Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

A co to jest te wep? bo właśnie to pomijam czy możliwe, że przez to wyskakuje mi Failed przy 1 kroku obtaining IP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest te wep? bo właśnie to pomijam czy możliwe, że przez to wyskakuje mi Failed przy 1 kroku obtaining IP?

wep - jest to haslo do sieci np faaaa2134fffffaaaaa31232 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medota podłączenia kabla i zresetowania modemu nie działa :( Czy ktoś wie jak to zrobić ? Masakra. Tyle próbowałem, że aż mi się chce PS3 roztrzaskać z nerwów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wep też mi to wifi nie działa, a tak jeśli podłączam przez kabel to od sąsiada komp działa, mój xbox i ps3 ale przez wifi ps3 nie działa i pisze obtaining ip a później Failed, jest możliwe, że te wifi jest zepsute, wszystko ustawiam na auto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszę trochę dokładniej mój problem. Gdy dam wszystko na auto itd to już przy Obtain IP Adress pojawia się Failed. Lecz gdy wpisze IP i tą całą reszte to przy Obtain.... jest napisane Succeded ale pod spodem przy Internet Connection już wyskakuje Failed :( Taki o to komunikat mi się pojawia pod spodem:

"An error occurred during communication with the server. This is a DNS error. (80710192)"

Nie wiem o co może chodzić. Przepisałem z mojego modemu Podstawowy DNS jak i zapasowy a wyskakuje błąd :( . Jestem totalnie w kropce. Nawet reset ustawień nie pomógł.

Jakby co to do kogo dzwonić ? Do Sony czy do Neo ? Wydaje mi się, że do Sony ale nie mam pewności.

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszę trochę dokładniej mój problem. Gdy dam wszystko na auto itd to już przy Obtain IP Adress pojawia się Failed. Lecz gdy wpisze IP i tą całą reszte to przy Obtain.... jest napisane Succeded ale pod spodem przy Internet Connection już wyskakuje Failed :( Taki o to komunikat mi się pojawia pod spodem:

"An error occurred during communication with the server. This is a DNS error. (80710192)"

Nie wiem o co może chodzić. Przepisałem z mojego modemu Podstawowy DNS jak i zapasowy a wyskakuje błąd :( . Jestem totalnie w kropce. Nawet reset ustawień nie pomógł.

Jakby co to do kogo dzwonić ? Do Sony czy do Neo ? Wydaje mi się, że do Sony ale nie mam pewności.

Mi się zdaję że musisz zadzwonić do operatora i odblokować adres MAC konsoli. To jest w 99% rozwiązanie twojego problemu ;)

Edytowane przez ArczX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że gdy podłącze ps3 do internetu to na kompie i na konsoli nie mam neta.

Kiedy jednak mam wyłączony komputer wszystko jest ok, internet działa.

Posiadam 2 komputery i modem Terayon tj720x jeden komputer podłączony jest pod usb a drugi pod Ethernet.

Na początku miałem w ogóle problem z internetem, ale zadzwoniłem do Asterai mi odblokowali adres MAC i myślałem, że będzie dobrze ale wyskoczył ten błąd z połączeniem, że na

komputerze podłączonym przez usb (na którym powinien być internet) i na konsoli podłączonej kablem Ethernet, ani tu ani tu nie ma neta.

Wiec zadzwoniłem jeszcze raz do Astera i mi powiedzieli, że wszystko zrobili i to nie od nich zależy że nie mam neta tu i tu ( na PC i PS3 ). Nie wiem czy ja coś źle zrobiłem czy oni.

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, jak szukałem to nie znalazłem takiego problemu, a nawet jeśli jest to przepraszam i proszę o odpowiedz.

Podsumowując:

PC podłączone do neta

PS3 odłączone

Internet jest na PC.

PC odłączone

PS3 podłączone

Internet jest na PS3

PC podłączone

PS3 podłączone

Nie ma internetu nigdzie.

