Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem polega na tym iż przeglądarka internetowa działa jest wszystko ok lecz psn nie działa ipla youtube itp cały czas kółeczko sie krenci lecz nie łaczy nie chce sie wpisać do psn

pisze że mam nat 2 czyli porty odblokowane wszystko ok poniżej dodaje zdjecia chce dodać iż wziołem czarnulke do kumpla i u niego wszystko elegancko smiga kumpel ma neostrade ja radiówke router to TP-Link WR340G proszę o pomoc

http://http://imageshack.us/photo/my-images/714/imag0015ua.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/97/imag0016vh.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/221/imag0017m.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem, gdy oglądam film poprzez media server z laptopa, czy ze stacjonarki nie mam w tym czasie internetu. Mianowicie podczas oglądania filmu druga osoba nie może korzystać z internetu używając 3 komputera. Dodam, że komputer cały czas jest połączony z modemo routerem ale nie ma możliwości przeglądania stron itd. Dodam, iż podczas oglądania filmu wylogowuje mnie z psn!!!.

Moje pytanie, czy to jest wina routera, ustawień, a może po prostu tak to działa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem, gdy oglądam film poprzez media server z laptopa, czy ze stacjonarki nie mam w tym czasie internetu. Mianowicie podczas oglądania filmu druga osoba nie może korzystać z internetu używając 3 komputera. Dodam, że komputer cały czas jest połączony z modemo routerem ale nie ma możliwości przeglądania stron itd. Dodam, iż podczas oglądania filmu wylogowuje mnie z psn!!!.

Moje pytanie, czy to jest wina routera, ustawień, a może po prostu tak to działa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z internetem od ponad 2 miesiecy

Probowalem wszystkiego, podlaczyc sie do konsoli kablem, przez wi-fi, ustawic automatyczne IP, wpisywalem recznie. Nic - wszystko na marne.

Lagi jakie były, takie są. Raz są większe, raz mniejsze. Ostatnio, co raz czesciej wywala mnie poprostu z serverów EA, z Playstation Network, rzadko.

Prosze, doradźcie mi cos, bo naprawde moja cierpliwosc sie konczy...

mam internet z netii, tutaj speedtest:

Pozdrawiam,

i bardzo dziekuje za wszelaką pomoc !

pomoze ktos? :(

Edytowane przez LisFolk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, mam problem z odblokowaniem portów na moim routerze (pentagram 6381-3) próbowałem już chyba wszystkiego: wpisywałem w virtual serwer (TCP: 80, 443, 5223, UDP: 3478, 3479, 3658) dla IP konsoli który nazwałem 192.168.1.110 w DHCP server: mac ps3 i ip ps3: 192.168.1.110 - nie działa, próbowałem włączyć DMZ - nie działa, pokazuje mi na ps3 NAT = 3, nie wiem co mam dalej zrobić, posiadam internet z kablówki (modem ) podłączony do w/w routera, konfigurację o której pisałem wyżej robiłem na routerze, czy mam coś jeszcze zrobić na modemie? Z góry Dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj kupiłem router TL-WR1043ND i podpiąłem ps3 po kablu. Niby wszystko jest ok, łączy się z psstore, mogę grać np w BF1944 ale już w BF3 nie mogę dołączyć do żadnego serwera. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Dodam jeszcze, że kiedy robię test połączenia na ps3 to UPnP jest niedostępne. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zle serwerów w bf3 szukuasz? jakies filtry masz tam wlaczone... itp dodatki b2k ...

upnp nie jest potrzebny do grania po sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej jak podpinałem modem->ps3 wszystko działało. serwerów szukam tak samo. w bf3 wyskakuje komunikat żeby sprawdził ustawienia sieci. może coś na routerze odblokować or sth?

ok, nie mogę łączyć się z serwerami z uk. ktoś wie dlaczego tak może byc?

Edytowane przez bsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pobieraniem czegokolwiek w sklepie PSN . Podczas pobierania wyświetla mi się kod błędu który oznacza problem z portami . Nie wiem co robić, odblokowałem porty dla IP konsoli. Konsola jest podłączona do internetu bezprzewodowo . Mam internet z Neti mój router to asmax 1004g . Kompletnie się już pogubiłem w konsolce jest napisane typ NAT 2 czyli takie jakie powinno być, internet śmiga ale cały czas jest ten błąd ostatnio pobierał mi się dodatek do bf3 i było 57% po czym wyświetlił mi się błąd portów. Co robić ?

