Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Części do pierścienia(jak i samego pierścienia) wymieniać się nie da. Rzeczy te jak i nie które inne są przypisane do postaci czy konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co przechodzi do NG+ czy wyższego poziomu?Jestem w 4 akcie i to już chyba pod koniec,macie jakieś rady co zrobić z ekwipunkiem czy pieniedzmi?Warto rozkładać przedmioty czy lepiej sprzedawać je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO ci zostaje na ng+. Jest ktoś chętny na ustawkę i puszczenie infernalnych maszyn? Brakuje mi już tylko części od Maghdy i Leoryka , ale ten portal ZAWSZE spawnuje się jako trzeci , a już mi trochę brak cierpliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem, kupować wersję na konsolę? Opłaca się, kiedy już się ma pecetową?

Zagraj w demo to się sam przekonasz. Ja odpuściłem wersję na PS3 gdyż 3x tej samej gry kupować nie będę więc czekam na PS4. Gra na pewno warta by ją ograć na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w demo to się sam przekonasz. Ja odpuściłem wersję na PS3 gdyż 3x tej samej gry kupować nie będę więc czekam na PS4. Gra na pewno warta by ją ograć na konsoli.

*sama

Właściwie to na najbliższy okres nie zapowiadam kupna PS4, więc może się skuszę. A w demo grałam. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem swoją kopię. Mam nadzieję że tym razem wciągnie mnie bardziej niż wersja na PC którą ogrywałem sam na niskich detalach.

Są jakieś przesłanki mówiące o tym czy Reaper of Soul ukarze się na PS3? Trzeci raz tej gry na PS4 nie mam zamiaru kupować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że było by to marketingowo niuzasadnione jakby mieli pominąć wypuszczenie dodatku na PS3.

No a przede wszystkim, było by to dla mnie po prostu wcoorwiające :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tip jak i gdzie najszybciej farmic złoto do trofka ":wszystko co się świeci" (5kk złota), mam już uzbierane ok 1,5 k i wolno to idzie :/ Gram magiem 60 lvl (3 poziom mistrzowski) ok 180k dps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota skóra plus pierścienie do złota ew. amulety w hełm szmaragd na 15 rangę. Potem calutki akt 3 jeszcze dobrze jest w 3-4 osoby grać więcej złota leci, do tego akt 1 zaczynasz od butwiejacego lasu potem pola niedoli( tu jest klucznik). Pamiętaj żeby wbić mn x3 ;)

PS. Jakby ktoś chciał to oddam złota skórę bo już wbiłem trofik.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie :-) ewentualnie sposób w jaki mogę ją zdobyc/zrobic ps: a poziom trudności potworów jaki najlepiej normal czy mistrz (I,II,III,IV,V) ?

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złotą skórę normalnie dropniesz z potworów ale dodaj mnie do znajomych to Ci dam. Najlepiej grać mistrz V ale musisz zobaczyć czy dasz radę a i inferno oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złotą skórę normalnie dropniesz z potworów ale dodaj mnie do znajomych to Ci dam. Najlepiej grać mistrz V ale musisz zobaczyć czy dasz radę a i inferno oczywiście ;)

ok wysłałem zaproszenie. Jakbyś miał jakieś amulety/ringi do golda to też byłbym wdzięczny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktoś z was ma może save na pendrive? potrzebuje kogoś chętnego do małej pomocy, chciałbym przehandlować kamyki oraz kartki do jevelcraftingu. Płace złotem, itemami,  usmiechem, nabojami do ak 47 czy jaką kolwiek inną walutą - dostosuje sie!:)

 

jest ktoś chętny?

z góry dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wbiłem platynę, teraz czas na wyzwania
sprawia mi to masę radochy :biggrin:
ile macie pkt z wyzwań? robicie to w ogóle czy olewacie - dla mnie to takie dodatkowe trofea ;)
btw
szukam tego
http://eu.battle.net/d3/pl/item/natalyas-embrace

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też by się to przydało ;)

btw możecie mi podać jakiś dobry build dla łowcy demonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michupol
ja mam tak i cioram jak złoto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Jako że D3 juz troche obtaniało to przymierzam się do jego zakupu ;D. Mam w związku z tym jedno pytanie: Czy jak zakupie używane D3 z niewykorzystanym kodem na dodatkową zawartosć, to czy będę mógł go wykorzystać bez problemu czy miał on jakąś"date ważnośći"??( z tego co mi się wydaje ta dodatkowa zawartość była dodana chyba tylko do zamówień przedpremierowych, jeśli się myle to proszę mnie poprawić ;))

 

  Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Jako że D3 juz troche obtaniało to przymierzam się do jego zakupu ;D. Mam w związku z tym jedno pytanie: Czy jak zakupie używane D3 z niewykorzystanym kodem na dodatkową zawartosć, to czy będę mógł go wykorzystać bez problemu czy miał on jakąś"date ważnośći"??( z tego co mi się wydaje ta dodatkowa zawartość była dodana chyba tylko do zamówień przedpremierowych, jeśli się myle to proszę mnie poprawić ;))

 

  Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Jeśli chodzi o Hełm Inferno to nie ma daty ważności,a zresztą to nie wiem :)

Edytowane przez elwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Jako że D3 juz troche obtaniało to przymierzam się do jego zakupu ;D. Mam w związku z tym jedno pytanie: Czy jak zakupie używane D3 z niewykorzystanym kodem na dodatkową zawartosć, to czy będę mógł go wykorzystać bez problemu czy miał on jakąś"date ważnośći"??( z tego co mi się wydaje ta dodatkowa zawartość była dodana chyba tylko do zamówień przedpremierowych, jeśli się myle to proszę mnie poprawić ;))

 

  Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Wczoraj odebrałem swoją kopię i wszystko działa. Hełm, chmury, skrzydła i inne pierdoły :)

 

Grałem na PC. Skończyłem raz i miałem dość. Ale teraz w kanapowym coopie to zupełnie inna gra. Daje dużo więcej frajdy i moim zdaniem dużo wygodniej gra się na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończysz raz na kanapie i będziesz miał dosyć bardziej niż na PC :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram na koszmarze poziom wysoki narazie pierwszy akt jakoś idzie i tu pytania?

-na koszmarze wypadają jakieś fajne legendy czy jest to zarezerwowane na piekło i inferno?

-może zwiekszyc poziom na mistrz? zwiekszy to drop?

 

dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź :) właśnie zamówiłem swój egzemplarz z niewykorzystanym kodem :D obym spędził z 3 odsłoną Diablo chociaż 1/4 czasu jaką spędziłem z Diablo 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram na koszmarze poziom wysoki narazie pierwszy akt jakoś idzie i tu pytania?

-na koszmarze wypadają jakieś fajne legendy czy jest to zarezerwowane na piekło i inferno?

-może zwiekszyc poziom na mistrz? zwiekszy to drop?

 

dzieki za odpowiedzi.

 

Szczerze powiedziawszy to radziłbym Ci przejście norm, kosza i hella na co najwyżej średnim poziomie, co by łatwo poszło. Od Inferno możesz sobie zwiększyć poziom na tyle ile będziesz dawał rade. Ja zrobiłem Barba, Łowce na 60 poziom. Z tym, że po wbiciu Barba skupiłem się na zrobieniu Hell Ringa dla Łowcy co daje +35% do doświadczenia plus min 25% z helmu to daje na starcie dla Łowcy +60% do doswiadczenia więc po przejściu Hella na Inferno wchodzisz już z 60 lvl. Teraz przejde Inferno i robię następnego Hell Ringa dla następnej postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×