Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

co to jest mn x 3?

Męstwo nefalemów na 3. poziomie.

 

@DJYano, dzięki za filmik, zawsze to jakaś motywacja, żeby pograć w diabełka jeszcze troche ;). BTW, rozumiiem, że schemat na hellfire ring też trzeba wydropić? Jeśli tak to gdzie najlepiej próbować? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męstwo Nefalemów
schemat na ring u tej małej dziewczynki Squirt w drugim akcie :)
natomiast ona sprzedaje ten schemat tylko na inferno z tego co pamiętam i kowal musi być na 10 lvl aby go pokumać :D

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacki Męstwa to jest esencja w Diablo 3. Maksymalny ich poziom potrzebny jest dosłownie do wszystkiego. Nie zaczyna się nic robić w D3 bez nabicia 3, a w PC 5 stacków. Czy farmimy, czy robimy jakieś questy, cokolwiek, najpierw jak najszybciej bijemy 3 elity. Pod to została ta gra napisana praktycznie w każdym aspekcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każde kolorowe z tego co zauważyłem
oraz złote skrzynie podbijają MN oraz czasami questy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę błądzisz.

Każdy klucz jest przypisany do danego klucznika i nie wypada inny, prędzej nie wypadnie żaden. Chociaż z tego co piszesz, wynika, że 4 klucznik dropi i schemat i wszystkie inne klucze. Co by nie było, "poprawne" farmienie wygląda tak:

Klucz zniszczenia - Klucznik na Polach Niedoli, Akt I.

Klucz nienawiści - Klucznik w Oazie Dalgura, Atk II.

Klucz grozy - Klucznik w Kamiennym Forcie, Akt III.

Schemat Infernalnej Machiny - Srebrna Iglica, pierwszy poziom, Akt IV.

Dodam, że jeśli wbiję MNx3, to na Mistrzu II w 99% zawsze leci mi klucz, raz może nie wypadł. Co dziwne, na Mistrzu I nie dropnął mi ani razu.

Cała operacja jest dosyć ciekawa. Trzeba się nabiegać sporo, przy okazji wpada gold, a bossowie należą do tych trudniejszych. Szkoda, że sam pierścień jakoś nie owni. 35% dodatkowego exp'a to jedyna ciekawa opcja w moim przypadku.

Co powiesz na taki pierścień?

post-17239-1382348358,4113_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój wygląda tak ;)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woooo ale ci się trafiło, był by idealny dla mojego mnicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na ten hellfire ring powiecie mi jakie itemy są potrzebne i gdzie je zdobyć mam ten schemat a za nic nie wiem jakie itemki mam zdobyć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu i od razu wyszukuje sesje

@ michupol Dodaj mnie to ci na mojej sesji pokaże a jak dobrze pyknie to i pierścionek zrobisz

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na ten hellfire ring powiecie mi jakie itemy są potrzebne i gdzie je zdobyć mam ten schemat a za nic nie wiem jakie itemki mam zdobyć ;/

No zmiażdżyłeś system teraz. Odpowiedź jak byk jedną stronę w tył, dosłownie kilka postów temu.

 

Każdy klucz jest przypisany do danego klucznika i nie wypada inny, prędzej nie wypadnie żaden. Chociaż z tego co piszesz, wynika, że 4 klucznik dropi i schemat i wszystkie inne klucze. Co by nie było, "poprawne" farmienie wygląda tak:
Klucz zniszczenia - Klucznik na Polach Niedoli, Akt I. 
Klucz nienawiści - Klucznik w Oazie Dalgura, Atk II. 
Klucz grozy - Klucznik w Kamiennym Forcie, Akt III. 
Schemat Infernalnej Machiny - Srebrna Iglica, pierwszy poziom, Akt IV. 
Dodam, że jeśli wbiję MNx3, to na Mistrzu II w 99% zawsze leci mi klucz, raz może nie wypadł. Co dziwne, na Mistrzu I nie dropnął mi ani razu. 
Cała operacja jest dosyć ciekawa. Trzeba się nabiegać sporo, przy okazji wpada gold, a bossowie należą do tych trudniejszych. Szkoda, że sam pierścień jakoś nie owni. 35% dodatkowego exp'a to jedyna ciekawa opcja w moim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A gdzie ja napisałem o kluczach?? Ja się zapytałem o zrobienie pierścienia. Teraz sam już się dowiedziałem jak go zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydła są na stałe jak padniesz lub wyłączysz gre to musisz jeszcze raz je założyć a reszta nie wiem bo nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A gdzie ja napisałem o kluczach?? Ja się zapytałem o zrobienie pierścienia. Teraz sam już się dowiedziałem jak go zrobić...

A na ten hellfire ring powiecie mi jakie itemy są potrzebne i gdzie je zdobyć mam ten schemat a za nic nie wiem jakie itemki mam zdobyć ;/

 

Tutaj napisałeś o kluczach. A odpowiedź, którą Ci dałem w poście wyżej, to właśnie itemki (klucze) potrzebne do wykucia pierścienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydła są na stałe jak padniesz lub wyłączysz gre to musisz jeszcze raz je założyć a reszta nie wiem bo nie używałem.

Całość jest bez limitu. Skrzydła "zakładasz" za każdym wejściem do gry, natomiast barwniki dla ekwipunku możesz używać w nieskończoność i dają trwały efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Diablo wyczytałem, że pierścień robiony z kluczy jest przypisywany postaci i nie można go potem podać komuś innemu. Postanowiłem wykuć sobie drugi na moim main charze, włożyć go do skrzynki później na jakiejś innej postaci ubrać nowy pierścień, ale tutaj małe zaskoczenie. Każda postać ma swoją własną skrzynię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Diablo wyczytałem, że pierścień robiony z kluczy jest przypisywany postaci i nie można go potem podać komuś innemu. Postanowiłem wykuć sobie drugi na moim main charze, włożyć go do skrzynki później na jakiejś innej postaci ubrać nowy pierścień, ale tutaj małe zaskoczenie. Każda postać ma swoją własną skrzynię?

wszystkie postacie mają wspólną skrzynkę. Wyjątek to postacie z trybu hardcore, tam jest osobna skrzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×