Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Piekło odblokowuje sie na poziomie 50 a inferno na 60.

Musisz dogrindzić 50 poziom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo,

ktoś z Was odwiedził już Kaprysowo? albo portale z Infernalnej Maszyny? jakie macie z tym doświadczenia?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Kaprysowo

Jednorożce, misie troskliwe, kwatki, prezenty, uśmiechnięte chmurki

Moby jak każde, elity itp.

- Inferialna Maszyna

Musisz mieć Chwałę Nefalemów na 3 poziomie żeby wpadły przedmioty questowe z bossów.

Masz po prostu po 2 bossów na raz do pokonania w każdym portalu. Portale się spawnują randomowo więc warto w jednej sesji mieć 3 zestawy kluczy.

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękować ;)
odkryliście gdzie są staty odnośnie tego ile godzin spędziliśmy w grze daną postacią?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadrat w ekwipunku albo w menu głównym gry powinny być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest to "Profil" w "Więcej" ale nie ma tam czasu gry daną postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją przygodę z Diablo3 rozpocząłem od mnicha. Niedawno wkroczyłem do drugiego aktu i generalnie zasadniczo bardzo pozytywne doświadczenie z Diablo na konsoli (nie grałem w trójkę na pececie ale na dwójkę to mi wiele "dniówek" zeszło).

Jedna rzecz mi się tylko bardzo nie podoba jak na razie, niby nic a jednak razi po oczach. Czemu mnich nie używa broni?! W sensie takim, że animacje walki to jakieś łubudu karate a broń (nawet klasowa dla mnicha!) wisi na plecach albo przy pasie, to samo z tarczą. Słabo to wygląda wg mnie, mogli to jakoś lepiej rozwiązać. W dwójce było super, że mogłem dać czarodziejce dwuręczny miecz i machała nim, a tu dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacja ataku jest różna dla różnych skilli. Gdyby chcieć teraz zmieniać animacje pod każdy jeden gatunek broni... dwuręczne, kusze itd. Praktycznie nie do zrobienia. Rozumiem to uproszczenie i mi nie przeszkadza. Pograsz dłużej to będziesz miał to głęboko w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat wałkowany od premiery i nie ma szans na to, żeby Blizz cokolwiek z tym zrobił. Sporo na PC grałem mnichem i jeśli chce się grać dobrze i skutecznie, to w ogóle się nie zwraca uwagi na takie pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...poza tym z tego co pamiętam, to mnich jako klasa z założenia opiera się na walce "bez broni"? Jako bron zwykle ma jakieś kastety czy rękawice więc jak ma używać broni? Już widzę mnicha strzelającego z łuku czy z mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale pomyka z mieczami i tarczam, a używając skilli zarzuca wszystko na plery i naparza pięściami. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby ograniczenie zakresu przedmiotów, które może używać do broni typowych dla mnich i jednocześnie zwiększenie dropu tych itemów, żeby klasa nie była pokrzywdzona. Teraz jednak już na to za późno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż ja wiem, że to trochę na siłę czepianie ale to śmiesznie wygląda jak biegam po lokacji, dzierżę broń i tarczę, a jak wychodzą mobki to wszystko sru na plecy i naparzamy z piąchy. A najdziwniejsze jest to, że nie ma animacji dla przdmiotów, które są typowo pod tę klasę (nie pamiętam jak się te drewniane, dwuręczne cepy dla mnicha nazywają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać kilka alternatywnych dróg zdobywania złota? Te opisane kilka postów wcześniej, czyli Krypta na Bezludnych Piaskach i droga pod koniec Aktu III, jakoś mi nie podchodzi. 
PS. Gdzie można wyfarmić jakieś itemy pod zbieranie golda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itemy można wyfarmić wszędzie. Zwłaszcza jeżeli masz kamyki do znajdowania złota i wsadzisz w przedmiot.

Drop złota również skacze w raz z każdym poziomem Paragon.

Złoto możesz farmić gdzie chcesz. 

Mi osobiście podszedł najbardziej akt 3 od końca do Mostu Karrika oraz akt 4. Nie ma "ustalonej drogi". Tutaj bardziej chodzi o to że PS3 ma mało ramu i miejscówki się resetują bez konieczności ponownego odpalania sesji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja powtarzam najczęściej Podziemną Twierdzę z aktu III. W miarę szybko się tam biega, są elity.
Piszesz o kamykach do większego dropu złota, ale czy czasami nie można zwiększyć golda tylko jednym kamykiem? Chodzi o runę do hełmu. Jak tak, to to mam. Chodzi mi raczej o przypisane opcje. Mam kilka przedmiotów zwiększających drop magicznych item'ów, no ale do golda tylko ten hełm. I tutaj kolejne pytanie:
Rozumiem, że najlepsze są legendarne itemy. Gdzie najlepiej je farmić? Znowu słabo pasują mi opisane tutaj lokacje. Akt III mi jakoś wizualnie nie podchodzi (huh), natomiast czasami Krypty w II szuka się na Bezludnych Piaskach dłużej niż gra samą kryptę. Jakieś pomysły? 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na topie jest 1 akt. Nabijamy stacki w Butwiejącym Lesie, potem czyścimy Pola Niedoli i szukamy Niszczejącej Krypty. Rzadko się trafia, ale masakruje pod względem expa i dropa. Można też wyczyścić Jamę Ścierowajdów. Następnie przenosimy się do Kotliny Lamentów, czyścimy i koniec. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, w końcu jakaś nowa trasa, dzięki wielkie. Chociaż chyba osobiście wywalę ten Butwiejący Las na początku. 
Dodatkowo myślę, że pod samo trofeum dobrze też sobie przejść Inferno jeszcze kilka razy. Otoczenie się zmienia, no a hajs jakiś wpada. 
PS. Skąd można skombinować sobie ten Armor Złota Skóra? 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butwiejacy Las jest obowiązkowy - 2 elity to pewniak, a jak się poszczesci to można spotkać 5 i wtedy stacka nabijesz w jednej lokacji.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×