Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

przed tem w pl dzialalo normalnie

Angielska mgła - a tak na poważnie zrób nieszyfrowane przez jakiś czas i na ile % masz zasięg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Angielska mgła - a tak na poważnie zrób nieszyfrowane przez jakiś czas i na ile % masz zasięg

wlasnie zasieg to jest pokoj obok ogolnie zapomnialem dopisac ze normalnie jset okolo 90 procent z czego czasem spada i w ogolnie nie ma zasiegu

problem z ten wystepuje na moim laptopie ze nie moge sie polaczyc

z tym ze szwagier normalnie uzywa wifi w komorce i swoim lapie...

innymi slowy rzeczy z polski nie banglaja...

Edytowane przez Chajel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% router ci leży jak na laptopie i ps3 to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety zmieniłem klucz z wpa-psk na wpa2-psk oraz ustawiłem nowe hasło i ciągle to samo inne urządzenia łączą się bez problemu, a ps3 nie chce. Jakieś inne pomysły?

Dzięki i pozdrowienia.

Hmm.. to wina pewnie FW, albo samej PS3.

Jak na razie to alternatywne rozwiązanie typu graj przez kabel lub bez szyfrowania.

Idź do kumpla, który ma router i tam zobacz jak Twoje PS3 zareaguję i niech ktoś do Ciebie ze swoim PS3 wbije i zobaczysz też na swoim routerze.

Zobaczymy czego to wina.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to wina pewnie FW, albo samej PS3.

Jak na razie to alternatywne rozwiązanie typu graj przez kabel lub bez szyfrowania.

Idź do kumpla, który ma router i tam zobacz jak PS3 zareaguję i niech ktoś do Ciebie z PS3 wbije i zobaczysz też na swoim routerze.

Zobaczymy czego to wina.

Pozdrawiam

Wpisałem jeszcze raz wszystkie dane ps3 do routera i poszło, widocznie wklepałem coś źle wcześniej.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem, a mianowicię nie moge się połączyć sie z siecią w moim ps3, mam neta radiowego (1mb), dodam że łacze się na kompie normalnie za pomocą PPoE, a gdy wpisuje haslo i logni w ps3 to wyswietla ze zly login lub haslo. Gdy wpisuję wszystko reczcznie tez nic nie dziala, proszę o pomoc z gory dzieki , MODEM AIR LIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Mam pewien problem, a mianowicię nie moge się połączyć sie z siecią w moim ps3, mam neta radiowego (1mb), dodam że łacze się na kompie normalnie za pomocą PPoE, a gdy wpisuje haslo i logni w ps3 to wyswietla ze zly login lub haslo. Gdy wpisuję wszystko reczcznie tez nic nie dziala, proszę o pomoc z gory dzieki , MODEM AIR LIVE

Witam,

Podaj model, z tego co widzę to te modemy same rozkodowują hasła PPPoE i następnie wysyłają wolny sygnał tak abyś już nic nie musiał konfigurować.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model: WL-5460AP v2, gdybyś mógł jakoś pomóc byłbym bardzo wdzięczny, już 3 dni sie użeram i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Model: WL-5460AP v2, gdybyś mógł jakoś pomóc byłbym bardzo wdzięczny, już 3 dni sie użeram i nic.

Na Twoim miejscu ustawiłbym login i hasło na routerze, a potem bez konfiguracji będziesz mógł się podłączyć.

Jakieś pytania? Googluj!

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja już sam zgłupiałem i nie wiem co robić. Mam jak inni problem z połączeniem PS3 przez wi-fi. Do wyłączenia PSN działało wszystko poprawnie, teraz mam ciągle lagi szczególnie w COD BO. Co chwilę przycina mi grę, w MOH nie za każdym razem loguje mnie na serwery (Serwery gry są niedostępne. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie później.), a PSN co jakiś czas się wyłącza. Laptop śmiga jak trzeba, a Sony daje ciała. Router jest piętro niżej, mam TP-LINK Model TL-WR340G i neta lokalnego radiowego 1mb/s. UPnP włączam w routerze i przy konfiguracji PS3, i ciągle mam, że jest niedostępny. Nie wiem już sam co mam z tym wszystkim robić. Prosiłbym o jakieś wskazówki ;].

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu ustawiłbym login i hasło na routerze, a potem bez konfiguracji będziesz mógł się podłączyć.

Jakieś pytania? Googluj!

Pozdrawiam

A gdybyś mi mógł napisać jak to zrobić, bo szukałem w google zmianę hasła i nic nie moge znaleść, i dodam że ps3 jak i kompa mam podłączanego kablem, chce wbić na PSN podpinam kabel do ps3, komp wypinam z ps3 i do pc.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, gdy mam konsole podlaczona do internetu wszystko mi zamula ale jak gra sie wczyta chodzi ok. nie mam przerobionej, wie ktos jak to naprawic? czy kabel czy wi fi to samo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A gdybyś mi mógł napisać jak to zrobić, bo szukałem w google zmianę hasła i nic nie moge znaleść, i dodam że ps3 jak i kompa mam podłączanego kablem, chce wbić na PSN podpinam kabel do ps3, komp wypinam z ps3 i do pc.

