Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

hej na ile godzin starczy gra przy pierwszym przejściu? Bo pograłem kilka godzin, a wciąż jestem w katedrze, więc zanosi się na długą rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o

Moje gratulacje, Twój miecz jest przerobiony bo nie ma w diablo broni z obrażeniami większymi niż 1,800 dlatego też gra na mistrzu jest łatwa...

Chyba że walnął literówkę, tzn. o jedno zero za dużo. 

Blizzard dał niestety ciała z "zabezpieczeniem" save'ów. Ciężko powiedzieć który przedmiot został naprawdę przez kogoś podniesiony, a kto sobie go delikatnie polepszył. Nie mówię o radykalnych przypadkach gdzie broń ma 140 k dmg :)

Obawiam się że przez to możemy zapomnieć o przeniesieniu sejva na PS4 :/ Dodatkowo na oficjalnym orum pytanie o przeniesienie sejów pada kilkanascie razy na dzień - a Blizzard milczy. To daje dużo do myślenia.

 

Drugi raz już by mi się za chiny nie chciało maksować mojego barba od nowa tylko z wyższą rozdziałką :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobiony????:) ale jak.....jakies cheaty?????? nie ukrywam że sam go dostałem :P 

no jak spojrzeć na legendarne pukawki to więcej niż 1800 nie spotkałem, ups

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.Czy te levele paragon wzmacniaja nasza postac czy tylko dodaja wiecej procentow do znqjdowania zlota i magicznych przedmiotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z checia z kims pochandluje mam glownie itemki dla barby ale pare wyjatkow sie znajdzie pisac id:ziajka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.Czy te levele paragon wzmacniaja nasza postac czy tylko dodaja wiecej procentow do znqjdowania zlota i magicznych przedmiotów?

tylko złoto i magic find o 3%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.Czy te levele paragon wzmacniaja nasza postac czy tylko dodaja wiecej procentow do znqjdowania zlota i magicznych przedmiotów?

Zwiększa o 3 statystkę główną (w przypadku Barba siła, Czarodzieja Inteligencja, Mnich zręczność, Szaman inteligencja) a reszta statów o 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększa o 3 statystkę główną (w przypadku Barba siła, Czarodzieja Inteligencja, Mnich zręczność, Szaman inteligencja) a reszta statów o 1.

O ciekawe. O tym to nie wiedziałem:) skąd takie info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ciekawe. O tym to nie wiedziałem:) skąd takie info?

z doswiadczenia. Nie pamietam juz o ile ale main stat o 2 lub 3 a postalo 1 pkt
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia. Nie pamietam juz o ile ale main stat o 2 lub 3 a postalo 1 pkt

nigdy nie zwróciłem na to uwagi a mam 51 paragon:D Edytowane przez Fighterzysko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zwróciłem na to uwagi a mam 51 paragon:D

mnie asnito strasznie intrygowalo wiec postanowilem sprawdzic:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić daibo i broń drzewcową? Potrzebne do trofika a nie mogę tego znaleźć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam hełmu dla Szamana  : Wizja Zunimassy z regeneracją many. W zamian mogę zaoferować setowe przedmioty dla wszystkich klas postaci. Mój PSN id: kpawel

Edytowane przez Pawlo 37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogram szaman dzisiaj 50 bez jakis tam paragonow,i 1 raz gram w d3 wiec wiedza marna,ale na farme chetnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić daibo i broń drzewcową? Potrzebne do trofika a nie mogę tego znaleźć ;/

Ja też tego szukałem i udało mi się to dorwac u 2 handlarza w I Akcie na poziomie koszmar przy 2 podejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu gry po raz pierwszy można potem grać jeszcze raz tą samą postacią, zwiekszając poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o to w Diablo chodzi ;-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytania , co do piekielnego pierścienia:

1, czy można mieć dwa pierścienie ale z innym atrybutem np siła i inteligencja, czy to wciąż jest ten sam legendarny pierścień?

2. czy jak stawiam JEDNĄ PIEKIELNĄ MACHINĘ NA RAZ , to jest generowane losowo , która brama się otworzy? zrobiłem to już dwa razy i zawsze walczyłem Kullem i bestią.

3. czy męstwo nefalemów ma wpływ na drop części pierścienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam mam pytania , co do piekielnego pierścienia:

1, czy można mieć dwa pierścienie ale z innym atrybutem np siła i inteligencja, czy to wciąż jest ten sam legendarny pierścień?

2. czy jak stawiam JEDNĄ PIEKIELNĄ MACHINĘ NA RAZ , to jest generowane losowo , która brama się otworzy? zrobiłem to już dwa razy i zawsze walczyłem Kullem i bestią.

3. czy męstwo nefalemów ma wpływ na drop części pierścienia?

 

1. Nie wiem i nie mam jak sprawdzić, bo mam tylko jeden

2. Jest generowana losowo, dlatego opłaca się stawiać 3x w ramach jednej gry

3. Męstwo tak, chwała nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nazwa pierścienia jest taka sama to można nosić tylko jeden. Co do portali to otwierają się losowo a męstwo zawsze trzeba mieć x3 bez tego nie ma dropa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1, czy można mieć dwa pierścienie ale z innym atrybutem np siła i inteligencja, czy to wciąż jest ten sam legendarny pierścień?

2. czy jak stawiam JEDNĄ PIEKIELNĄ MACHINĘ NA RAZ , to jest generowane losowo , która brama się otworzy? zrobiłem to już dwa razy i zawsze walczyłem Kullem i bestią.

3. czy męstwo nefalemów ma wpływ na drop części pierścienia?

1. Nie pierscien mozna miec zalozony tylko jeden, nie wazne z jakim atrybutem.Aczkolwiek jesli masz dwa pierscienie jeden mozesz dac followerowi, z ich przedmiotow rowniez dostajesz bonusa z expem, mf oraz goldem. Jest to maly procent, ale zawsze wiecej.

2. Portale stawiane sa losowo, wiec zawsze najlepiej otwierac 3 na gre. Inaczej teoretycznie mozna miec pecha i zawsze otwierac ten sam.

3. Tak(musisz miec wbite 3 staki, inaczej nie ma szans (jesli tu sie myle poprosze o poprawe)).

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam na wymianę kieł diabła w zamian za inna część do wytworzenia pierścienia, ogólnie szukam kogoś do otwierania portali (mam kilka kluczy).
Mam także do oddania/wymiany schematy w tym legendarny, złote skóry, legendarne bronie dwuręczne, różne części ekwipunku.
Szukam również części do zielonych setów, każdego rodzaju. ID: hunk2181 , gram głównie wieczorami/nocą.

Edytowane przez Hunk09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×