Edytowane przez vasilij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię. Internet działał, dopóki nie postanowiłem zmienić ustawień proxy. Wtedy zaczeły się problemy. Usunąłem z powrotem wpisane proxy a neta dalej nie ma :( Więc to nie adres MAC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowałem do przedwczoraj internet w PS3 w połączeniu z Win XP i wszystko (połączenie) działało bezproblemowo a wystarczyło zarzucić ustaawienia na automatyczne.

Od przedwczoraj używam Windows 7 i po zarzuceniu wszystkiego na auto - konsola wywala DNS error. Od tej pory przez 2dni kombinuje z przeróżnymi kombinacjami IP, maski, DNS itd.. jednak wciąz nic. Posiadam połączenie modemowe z Netii. Czy ktoś byłby tak miły i poratował jakimiś wskazówkami, ustawieniami itd? Bo dostaje już szału.....sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak kiedyś już pisałem w tym temacie ale mniejsza z tym to tak mam Neo ADSL i posiadam Router na szybko skołowałem ale mam problem nie wiem jak to ustawić

nie posiadam dokumentacji router gdy podpinam do niego neta to przez wi-fi się łącze i widzi coś tam konsola ale nie wiem jak mam to ustawić :( i wątpię czy ktoś tutaj będzie wiedział

ale spróbować można tutaj zdjecia routera

http://i32.tinypic.com/2up63pc.jpg

http://i26.tinypic.com/21jbrpv.jpg

jest to router :

Belkin ADSL Modem with High-Speed mode Wireless-G Router

model F5D7633-4

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam internet z aster modem terayon. Jak mam podlaczyc neta w ps3 czy normalnie kabelkiem czy potrzeba cos dokupic prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam internet vectra ( osiedlowy ).Modem Thompson TCM 420 .Gdy bez pośrednio kablem ethernet podłącze modem do ps3 i poustawiam biorę test conection pokazuje mi tylko " IP ADRESS " i "INTERNET CONNECTION " . Gdy test się kończy ip jest SUCCESED ale internet pokazuje ze błąd DNS . W settings wszystko automatycznie brałem . Wiec pytanie z mojej strony czy zakupienie routera pomoże i czy przy teście powinno pokazywać więcej informacji niż samo ip i internet connection?

Proszę o poradę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam internet vectra ( osiedlowy ).Modem Thompson TCM 420 .Gdy bez pośrednio kablem ethernet podłącze modem do ps3 i poustawiam biorę test conection pokazuje mi tylko " IP ADRESS " i "INTERNET CONNECTION " . Gdy test się kończy ip jest SUCCESED ale internet pokazuje ze błąd DNS . W settings wszystko automatycznie brałem . Wiec pytanie z mojej strony czy zakupienie routera pomoże i czy przy teście powinno pokazywać więcej informacji niż samo ip i internet connection?

Proszę o poradę.

Pozdrawiam.

Wejdź w PS3 do ustawień sieciowych i sprawdz status połączenia. Co tam dokładnie masz pod DNS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nettwork Setting > Internet Connection - Enable

Media Server Connectrion - Enable ( czyzby zmienic na disable? )

A co do DNS to - An error occured during communication with the server.This is a DNS error. ( 80710102 )

Szukając w internecie jak naprawić ten błąd dns doszedłem do tego ze zmienić dns manualnie spróbuje tak zrobić i po ustawieniu wyłączyć i włączyć modem . Zobaczymy jak to zadziała .

Edytowane przez breaker19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten modem ma coś takiego jak reset to zresetuj. Zapamietał MAC twojej wcześniejszej karty sieciowej i dlatego nei możesz sie podłączyć. W routerach mozna maca sklonowąć, a w PS3 nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bo wywala mnie z PSN. Pogram ok godz przez neta i potem zaczynaja się jazdy typu wywala pierw z serwera gry a pózniej z serwera PSN. Wczoraj grając w KillZona po 15 min. Wywalilo mnie i nie mogłem się zalogować. Wie ktos o chodzi? Walczyłem z tym ok 2 godz przekierowalem porty zrobilem statyczne ip. Pierw wpisalem w routerze DNS sam i takie samo dałem na ps3 i miałem ten sam błąd potem zmieniłem w routerze spowrotem na auto ale w ps3 zostawilem wpisane rencznie i poszło. Tylko niech ktos mi pomoże bo polaczylo mnie z psn ale wywalalo z serwera gry. O co chodzi?

