Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

a co chcesz kombinowac?

jak masz neta w laptopie (przez kabel usb) to laczysz ps3 z laptopem kablem ethernet i udostepniach lacze. powinno dzialac

próbowałem tego myku, ale w konsoli nie znajduje mi niestety łącza.Jedyne co wykombinowałem to te odłączanie i restartowanie routera. hmm .. w połączeniach sieciowych mam Połączenie lokalne 2(laptop) i połączenie lokalne(ps3). w Połączeniu lokalnym 2 ustawiam udostępnianie, restartuje konsole, modem, ale niestety nie łapie.Dziś od tego już mi glowa pęka.   Aha i dodam, że piszę beztytuuaqd.jpgbeztytuu1e.jpg Dlaczego sieć niezindyfikowana ? co w takim wypadku zrobić?

Edytowane przez adin1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam internet z netii od prywatnego dostawcy i mam problem, bo działają strony, pobieranie, itd., ale nie mogę się zalogować do psn. Jak to skonfigurować, naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Na forum jestem od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz piszę pierwszego posta.Uprzedzając wasze pytania - czytałem wątek, ale ciężko mi zrozumieć to co tu piszę.Dlatego chciałbym, żeby ktoś to opisał na chłopski rozum. Mam taki modem http://images01.olx....son-thg-540.jpg , który jest podłączony z laptopem.Kupiłam dziś kabel sieciowy, który miał wchodzić w ps3 i do "ethernet" w tym modemie.Po podłączeniu nic nie działa.Próbowalem też od razu z ps3 pociągnąć tym kabel do laptopa, gdyż też ma takie wejście, ale niestety. .nie mam pojęcia jak to zrobić, a język pisany na forum jest dla mnie niezrozumiały :) nie wiem czy trzeba sie polaczyc przez ten modem czy od razu do laptopa.Jak próbowałem ten drugi raz, to wykrywało mi w połączeniach sieciowych " połączenie lokalne ". Niestety dalej nic nie działało, a nawet przestał działać internet w laptopie. Czyli pewnie podłączyć go przez ten router?.Dostawca MULTIMEDIA i pod niego jest podpięty obecnie internet do laptopa przez USB.System Windows Vista. Prosił bym o pomoc, w razie czego pw, lub gg 39412757, lub po prostu opisać na forum. Pozdrawiam

Witam

Cytuję posta kolegi, ponieważ mam tego samego dostawcę internetu i taki sam modem. Jak widać na załączonym w cytowanym poście obrazku, modem posiada tylko jeden port ethernet, a nie chcę łączyć peceta z modemem przez usb. Wobec tego chcę wykorzystać moduł wifi w PS3 i chciałbym aby konsola łączyła się bezprzewodowo z routerem wifi. Jeżeli chodzi o komputer, to chciałbym tak jak do tej pory łączyć się z internetem za pośrednictwem karty sieciowej i kabla sieciowego, a nie wifi, bo wiązałoby się to właśnie z koniecznością dokupienia odpowiedniej karty sieciowej.

Przy takich założeniach wykombinowałem, że należałoby to zrobić w następujący sposób. Końcówkę kabla sieciowego, który teraz łączy modem i kartę sieciową w pc, przepiąć z karty sieciowej do portu WAN w routerze, a drugim kablem sieciowym połączyć kartę sieciową z którymś z portów LAN routera. Konsola powinna komunikować się z routerem przez wifi.

Potwierdźcie jeśli dobrze kombinuję lub naprostujcie jeśli błądzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel sieciowy którym do tej porty łączyłeś modem i kartę sieciową odpinasz od modemu i podłączasz do routera. Następnie kablem ethernet, który z reguły dostaje się z routerem łączysz modem z routerem. Następnie konfigurujesz router, kreujesz sieć, ustawiasz all według uznania. Włączasz ps3, wklepujesz hasło, które podałeś wczesniej przy konfiguracji i cieszysz się netem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas testu połączenia internetowego na ps3 wyskakuje mi błąd 8013031B. Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Piszę w imieniu kolegi.

Mam takie male pytanko.

