Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

5/5. Zastanawiam się dlaczego grając w fife nie rozłącza mnie a grając w assasina (multi) co 20 min mniejwiecej. Czy ktos ma podobny objaw? PS3 ma jakieś zapory ?

Edytowane przez Myster-Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem, ze to juz bylo walkowane 1000 razy, niestety nie potrafie rozkminic co i jak?

Otoz, gdy gram w Pesa 2012 moge tylko zagrac 1vs,1online, nie moge zagrac competition. Czytalem, ze moze to miec zwiazek z NAT....?

Zmienilem niedawno router,wczesnie nie mialem takich problemow. Moj obecny router to D-Link dir 655. 100% sygnalu, internet 8mb/s

Czy bylby ktos w stanie powiedziec mi co mam zrobic?

Dziekowka z goryyyy!!!

Edytowane przez Rodingios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców czy ten router będzie dobry do uzyskania przez Wi-Fi neta w PS3? TP-Link TL-WR543G

mam neta z UPC podłączonego bezpośrednio do kompa za pomocą tego modemu

z góry dzięki za odpowiedź pozdr.

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc pytanie z innej beki , jezeli kupie neta z limitem danych dość szybki ( Lebara) W Niemczech, to czy podczas grania w BF3/MW3 Upływa coś z tego limitu danych , jeslij tak to takie 3.6 GB na ile czasu starcza? prosze o mądrą odp. z góry dzieki, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas grania konsola na bieżąco wysyła i pobiera pakiety danych....także wydaje mi się że twój limit GB nie starczy na długo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Podczas grania konsola na bieżąco wysyła i pobiera pakiety danych....także wydaje  mi się że twój limit GB nie starczy na długo....<br />
<br /><br /><br />

no to nie zaciekawie , szkoda że tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, internet wifi zawsze chodził w ps3 bez zarzutu. Dzisiaj wyrzuca mi błąd. Jak wybieram CONNECTION TEST to przy Obtain Ip adress: wyskakuje Failed.

Mam router NETIASPOT. Jezeli ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić to serdecznie dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam takie pytanie, jak jest z graniem w mulitplayera w ps3 w starsze tytuły ?

1) Od czego to zależy ( serwery - ilość ). Chciałbym sobie kupić Homefronta do multi, ale gra już się powoli starzeje i się zastanawiam czy jak ją kupię to może zdarzyć się sytuacja że wciskam dołącz do gry i nikogo nie ma ?

2)Jak wyglądają same serwery do ps3 ? Są tworzone przez Sony i trzymane gdzieś w Japoni ?

Dziękuję z góry za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam - początkujący gracz ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, internet wifi zawsze chodził w ps3 bez zarzutu. Dzisiaj wyrzuca mi błąd. Jak wybieram CONNECTION TEST to przy Obtain Ip adress: wyskakuje Failed.

Mam router NETIASPOT. Jezeli ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić to serdecznie dziękuję :)

mam ten sam problem nie mogę nawet zalogować się na psn ...

o poszło :P może konserwacje robili

Edytowane przez dudek564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten router TP-Link TL-WR543G , neta z UPC podłączonego bezpośrednio do kompa za pomocą tego modemu wie ktoś jak to ustawić wszystko żeby chodził net i na PC i PS3?

Ok podłączone wszystko hula.........pytanie tylko, rozumiem że zabezpieczenie ustawiam w routerze WEP lub WPA-PSK / WPA2-PSK a potem jeszcze raz ustawiam siec w konsoli i wybieram odpowiednie zabezpieczenie te które ustawiłem w routerze i wpisuje tam klucz który również wpisałem w ustawieniach routera?

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z szybkością pobierania na ps3... dziś przez noc ściągneło mi się jakieś 200mb, a net mam 5mb/s. Przez kabel konsola pobierała dużo szybciej, czy niska prędkość pobierania to wina połączenia przez wifi? Może w ustawieniach sieci przeszkadza jakaś opcja? Ma ktoś jakiś pomysł? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu napiszę, że jest to spory problem. Mianowicie, kiedyś dawno temu, internet, na konsoli działał świetnie. Niestety, jakoś od 2 miesięcy, są problemy i jakoś od miesiąca nie mogę połączyć się wogóle. Myślałem ,że to wina Liveboxa, więc go zmieniłem. Od niedawna, mam nowy router, wszystko powinno być okej, ale... Nadal nie chcę się łączyć!

W czym tkwi problem? Dodam, że PS3, jest w metalowo, drewnianej szafce pod telewizorem, więc może to jest powodem braku łączności? Najgorsze jednak, jest to, że podczas szukania sieci, moja sięc normalnie jest, a łącze jest po - 35 do 50%, więc super. Wpisuje hasło, itp, łączy się 2 min i piszę ,że wystąpił błąd itp...