Edytowane przez Przemek1201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko

moze ktos wie w czym moze byc problem ze nie chce mnie polaczyc z multi w takich grach jak np Need for speed undercover i 007 quantum of solace wogole ani razu mi sie nie udalo niby szuka plansz i nic a w grach typu Call of duty czy Killozne 2 gram w necie bez zadnych problemow

ps.

mieszkam w Irlandii posiadam neta 3 megowego czy jak to tam sie zwie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeszukałem forum, ale aż mnie głowa rozbolała.

Posiadam modem Huawei E220 w sieci Play, który jest podłączony do laptopa (Asus X51RL) za pomocą złącza USB.

Chciałbym kupic router, do którego podłączyłbym modem i stworzyłbym w ten sposób bezprzewodowy internet w miszkaniu - tzn łączyłbym się

z netem z laptopa oraz z konsoli playstation 3.

Teraz moje pytanie - jaki model routera wybrać? Chodzi mi o jak najniższą cenę i łatwą konfigurację - jestem w tym temacie zielony.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeszukałem forum, ale aż mnie głowa rozbolała.

Posiadam modem Huawei E220 w sieci Play, który jest podłączony do laptopa (Asus X51RL) za pomocą złącza USB.

No właśnie, to jest modem na USB. Jak chcesz go podłączyć do routera? Urządzenia USB wymagają odpowiednich sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest na USB - gdyby nie był w takiej kongiguracji, to bym nie szukał pomocy na forum nieprawdaż ?

Edytowane przez lucin713

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale JAK chcesz go podłączyć?

Widziałeś kiedyś router z wejściem USB???

Ja się z takim nie spotkałem... ;P

Ja mam z kolei taki problem... A raczej proźbę o poradę... Sytuacja wygląda tak.

Na chwilę obecną mam internet z Play'a a wiadomo jak na tym się gra po sieci... O ile wogóle cudem uda się gdzieś 'wbić.

Nie mogę podłączyć neostrady ani nic innego z tego powodu że na linii nie ma "wolnych par" czy czegoś tam... (mieszkam poza miastem).

Dlatego dogadałem się z sąsiadem mieszkającym piętro wyżej, że będziemy dzielić jego łącze (neo z livebox'em).

Nie chcę plątać się z kablami, więc mam zamiar kupić router bezprzewodowy albo Acces Point (nie wiem co będzie lepsze).

I chciałem zrobić to w ten sposób, że od sąsiada do mnie - do routera, łącze będzie szło 'po kabelku' żeby nie tracić nic na sygnale, a po moim mieszkaniu juz bezprzewodowo.

Pytanie: Czy będzie możliwość podłączenia czegoś takiego do livebox'a? Nie wiem nawet czy on tam ma jakieś wyjście...

Do tego całego routera czy Acces Point'a potrzebuję podłączyć PS3, kompa stacjonarnego (tutaj trzeba będzie chyba dokupić jakiś adapter, bo nie mam karty sieciowej z Wi-Fi), laptopa (już z Wi-Fi) i dekoder nTV...

Jaki router będzie do tego najlepszy? W sensie jaki model?

Cenowo też bez szaleństw ;P

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale JAK chcesz go podłączyć?

Widziałeś kiedyś router z wejściem USB???

Ja się z takim nie spotkałem... ;P

Istnieją routery z wejściem USB, więc proszę nie pisac głupot - czekam na rozsądne porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjacielu... 'głupoty' to mogą twoi koledzy na podwórku mówić... kultury trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×