Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jednak nie będzie... :pardon: Także andre wskakuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę na 100% :)

1.GTPL_Gawron-Za mnie pojedzie ktos pojedzie jak bedzie nadmiar.

2.Mardok_1986 +

3.ZEFIR69_PL

4. bolo_2010 +

5.valhalem +

6.arcadiush

7. JackXPPL +

8. dawidm

9. pnabor +

10.perek1977+

11..Zibikiel +

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.GTPL_X-Mato +

17.andre_maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak nie będzie... :pardon: Także andre wskakuj :P

Melon a moglbys sie scignac z Mato,zobaczyc jak jest szybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie, z resztą muszę ustawić samochód/kupić inny (a dziś nie mam czasu)- jak widzę w wyścigu w Madrycie ostatnie okrążenie robiliście z takim czasem jak ja swój best, więc nie ma sensu póki co :P

Będę miał czas i będzie wakat to wskoczy przy następnej okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazurowe to nie Madryt,nie rob lipy startuj a nie tak jak ja z reka w nocniku :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo a co ze mną?

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11..sandalboss

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.bolo_2010

Rezerwa ====

17. zibikiel

18. sztiff

Czy ta lista jest już nieaktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon ustaw fure tak:

Aero - Full

Pozycja balastu -2

Skrzynia biegów - 250km/h

Hamulce - 7/6

LSD

Ow - 10

Cp - 23

Ch - 20

Zawieszenie

Wz - -5/-5

Ts - 14.4/12.8

A® - 8/8

A(s) - 8/8

S - 6/6

Orientacja kół

P - 0.8/0.5

Z - 0.17/0.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztiff,nie wiem co z Toba zrobic teraz,w pierwszym wyscigu jechalo tylko 13 osob a zapisanych bylo z 20,ja narazie nie mam konsoli wiec Ci zaproszenia nie wysle.Najlepiej jest dodac kilka osob do znajomych i w spolecznosci widac ile jest osob w pokoju,jesli jest miejsce o 21;50 to wchodzimy,proste.Ja nikogo nie bede nianczyl,niektorzy nie informuja ze ich nie bedzie.

Na zielono zaznaczylem sposob do ktorego nie potrzeba Ci ze ktos laskawie wysle zaproszenie do gry bo inny nie pojawil sie.Jak bede mial konsole to bede dbal by jechal komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Gawron, jeździłem już w eventach z Sumo, watsonem, perkiem i innymi, więc wiem jak dołączyć się do gry ;) jak będzie wolne miejsce do się dołączę, jak nie to trudno, innym razem :yes:

P.S. Tniemy szykany?? Nieee...:laugh:

Edytowane przez sztiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje kary wylaczyc i szykane brac jak kto tam lubi,spotkalem sie nawet z opinia ze bez scinania jest szybciej ale ja w to nie wierze.

Ale tylko ta szykane bo to gowno nie szykana,na innych torach zadnego ciecia.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wyścig :)

Muszę się na następny lepiej przygotować by w tym popełniłem masę błędów których być nie powinno :)

Gratulacje dla wszystkich !!:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalem dzieki za wyniki.

Mato co tak dlugo godzina i szesc minut,musisz chyba ekipe w boksie wymienic :biggrin:

Kto moze niech wrzuci best lapy.

Watson startowales?Beda kary?

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson nie startował , najwyraźniej problem z siecią po jego stronie co nawiązał połączenie to go wyrzucało .

Kary będą i to dużo :) Hardgib już zapowiedział, że nie popuścithumbsup.gif

Z mojej strony przeprosiny dla Perka, Jacka i Zefira , sztiff ma zjeby od Harda, a Bolo jest mistrzem , zamiast ścigania to chyba patrzył tylko we wsteczne lusterko i każdego bezbłędnie przepuszczał :D

Gratulacje dla Mato i Guldka który po wymianie opon wyprzedził mnie na chyba dwóch przedostatnich kółkach :)

Ja muszę serdecznie przeprosić Perka bo aż mi troche głupio ;) - czekam na video ;]

Dobranoc wszystkim geek.gif

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalem dzieki za wyniki.

Mato co tak dlugo godzina i szesc minut,musisz chyba ekipe w boksie wymienic :biggrin:

Kto moze niech wrzuci best lapy.

Watson startowales?Beda kary?

Niestety nie jechałem. Od 19.00 miałem problemy z netem - kompatybilność 706 albo wyrzucało mnie z serwera.