Co to ma być?! Nie po to wydawałem 1200 zł, żeby net nie działał -.-. BARDZO PROSZĘ O POMOC! Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu napiszę, że jest to spory problem. Mianowicie, kiedyś dawno temu, internet, na konsoli działał świetnie. Niestety, jakoś od 2 miesięcy, są problemy i jakoś od miesiąca nie mogę połączyć się wogóle. Myślałem ,że to wina Liveboxa, więc go zmieniłem. Od niedawna, mam nowy router, wszystko powinno być okej, ale... Nadal nie chcę się łączyć!

W czym tkwi problem? Dodam, że PS3, jest w metalowo, drewnianej szafce pod telewizorem, więc może to jest powodem braku łączności? Najgorsze jednak, jest to, że podczas szukania sieci, moja sięc normalnie jest, a łącze jest po - 35 do 50%, więc super. Wpisuje hasło, itp, łączy się 2 min i piszę ,że wystąpił błąd itp...

Co to ma być?! Nie po to wydawałem 1200 zł, żeby net nie działał -.-. BARDZO PROSZĘ O POMOC! Z góry dziękuje!

Wydałeś 1200 pln na router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc pytanie z innej beki , jezeli kupie neta z limitem danych dość szybki ( Lebara) W Niemczech, to czy podczas grania w BF3/MW3 Upływa coś z tego limitu danych , jeslij tak to takie 3.6 GB na ile czasu starcza? prosze o mądrą odp. z góry dzieki, pozdr

Tak, odpływa Ci z tego limitu danych. Nie wiem dokładnie na ile to starcza, ale 3,6GB to bardzo mało.

Kurde, źle mnie przekierowuje ... Odpowiadam na stare pytania...

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kablu net dziala?

filtrowania po mac nie masz?

Nie sprawdzałem

Nie wiem, gdzie można to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem jak kilku moich przedmówców, mianowicie posiadam router NETIA SPOT i za nic nie mogę połączyć się z PSN. Testując połączenie problemy są już z uzyskaniem adresu IP a więc na samym początku testu. Dodam, że drugi komputer jak i laptop , które połączone są z routerem za pomocą WiFi nie mają problemu z łącznością. Konsolę też mam podłączoną bezprzewodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.W domu mam bezprzewodową sieć wifi.Chciałbym podłączyć do niej PS jednak mam z tym problem.W ustawieniach albo ustawiam automatyczne ustawienia albo ręcznie ustawiam, wpisuję klucz by połączyć się z siecią i po jakimś czasie gdy PS chce się połączyć wyskakuje że upłynął czas połączenia.Moc sygnału jest 80-85%, klucz tez dobrze wpisuję.Co ciekawe każde inne urządzenie w domu łączy mi się bez problemu.PS prezz kabel tez łączy się odrazu a przez wifi nie chce.Co może być nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, dołączam się do kolegów wyżej. Też mam netiaspot i mam problem z uzyskaniem ip z routera, stalo się to po update 4.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze kilka osob ma problemy z netiaspot

mi do wczoraj dzialalo, poszedlem z kultura spac kolo 1szej w nocy to byl git, PSN dzialal i reszta tez

dzis jak wrocilem z pracy, chcialem sie zrelaksowac przy bf3 a tu lipa, nie moge uzyskac IP konsoli, nie mozna sie z PSN polaczyc. Nie wiem dlaczego:(

reszta sprzetu tj. komp, tablet w domu dziala a konsolka nie:(

kilka razy resetowalem ustawienia, zapisywalem na nowo i nic

wie ktos moze o co biega, moze to wina netii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina netii bo sąsiad też ma netie (on ma na kablach netii , a ja mam na TP... dziwne prawda... a mieszkamy obok siebie) i u niego dziala wszystko tylko po aktualizacji strasznie muli mu internet w ps3 to jest, predkosc nie przekracza 2/3 mb, a wczesniej mial 6 mb. Ja tak samo mam 6 mb. Tylko, że on posiada router linksys, a ja netisrot :/

Z tego co wyczytałem to jedyne wyjscie jest wysłać system do serwisu i wydac 100$ ... No chyba kogos posrało... myśle nad sprzedażą psiaka i kupienie sobie xboxa bo sony najwidoczniej ma w dupie posiadaczy ps3 a chce sie podlizac tym co kupili Vite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 20mb i nie bylo problemu, teraz sie cos ze***

moze jak podepne kablem z routera cos zdziala mi to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po podlaczeniu kablem netiaspotu z ps3 PSN i internet zaczal dzialac w czarnulce:)

Tyle ode mnie w tym temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×