Czy można podłączyć internet nie posiadając routera? Bo ma on neta z playa ale na usb (to jest takie wielkosci pendrive) i niby w wyszukiwaniu sieci w ps3 można wybrać opcje internet bezprzewodowy i można cos wpisać ale nie wiemy co i jak?

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sygnał sieci jaki musi być silny zeby sie połączyła , mam w domu 20% nieraz 35% i za cholery nie chce sie połączyć , już myślałem ze z konsolą jest coś nie tak , ale zabrałem ją do szwagra on też ma ruter siła sygnału 90% i wszystko smiga , jeden i drubi ruter sam konfigurowałem więc nie mam pojęcia w czym jest problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem, ze to juz bylo walkowane 1000 razy, niestety nie potrafie rozkminic co i jak?Otoz, gdy gram w Pesa 2012 moge tylko zagrac 1vs,1online, nie moge zagrac competition.

Zmienilem niedawno router,wczesnie nie mialem takich problemow. Moj obecny router to D-Link dir 655. 100% sygnalu, internet 8mb/s

Czy bylby ktos w stanie powiedziec mi co mam zrobic? Jak ustawic ten router badz ps3?

Dziekowka z goryyyy!!!

Edytowane przez Rodingios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! . Mam mieszkanie 2-piętrowe, na 2-piętrze mam PS3 podłączony do tv; router mam na 1-piętrze (bezprzewodowy) i mam zaslaby zasieg , i nie moge połączyć sie z internetem. Czy jest jakaś możliwość podłączenia antenki Wi-Fi do PS3 żeby był internet; albo modem PLAY podłączony do PS3 . Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chciałbym spytać gdyż nie mogę tego znaleźć w instrukcji: Ile konsol ps3 można połączyć w sieci LAN ? Teoretycznie jest jedno złącze RJ-45 więc w takie połączenie da się spiąć tylko dwie konsole. Chociaż mam taką nadzieję że można zastosować jakiś router czy coś w tym stylu, bo wydaje mi się że głupio byłoby gdyby tylko dwie konsole mogły być połączone :) Chciałby, pograć w kumplami np w cod zombie każdy na swojej konsoli, na takim domowym party i dlatego się tym zainteresowałem :) Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, poprzez granie na PS3 online np. w grę WRC2 to ile mniej więcej pobiera nam transferu w kb w ciągu jakiego czasu? Oczywiście chodzi mi o informacje w przybliżeniu, bo jasne jest, że nikt nie odpowie mi dokładnie emot_smile.gif Będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

<br class="Apple-interchange-newline">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam internet radiowy,czy mogę ściągnąć internet bez routera?

A jeśli nie można,to jaki NAJTAŃSZY router byście polecali?

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam internet radiowy,czy mogę ściągnąć internet bez routera?

A jeśli nie można,to jaki NAJTAŃSZY router byście polecali?

Z góry dzięki za odpowiedź

O to samo chce zapytać. Połaczenie bezpośrednio z anteny kablem sieciowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawić błąd 80028EA8? Próbowałem restartować modem i nic.

Edytowane przez Arui

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas testu połączenia internetowego wyskakuje, że znaleziono ip ale nie może się połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jest to moj pierwszy post na forum, wiec prosze o wyrozumialosc. :)

oto moj problem :

Pare dni temu zainstalowalismy w domu router na siec bezprzewodowa (radiowka, 1.5mb, stale IP). Pierwsze co oczywiscie zrobilem to skonfigurowalem Wifi na PS3 i podlaczylem do naszej sieci sieci.

Przegladarka stron i wyszukiwanie w internecie dziala bez zarzutu, lecz pojawil sie problem gdy chcialem sie 'zapisac do uslugi PS Network'.

Kliknalem na to w Menu Glownym i wlaczyl sie ekran wczytywania (na gorze w rogu krecil sie 'wczytywacz') wiec cos sie ladowalo. Minelo 20 min wiec sie zaczalem niepokoic, gdyz w ogole nie wyswietlal sie pulpit, na ktorym moge sie zarejestrowac / zalogowac.