Porty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pobieraniem czegokolwiek w sklepie PSN . Podczas pobierania wyświetla mi się kod błędu który oznacza problem z portami . Nie wiem co robić, odblokowałem porty dla IP konsoli. Konsola jest podłączona do internetu bezprzewodowo . Mam internet z Neti mój router to asmax 1004g . Kompletnie się już pogubiłem w konsolce jest napisane typ NAT 2 czyli takie jakie powinno być, internet śmiga ale cały czas jest ten błąd ostatnio pobierał mi się dodatek do bf3 i było 57% po czym wyświetlił mi się błąd portów. Co robić ?

Porty

Skontaktować się z dostawcą internetu i przedstawić sprawę...

Nie starać sie na siłe zrobić wszystko samodzielnie, nie po to płaci się za internet żeby później nie korzystać ze wsparcia technicznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3-4 dni mam problem z grą online. Gram głównie w PES2012 grę mam od premiery i wcześniej wszystko działało bez problemów. Teraz albo w ogóle nie mogę wejść do online albo wchodzę i wywala mnie na etapie wyboru (quick match-mlo- inne tryby) albo w trakcie meczu. Jest to wkurzające zwłaszcza, że przy MLO kosztuje mnie to rating oraz pieniądze i kontrakty. Wkurzyłem się i zacząłem grać offline w jakiś turniej a tu konsola wyświetla komunikat z błędem: 8002A308. Po prostu zostałem wypisany z PSN, szukałem na wielu forach i wszędzie piszą,że to wina mojego routera, nie chce mi się w to wierzyć bo do tej pory wszystko działało jak należy. Napisałem do PSN ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Jeśli ktoś ma podobny problem i dowiedział się co go powoduje to proszę o info. Z tego co widzę po ostatnich postach więcej osób ma podobny problem, więc zakładam że wina leży po stronie PSN a nie naszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy problem z NetiaSpot powrócił? od kilku dni wyrzuca mnie z PSNetwork i nie do końca wiem dla czego. Podłączony dysk do netiaspot PS3 widzi a nie chce połączyć się np z PSstore. Czy u kogś jest podobnie?

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem z podłączeniem mojego PS3 do sieci. Mam router i wifi w domu, ale PS3 nie potrafi się podłączyć i uzyskać adresu IP. Wcześniej było wszystko gites, włączałem PS3 i samo logowało się do PSN i łapało sieć. Potem pojechałem na działkę, wziąłem pleja ze sobą, wróciłem i w poniedziałek sobie włączyłem i wystąpił ten problem. Wtedy to olałem bo stwierdziłem że pewnie znowu coś Sony zwaliło i odpaliłem Mortala pożyczonego od kuzyna dzień wcześniej. Dziś znowu sobie włączyłem i dalej nie potrafię się połączyć, wszystkie dane, nazwy sieci, hasła itd są wpisane poprawnie, a po przejściu tego etapu wpisywania włącza się test połączenia internetowego i zawiesza się już na początku przy ustalaniu adresu IP. Ktoś ma jakieś pomysły co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z podłączeniem mojego PS3 do sieci WiFi. Próbowałem różnych metod, lecz wszystkie zawodziły. PS3 podłącza się tylko przez kabel LAN. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po przeprowadzeniu konfiguracji połączenia na poziomie łatwe teoretycznie jest wszystko OK ale gdy przeprowadzam test połączernia to rozłącza mi neta w routerze i nie mam nawet neta na kompie. Po restarcie routera net się pojawia ale po przeprowadzeniu testu połaczenia w PS3 znowu to samo net odłączony.

Zaznaczam że kabel jest dobry

Połączenie bezperzewodowe działało bez problemu ale zależy mi żeby mieć na kablu

Router to LINKSYS CISCO WAG54G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili mi dziś sieć z Vectra 8 na 24 mb, co wiązało się także ze zmianą modemu. Obecny model to Thomson TWG870 z WiFi. Wcześniej łączyłem się z siecią w PS3 przepinając kabel od modemu z pc do konsoli i wszystko się tam automatycznie pięknie ustawiało. Teraz próbuję ustawić bezprzewodowo i nie daję rady - technicy zostawili mi login i hasło, sieć jest znajdywana przez konsolę, siła sygnału 100%, login pobiera automatycznie, ale jak podaję hasło to po minucie wyskakuje, że nie może się połączyć, minął czas oczekiwania na adres IP, hasło moze byc niepoprawne. Co więcej, nie mogę wejść przez PC do panelu ustawień modemu - wpisując standardowo w przeglądarce 192.168.0.1 - wyskakuje po paru sek błąd połączenia. Jest płyta do modemu, można z niej wejść w panel za pomocą tego samego adresu - także nie działa. Działa za to 192.168.100.1 ale wtedy wyskakuje login i hasło i nie mogę się zalogować, dane zostawione nie działają. Hasło ma 16 znaków i jest w 100% dobre, bo za pomocą wifi z mojego smartfona łącze się bezproblemowo.