Z góry dzięki

Jak się domyślam to pewnie nie masz nawet routera tylko sam kabel i nic więcej.

Czy musisz wpisywać hasło aby się połączyć?

Zadzwoń do swojego operatora i zapytaj o rozdzielenie łącza poprzez router, powinien ci coś doradzić i też skonfigurować.

Ja posiadam taką wiedzę, aby to zrobić, ale niestety tego się nie da zrobić na odległość.

Pozdrawiam

Witam!

Ja już sam zgłupiałem i nie wiem co robić. Mam jak inni problem z połączeniem PS3 przez wi-fi. Do wyłączenia PSN działało wszystko poprawnie, teraz mam ciągle lagi szczególnie w COD BO. Co chwilę przycina mi grę, w MOH nie za każdym razem loguje mnie na serwery (Serwery gry są niedostępne. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie później.), a PSN co jakiś czas się wyłącza. Laptop śmiga jak trzeba, a Sony daje ciała. Router jest piętro niżej, mam TP-LINK Model TL-WR340G i neta lokalnego radiowego 1mb/s. UPnP włączam w routerze i przy konfiguracji PS3, i ciągle mam, że jest niedostępny. Nie wiem już sam co mam z tym wszystkim robić. Prosiłbym o jakieś wskazówki ;].

Pozdrawiam

Witam,

Zobacz czy na kablu będziesz miał to samo, a z UPnP to wina operatora Twojego neta, nie routera czy PS3

Niech może ktoś do Ciebie wpadnie z PS3 i zobaczysz czy będzie ta sama akcja.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się domyślam to pewnie nie masz nawet routera tylko sam kabel i nic więcej.

Czy musisz wpisywać hasło aby się połączyć?

Zadzwoń do swojego operatora i zapytaj o rozdzielenie łącza poprzez router, powinien ci coś doradzić i też skonfigurować.

Ja posiadam taką wiedzę, aby to zrobić, ale niestety tego się nie da zrobić na odległość.

Pozdrawiam

Właśnie o to chodzi że ja mam router(Air Live WL-5460AP v2), on jest do anteny na dachu podłączony, a routera idzię kabel, do kompa podpinam nie ważne jaki byle miał kartę sieciową tworze połączenie PPoE wpisuję nazwę użytkownika i hasło, i wszystko jest ok(sprawdzałem na laptopie koleżanki, moim laptopie i na moim PC zwykłym, a PS3 nie chce akceptować hasła. . .(nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasła), i jeszcze jedno PSN jest offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam internet mobilny Play. Robiłem wszystko tak jak jest opisane w internecie czyli udostępniałem połączenie itd. Ale niestety moja karta sieciowa w komputerze nie wykrywa kabla ;/ Nie wiem co jest nie tak. Wcześniej miałem przez ta karte podłączony inny internet i było wszystko ok (był podłączony tym samym kablem którym teraz łącze go z ps3). Mam w7 jeśli ktoś by miał jakiś pomysł to bardzo proszę o radę jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że ja mam router(Air Live WL-5460AP v2), on jest do anteny na dachu podłączony, a routera idzię kabel, do kompa podpinam nie ważne jaki byle miał kartę sieciową tworze połączenie PPoE wpisuję nazwę użytkownika i hasło, i wszystko jest ok(sprawdzałem na laptopie koleżanki, moim laptopie i na moim PC zwykłym, a PS3 nie chce akceptować hasła. . .(nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasła), i jeszcze jedno PSN jest offline?

1) Zadzwoń do operatora i powiedz aby w tym routerku wpisywał dane konta tak, abyś ty już nie musiał tylko wszystko automatycznie podłączało. On ma dostęp bezprzewodowy z punktu firmy do tego routera, nie Ty.

2) Jeżeli chcesz rozdzielić internet również na WiFi to nie potrzebujesz wykonywać punktu 1) bo jak kupisz router do rozdzielenia internetu to w opcjach routera Twojego będzie można wpisywać te hasło.

3) Jeszcze raz dokładnie sprawdź w opcjach internetowych PS3 ten login i hasło PPPoE. Nasz kolega z tego forum miał ten sam problem to okazało się że to jego wina bo i tak popełnił błąd podczas wpisywania.

Twój wybór. Rób co wolisz.

Pozdrawiam

Witam.

Posiadam internet mobilny Play. Robiłem wszystko tak jak jest opisane w internecie czyli udostępniałem połączenie itd. Ale niestety moja karta sieciowa w komputerze nie wykrywa kabla ;/ Nie wiem co jest nie tak. Wcześniej miałem przez ta karte podłączony inny internet i było wszystko ok (był podłączony tym samym kablem którym teraz łącze go z ps3). Mam w7 jeśli ktoś by miał jakiś pomysł to bardzo proszę o radę jak sobie z tym poradzić.

