Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego nie będę robić, chyba że tak mnie gra wciągnie, ale 3/4 napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co ja mogę pograć. Dopiero zaczynam grać w tą grę. Jestem na samym początku przy zbieraniu części do samochodu i pomaganiu wszystkim po kolei co mnie trochę wnerwia ;d Jakby co psn: FreakyRusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała gry wygląda tak, że komuś pomagasz :P

Jak coś to w dziale z Poradnikami macie mój poradnik, kilka przydatnych informacji na pewno się Wam przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema:)

Szukam zgranej ekipy z którą mógłbym przejsc cala gre, wlacznie z misjami pobocznymi. W wakacje, to bedzie duzo czasu, jakby co to PSN takie same jak moj nick :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Do tego ponadprzeciętnie marna fabuła i zdecydowany brak klimatu apokalipsy.

Brak klimatu apokalipsy? Cała gra jest zrobiona w stylu apokalipsy zombie. Nagrania, rozbite samochody, palące budynki, jęki jeszcze żywych ludzi, bandyci którzy opanowali miasto. Takich sytuacji w grze jest mnóstwo, więc dziwi mnie trochę Twoje stwierdzenie, że nie ma klimatu apokalipsy. Najwidoczniej całej gry nie przeszedłeś.

Co do Dead Island. Jedna z najlepszych gier jakie grałem na ps3. Cała gra posiada niezwykły, mroczny klimat z rodem filmów o zombie. System obrażeń truposzy jeszcze nigdy nie był przedstawiony w tak realny sposób. Odcinanie kończyn, łamanie kości, itp. Naprawdę gratka dla fanów gore i hardcorowych gier. Grafika nie jest zbyt ładna jak i modele postaci nie są zbyt wiarygodne., ale to wszystko jest w cieniu. Według mnie DI jest jedną z najlepszych gier o zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak uruchomic dodatek Riders white?? mam go juz odblokowanego ale za chiny nie wiem jak go odpalic bo nigdzie tego nie ma zeby zagrac własnie w ten dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak uruchomic dodatek Riders white?? mam go juz odblokowanego ale za chiny nie wiem jak go odpalic bo nigdzie tego nie ma zeby zagrac własnie w ten dodatek

Podczas nowej gry gdzie masz do wyboru postać dajesz na sam koniec i tam masz Rydera.

Btw.Szukam ludzi do co-opa,3osoby do 1 pucharku i ogólnie żeby pograć w dobrym towarzystwie.HS Mam PSNid <- Profil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki juz wszystko mam :P jak cos zapraszam Do co-opa :P

PSid : sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam pomocy,gramy z kumplem co opa i gra ciągle się wiesza,jakieś dziwne cuda się dzieją ,ja go widzę o on mówi,że już nie gra bo gra wisi:?)WTF?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w wersji Game Of The Year ten dodatek Ryder White jest na płycie czy jest kod w pudełku, a dodatek do pobrania z sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko co oznacza kolor broni w ekwipunku bo mam zielony niebieski i żółty z góry dzięki za odp.

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory świadczą o jakości i dostępności broni.

Szary/Biały - najsłabsze i wszędzie dostępne

Zielone - trochę lepsze, ale szału nie ma

Niebieskie - rzadkie, dobre staty, warto używać

Fioletowe - bardzo rzadkie, przeważnie świetne staty i dobra baza do modyfikacji

Pomarańczowe - najrzadsze z możliwych, rzadko spotykane i powinno się im dawać tylko najlepsze możliwe modyfikacje

Poczytaj też mój poradnik, sporo powinieneś wynieść z niego jak jesteś zielony w świecie DI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie planuje co-op tytułem ogarnięcia trofików on-line.

Są chętni ? :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory świadczą o jakości i dostępności broni.

Szary/Biały - najsłabsze i wszędzie dostępne

Zielone - trochę lepsze, ale szału nie ma

Niebieskie - rzadkie, dobre staty, warto używać

Fioletowe - bardzo rzadkie, przeważnie świetne staty i dobra baza do modyfikacji

Pomarańczowe - najrzadsze z możliwych, rzadko spotykane i powinno się im dawać tylko najlepsze możliwe modyfikacje

Poczytaj też mój poradnik, sporo powinieneś wynieść z niego jak jesteś zielony w świecie DI.

dzieki za odp a poradnik własnie czytam pzdr :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lennox

Ja jestem chętny, szczególnie na trofea za 4 różnych graczy i 5 misji w 4 graczy :) Wyślij zapro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ;)

Bankowo :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś pomóc ? Mam problem z misją poboczną w kosciele muszę znalesc szpadel do goscia zeby mógł zakopac zwłoki tylko sęk w tym że szukam po całym miasteczku i nie mogę go znaleść . Jeżeli ktoś wie gdzie go szukać PLS HELP ME !!! :)

ps3_Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało graj dalej. Później przeniesiesz się do nowej lokacji i tam będzie szpadel leżał prawie przy mapie szybkiego przemieszczania się(na pewno nie przeoczysz). Cofniesz się i po kłopocie. Nie przepadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie : jak ukończyłem grę i mam 43 poziom to żeby zagrać z kimś online ten ktoś tez musi miec poziom zbliżony do mojego?

ps3_Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem misję znaleźć misia Anne-znalazłem,w między czasie robiłem inne zadania a ta misję miąłem jako oddaj misia do Anne

zrobił mi się checkpoint parokrotnie więc stwierdziłem oddam jak będę grał następny raz

po kolejnym wejściu zaskoczenie-misja jest od nowa-poszukaj misia

czy jak w czasie gry nie skończy się danego zadania to trzeba od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem misję znaleźć misia Anne-znalazłem,w między czasie robiłem inne zadania a ta misję miąłem jako oddaj misia do Anne

zrobił mi się checkpoint parokrotnie więc stwierdziłem oddam jak będę grał następny raz

po kolejnym wejściu zaskoczenie-misja jest od nowa-poszukaj misia

czy jak w czasie gry nie skończy się danego zadania to trzeba od nowa?

Tak, jak w czasie questa skończysz grę to on się anuluje. Działa to tak samo jak w Borderlands.

Jak zaczniesz questa to musisz go już potem skończyć. Jeśli w trakcie wykonywania wyjdziesz z gry, to po powrocie zaczynasz go od nowa.

Normalna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak w czasie questa skończysz grę to on się anuluje. Działa to tak samo jak w Borderlands.

Jak zaczniesz questa to musisz go już potem skończyć. Jeśli w trakcie wykonywania wyjdziesz z gry, to po powrocie zaczynasz go od nowa.

Normalna sprawa.

Mowisz o Borderlands czy Borderlands 2? Bo w 2 napewno quest sie nie resetuje po wyjsciu z gry. Jedyne co to zaczynasz gre na poczatku danej lokacji a nie przy save poincie. Ale to co zrobiles w danym quescie masz zrobione nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie posiadam gre dead island wersje goty czy mozna ja czesciowo zainstalować na HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×