dead Island jest najlepiej sprzedającą się polską grą w historii rodzimego dewelopingu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to chciałby ktoś ze mną ogarnąć tą arenę? Grałem parę minut w tą pierwszą i bardzo mi sie spodobala, ale czuje że przyda się pomoc w następnych. Jako że juto wyjeżdżam na parę dni, to czy po przyjeździe chciałby ktoś pograć sobie w toto? Gram Purną, lvl 40, headset też jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy forumowicz. Kupuję PS3 i pierwszą grą jaka mi si spodobała to DEAD ISLAND. Czy graliście w nią i co możecie o niej powiedzieć?

Edytowane przez DaraS
to nie miejsce na tego typu pytania, obcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×