Chciałem dobrze, i poprosiłem dostawcę o przyspieszenie internetu z 2 do 4 mbitów, ale widocznie nie o to chodziło. Muszę zwiększyć Upload a nie download. Średnio uploadu mam tylko 150 kb/s :| Zaraz zmykam spać a jutro znowu będę walczył. Eh syzyfowe prace i niekończąca się opowieść :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki za wyścig, Strasznie wymagające, ciasne tory trafiły nam się na początek, nie było miejsca na popełnianie błędów, a chyba jeszcze nie wszyscy poznaliśmy nasze pojazdy. Poza karambolem na pierwszym okrążeniu, po szykanie, oraz Sztifem który nie czytał chyba dyskusji o dublowaniu (o tym później), wyścig z mojej perspektywy wyglądał całkiem bezpiecznie. Czekam aż ktoś wrzuci sytacje z karambolu po szykanie :) Wydaje mi się że te auta nie są tak podatne na drafting jak SGT.

 

Watson startowales?Beda kary?

Watsonowi niestety nie udało się dołączyć do pokoju. Kary nakładasz Ty, coś czuje że protesty będą, ja swój złożę jutro, ale będzie dotyczył tylko sytuacjji z kolegą Sztif, chłopaki pewnie zbierają materiały ;)

@edit: za szybko piszecie ;p

Przejrzałem karambol na pierwszym okrążeniu, zaczeło się od kolegi Bolo który po szykanie zatrzymał się na rogu barierki, do niego dobił perek i poleciało domino, naliczyłem około 7 pojazdów które ucierpiały w tym incydencie :)

Edytowane przez hardgib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za relacje,ja jestem teraz "The blind man",ale jak wrzucicie jakies powtorki to obejrze hehehe.

Przejrzałem karambol na pierwszym okrążeniu, zaczeło się od kolegi Bolo który po szykanie zatrzymał się na rogu barierki, do niego dobił perek i poleciało domino, naliczyłem około 7 pojazdów które ucierpiały w tym incydencie :)

To ladnie,ladnie,musze to zobaczyc hehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za relacje,ja jestem teraz "The blind man",ale jak wrzucicie jakies powtorki to obejrze hehehe.

To ladnie,ladnie,musze to zobaczyc hehehehe.

Dzięki za wyścig. Graty Mato :)

Ja jeszcze nie przeglądałem, ale mam coś dla sztifa, jacka, i arkadiusha, którzy mi skutecznie kufer kasowali, a Jack na siłę się wpieprzał tak, że skończył na bandzie. Wszystko to niebawem udokumentuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ladnie,ladnie,musze to zobaczyc hehehehe.

Mignał mi tam gdzieś Sumo chyba, więc pewnie się doczekamy filmiku, wszak Sumo robi najlepsze analizy photovideo incydentów wyścigowych jakie widziałem   :thumbsup:

Pewnie siedzi już w studio i montuje :D

@edit: zaczyna się   :teehee:

dobranoc ;)

Edytowane przez hardgib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 15 okrążeniu już Ciebie wyprzedziłem i byłem przed Tobą, ale na zakręcie zamiast mnie przepuścić to walczyłeś i zepchnąłeś mnie z toru.Ja tego nie będę zgłaszać bo mi to nie robi, ale nie mów że to Ty jesteś poszkodowany, bo Ty pojechałeś dalej a ja miałem uszkodzony silnik i 2 koła. Przez to stracilem szansę na nawiązanie walki o pozycje w pierwszej 10.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 15 okrążeniu już Ciebie wyprzedziłem i byłem przed Tobą, ale na zakręcie zamiast mnie przepuścić to walczyłeś i zepchnąłeś mnie z toru.

nie byłeś przede mną w tej szykanie tylko z boku. Zresztą, jak przeglądnę powtórkę to pogadamy, a to że straciłeś koła i silnik to na własne życzenie.

Edytowane przez zibikiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z boku, ale co najmniej o długość maski przed Tobą. W takim momencie się odpuszcza walkę i przepuszcza wyprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z boku, ale co najmniej o długość maski przed Tobą. W takim momencie się odpuszcza walkę i przepuszcza wyprzedzającego.

ciekawe, a to, że zanim mnie wyprzedzałeś, obiłeś kufer to pikuś. Przez Ciebie i Sztifa miałem koła uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscig ciekawszy niż poprzedni. Gdyby nie stłuczka z Jackiem na 10 okrazen przed koncem i to jeszcze na 1 okrazeniu po wyjezdzie z boksu ktory zahamował mi przed samym nosem podczas dublowanie :) było by 1 miejsce. Na szczescie udało sie wyprzedzic andre i valhalema. Wiem ze Jacek chciał dobrze wiec nic nie bede zgłaszał. A do końca jeszcze dużo wyscigów i mam nadzieje ze jeszcze powalcze z Matem  :thumbsup:. No i oczywiscie gratki dla niego. I mam takie pytanko czy to audi a4 jest szybsze od clk o 2 sek na okrazeniu czy Ty tak szybko jechałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×