To znaczy,caly czas bylo pokazane okno PS Network takie jak sie podswietla w Menu Glownym Playstation, ktore sie ladowalo w nieskonczonosc... Jedyne co mozna bylo zrobic to wylaczyc system guzikiem PS albo na konsoli.

Ten sam problem spotkal mnie z PS Store, po wlaczeniu go, ekran' Prosze Czekac' trwal w nieskonczonosc.

Generalnie operacje te powtarzalem z 100000 razy i caly czas bez rezultatu.

Wiecie co moze byc przyczyna nieskonczonego czasu ladowania tych Aplikacji ? Prosze o jakies porady, wskazowki itp :)

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jest to moj pierwszy post na forum, wiec prosze o wyrozumialosc. :)

oto moj problem :

Pare dni temu zainstalowalismy w domu router na siec bezprzewodowa (radiowka, 1.5mb, stale IP). Pierwsze co oczywiscie zrobilem to skonfigurowalem Wifi na PS3 i podlaczylem do naszej sieci sieci.

Przegladarka stron i wyszukiwanie w internecie dziala bez zarzutu, lecz pojawil sie problem gdy chcialem sie 'zapisac do uslugi PS Network'.

Kliknalem na to w Menu Glownym i wlaczyl sie ekran wczytywania (na gorze w rogu krecil sie 'wczytywacz') wiec cos sie ladowalo. Minelo 20 min wiec sie zaczalem niepokoic, gdyz w ogole nie wyswietlal sie pulpit, na ktorym moge sie zarejestrowac / zalogowac.

To znaczy,caly czas bylo pokazane okno PS Network takie jak sie podswietla w Menu Glownym Playstation, ktore sie ladowalo w nieskonczonosc... Jedyne co mozna bylo zrobic to wylaczyc system guzikiem PS albo na konsoli.

Ten sam problem spotkal mnie z PS Store, po wlaczeniu go, ekran' Prosze Czekac' trwal w nieskonczonosc.

Generalnie operacje te powtarzalem z 100000 razy i caly czas bez rezultatu.

Wiecie co moze byc przyczyna nieskonczonego czasu ladowania tych Aplikacji ? Prosze o jakies porady, wskazowki itp :)

Z gory dzieki.

mam podobny problem jak kolega:( a oprócz tego to gdy sie juz załaduje to mnie wyrzuca.

router D-link DI 524.

możecie mi pomóc w ustawieniu routera i konsoli?

jestem kompletnie zielony w tych sprawach.:)

Edytowane przez Heli20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet z UPC. Router REMOTEC czy jakoś tak. Na laptopach w domu internet smiga jak szalony. Na konsoli znajduje mi moją sieć 90% mimo to raz nie moge uzyskac adresu IP, raz mogę ale nie da się zalogować do PSN, a raz wszystko fajnie po czym albo mam straszne lagi w grze i mnie wywala albo po prostu mnie wywala. Czy muszę jakoś konfigurować router? czy o co chodzi bo już ręce opadaja, w ogólę sie nie da pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje się przeprowadzić do Poznania i będę pewnie szukał dostawcy internetu, jakiego polecacie by był bezprzewodowy i do laptopa i do konsoli PS3 :)

Oczywiście z łatwą możliwością ustawienia routera :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam takie pytanko...kumpel ciągnie odemnie neta i dziś sprawdzałem kabel czy działa...80 metrów zwinięte w kulke,internet 50mb/s...uruchomiłem test i prędkość wyszła 10mb/s...jest możliwość że po rozwinięciu kabla prędkość wzrośnie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem też problem z PS3 i netiaspot po wgraniu nowego softu.

Laptopy logowały się a komp stacjonarny po WiFi i PS3 po WiFi nie dawały rady.

Problem rozwiązałem w taki sposób:

- w ustawieniach sieć bezprzewodowa punkt "Bezpieczeństwo" ustawiłem na "brak",

- Filtrowanie adresów MAC ustawiłem na "Zezwalaj" i wpisałem wszystkie MAC-i które mają być przepuszczone przez filtrację.

PS3 i inny sprzęt hula po WiFi, a sprzęt który nie jest wymieniony w puli adresów MAC nie będzie się miał dostępu do netu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×