Witam,

Nie mogę Cię do końca zrozumieć, ale problemem może być uszkodzone wejście, brak odpowiednich sterowników lub brak połączenia w kablu.

Na Twoim miejscu rozdzielił bym routerem ten Internet.

http://lmgtfy.com/?q...+internetu+play

Sprawdź na innym kablu.

Jeżeli nadal nie będzie połączenia przez kabel bo tak jakby nie będzie widział to musisz iść z kompem do specjalisty-informatyka.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło sprawdzałem kilkanascie razy i nic, usługodawca nie odbiera telefonu, już mnie to wk%%#!a powoli, dziś porzyczyłem od kolegi router wszystko śmiga aż miło, a podłanczam mój, klapa.

Za jakieś 2mieś, zmieniam usługodawcę na UPC(5-8mb) tak jak kolega, wtedy może poszaleję :x

Dzięki za chęci @Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło sprawdzałem kilkanascie razy i nic, usługodawca nie odbiera telefonu, już mnie to wk%%#!a powoli, dziś porzyczyłem od kolegi router wszystko śmiga aż miło, a podłanczam mój, klapa.

Za jakieś 2mieś, zmieniam usługodawcę na UPC(5-8mb) tak jak kolega, wtedy może poszaleję :x

Dzięki za chęci @Screen-PL

Nie ma za co. Staram się tylko pomóc.

Jak chcesz to zastosuj się do punktu 2) to sam rozwiążesz problem, a router i tak się przyda do neta UPC chyba że kabel będzie inny, więc chyba lepiej wstrzymać się ponieważ UPC chyba ma kabel RJ-45, a Ty masz RJ-11, więc radziłbym się wstrzymać bo jak teraz kupisz to i tak będziesz musiał zmieniać router z Ethernet na ADSL.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Ja mam taki problem ze zmienilem ostatnio kompa i mam teraz windowsa 7 i nie moge sobie przypomniec jak to zrobilem ze mialem internet na ps3 przed zmina kompa..

Mam dziadowski internet HUAWEI w USB . Mam polaczona kablem ps3 z kompem i mam rowniez wylaczone zapory windows. Slyszalem rowniez o programie PS3 media server wiec i jego mam zainstalowanego.

THX za odpowiedz bo naprawde zycie bez psn to porazka . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło - zawsze trzeba udostępnić internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło - zawsze trzeba udostępnić internet

Albo zakupić odpowiedni router to rozdzieli i bezprzewodowo bez konfiguracji, haseł itp. ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Staram się tylko pomóc.

Jak chcesz to zastosuj się do punktu 2) to sam rozwiążesz problem, a router i tak się przyda do neta UPC chyba że kabel będzie inny, więc chyba lepiej wstrzymać się ponieważ UPC chyba ma kabel RJ-45, a Ty masz RJ-11, więc radziłbym się wstrzymać bo jak teraz kupisz to i tak będziesz musiał zmieniać router z Ethernet na ADSL.

Pozdrawiam

Mam kabel RJ-45, i jest jeszcze jedno pytanię, jak ja mam ten modem u góry na "krokwach" i ja sobie do niego moge podejść spokojnię i domontować te antenkę co jest w pudełku i czy to da WiFi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest antenka, to prawdopodobnie router ma funkcję Wi-Fi, więc możesz spróbować. Pozostanie jeszcze kwestia konfiguracji, bo prawdopodobnie router ustawiony jest na Wi-Fi bez zabezpieczeń, więc każdy kto będzie w pobliżu będzie mógł się połączyć z Twoją siecią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest antenka, to prawdopodobnie router ma funkcję Wi-Fi, więc możesz spróbować. Pozostanie jeszcze kwestia konfiguracji, bo prawdopodobnie router ustawiony jest na Wi-Fi bez zabezpieczeń, więc każdy kto będzie w pobliżu będzie mógł się połączyć z Twoją siecią...

W moim przypadku to administrator sieci ma tam dostęp i żeby cokolwiek tam ustawić to musi odbyć się z jego strony.

Wątpię żeby tam było WiFi automatycznie włączone.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam internet mobilny Play. Robiłem wszystko tak jak jest opisane w internecie czyli udostępniałem połączenie itd. Ale niestety moja karta sieciowa w komputerze nie wykrywa kabla ;/ Nie wiem co jest nie tak. Wcześniej miałem przez ta karte podłączony inny internet i było wszystko ok (był podłączony tym samym kablem którym teraz łącze go z ps3). Mam w7 jeśli ktoś by miał jakiś pomysł to bardzo proszę o radę jak sobie z tym poradzić.

Poradziłem sobie już z tym, uzyskuje normalnie adres IP jednak przy połączeniu z internetem wywala błąd DNS. Przetestowałem już wszystkie metody jakie podaje Google i nadal nic. Czy może to być wina tego, że kabel jest prosty a nie krosowany ? Byłem pewien, że ludzie którzy pracują w sklepach komputerowych się na tym znają i nawet nie spojrzałem na wtyczkę a Pani niestety dała mi prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×