Mógłbym być może zresetować modem, ale wtedy wróci do ustawień fabrycznych i może wifi wcale nie działać, prawda? Zresztą nie mam wtedy gwarancji, że i tak wejdę do tych ustawień modemu. Być może trzeba dodać mac konsoli do modemu, ale jak mam to zrobić bez wchodzenia do tego cholernego panelu, to przecież niemożliwe.

Dodam jeszcze, że samego modemu nie pokazuje mi nigdzie w menadżerze urządzeń, ale z poprzednim było tak samo, karta sieciowa jest na płycie głównej.

Co robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Próbując podłączyć internet ASTER do PS3 przez kabel wyskakuje komunikat ASTER na konsoli o IP konsoli by udostępnić połączenie. Jednak chciałbym zapytać się czy to dodatkowa opłata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robię nie tak?

Powinieneś zacząć od resetu i może spróbuj wejść do panelu administarcyjnego nie po wifi, tylko po kablu. Też mam to badziewie, tyle, że w UPC. Jak już ci się uda, to w zakladce "firewall" wszystko poodhaczaj, u mnie to pomogło (łączy się z ps3 i nie blokuje torrentów :thumbsup:)

a właśnie: nie mogłem się połączyć z modemem jak w tle dzialal mi utorrent. Powyłączaj wszystkie niepotrzebne programy i powinno chulać,.

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to jeszcze kilka osób ma ten sam problem z WiFi - nie można uzyskać adresu IP. Myślicie że jest coś na rzeczy? Czy po prostu zbieg okoliczności? Dziwne. Spróbuje niedługo podłączyć przez kabel i zobaczymy czy tak będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo jak przez wifi nie mozna uzyskac ip (polaczenia) to:

1- mamy filtrowanie po MAC

2- firewall cos blokuje

3- haslo albo rodzaj szyfrowania jest bledny

4- cos w routerze w ustawieniach pomieszalismy (zly adres ip przypisalismy itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego punktu nie zrozumiałem :P

Jeśli chodzi firewalla to na co zwrócić uwage?

Hasło jest dobre, próbowałem też za pomocą tego przycisku co otwiera sieć czy jak to nazwać ale tez nie pomogło.

W routerze nie grzebałem ale jesli możesz to powiedz co tam sprawdzić bo zbytnio się na tym nie znam. Mam ten netia spot. Swoją droga ciekawe jest to ze wszystko się łączy, 2 laptopy czy komórka, z której aktualnie pisze dlatego sory za wszelkie błędy czy braki znakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

ma ktoś problem z opóźnieniem w grze online (sezony pojedynków)na ps3?

gdy gram nie działa płynnie, reakcje zawodnikow są opoznione o jakąs sekunde moze pol sekundy.

internet jest ok download 25mb upload 2,5mb

http://www.speedtest.../1639373918.png

http://www.pingtest....lt/52175684.png

proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam problem z portami do konsoli w niektórych grach występuje problem z Multiplayer , nie wiem jak odblokowac te porty proszę o pomoc i dokładne wyjasnianie krok po kroku bo zielony w tych sprawach jestem :P Mój router to :TP-LINK TL WR543G !

[/quote

Najpierw musisz wejsc do panelu sterowania routerem czyli w adresie wpisujesz adres ip swojego routera przewaznie jest to 192.168.1.1 jesli nie dziala na odwrocie routera na naklejce masz podany adres. Jak juz sie zalogujesz login admin haslo admin to wchodzisz w zakladke port forwarding i tam przekierowujesz porty oczywiscie wczesniej musisz nadac stale ip dla konsoli a to zrobisz w ustawieniach sieciowych konsoli. To wszystko. Masz tu jeszcze dobra stronke z portami podanymi do kazdej gry www.portforward.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam problem z portami do konsoli w niektórych grach występuje problem z Multiplayer , nie wiem jak odblokowac te porty proszę o pomoc i dokładne wyjasnianie krok po kroku bo zielony w tych sprawach jestem :P Mój router to :TP-LINK TL WR543G !

na routerze dodaj ip konsoli do strefy DMZ ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwny problem. Mianowicie na moim koncie nie mogę się zalogować do PSN - pojawia się komunikat, że trwa konserwacja sieci PSN. Natomiast na koncie brata mogę się spokojnie zalogować. Ktoś mi powie o co kurna chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×