Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, to było po prostej startowej. Ja w tym miejscu hamowałem nieco później i Twoje hamowanie nieco mnie zaskoczyło, myślałem, że zrobić to z większym opóźnieniem lub łagodniej będziesz wytracać prędkość. Nie wiem jak to u Ciebie wyglądało, ale ja po tym incydencie nie miałem żadnych uszkodzeń, nawet drobnych. Ale jeżeli miałeś coś rozbite to przepraszam - nie wyczułem sytuacji i zgadzam się na punkty ujemne.

No niestety miałem uszkodzoną prawą tylną oponę, poleciałem na piach, trochę zajęło mi powrócenie na tor, a przejechanie całego okrążenia na zdartych już do połowy oponach to był hardcore! :confused:

Perek nagrał kawałek z tego incydentu, ale jeśli przyznajesz się to nie będę kręcił filmu po raz drugi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owy filmik to podSUMOwanie mojego beznadziejnego występu wczoraj - nie składam protestu w stosunku do guldka, incydent nagrałem tylko dlatego, że miał On do mnie pretensje. ;) Protest złożyłbym w stosunku do gry, która przepuściła mnie przez Pit-Stop i nie raczyła naprawić uszkodzeń, przez co po 2 okrążeniach miałem już stratę 1 okrążenia, a na 18 okrążeniu widząc, że do poprzedzającej osoby mam prawie całe okrążenie straty przełączyłem se telewizor na "Szybką Piłkę" na TVP2 i czekałem na poboczu na zakończenie wyścigu, żeby se powtórke nagrać, a i punkty za 12 miejsce skasować. :laugh:

Przepraszam Sumo

Nie miałem pretensji tylko troche sie zdziwilem bo ja w ten zakret wcodze 180 a ty wszedłes 130. Gdyby nie ta sytuacja to napewno miał bym pudło. Pozniej jeszcze nie wiem dlaczego ale postanowilem ze bede jechał cały wyscig na jednym komplecie opon, co sie nie opłaciło bo robiłem czasy w granicy 2:30.

Trenujecie dzisiaj Monze?

Edytowane przez machina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to chciałem podziękować jeszcze raz że pozwoliliście mi wczoraj zagrać, szczególnie Watsonowi że szepnął słówko :thumbsup:. Niestety na mokrym nie grałem za dużo i musiałem po paru kółkach zrezygnować bo i tak już się ośmieszyłem. Z tego co wyczytałem na forum to gracie co niedzielę o 22 więc jeśli macie wolne miejsce to dzień i godzina jak najbardziej mi odpowiadają.

Doświadczenia w wyścigach online nie mam za dużego ale ostatnio dużo trenuje :biggrin:

Masz czas i checi wiec jestes przyjety.I cieszy mnie ze duzo trenujesz,bo jesli malo grales online to trening jest potrzebny by dobrze rozumiec sie na torze.

Przeczytaj regulamin i zasady CRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt już nic nie będzie zgłaszał, więc tabela poniżej :D

Tabela:

tabelawynikw.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/4765/tabelawynikw.jpg

Klasyfikacja Generalna- ustawienie na starcie:

klasyfikacjageneralnay.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/5803/klasyfikacjageneralnay.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety miałem uszkodzoną prawą tylną oponę, poleciałem na piach, trochę zajęło mi powrócenie na tor, a przejechanie całego okrążenia na zdartych już do połowy oponach to był hardcore! :confused:

Jak ty to nazywasz hardcore to zobacz na moje opony na ostanim okrazniu :D pare milimetrów zostało a jechało sie jak na slickach :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czas i checi wiec jestes przyjety.I cieszy mnie ze duzo trenujesz,bo jesli malo grales online to trening jest potrzebny by dobrze rozumiec sie na torze.

Przeczytaj regulamin i zasady CRC.

Bardzo się ciesze że zostałem przyjęty, zabieram się do dokładnego czytania regulaminu i zasad CRC żeby nie było wtopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalem faktycznie ciasno hehehe.

Ja juz zasadzam sie na Harda,Guldek pewnie bedzie kosil do konca turnieju ale o drugi plac bede walczyl w generalce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Val jak Ty takim rupieciem nie możesz powalczyć to ja się z chęcią zamienię xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 18;30,moze 19;00 jak sie nie wyrobie moge postawic serva i cos pojezdzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FTO nie posiadam, ale to już zaczyna się robić śmieszne xD Najpierw każdy się podniecał i brał CLK a jak Watson zaczął wymiatać FTO i jeszcze wygrana Perka to teraz każdy będzie nim jeździł xD A ja udowodnię co poniektórym, że nawet zrąbana Cali przy odrobinie szczęścia, jako takich ustawieniach i spokojnej jeździe może napsuć w stawce xD Jak poradzę sobie z podsterownością na wejściu to myślę, że nie będzie tak źle xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mowilem od poczatku ze FTO to kozak,to pojawialy sie glosy ze lipa.Nie polemizowalem bo ja nim pomykalem w GT4 i nie wiem jak sie prowadzi w GT5.Przyspieszenie ma napewno lepsze od CLK dopiero moze na 5 i 6 biegu CLK lepiej pojdzie bo ma wiekszy moment obr.

Val,jesli masz CLK to na co czekasz?Ustawienia podalem kilka stron wczesniej,poza tym tam nie ma co za bardzo zmieniac oprocz docisku,LSD,kata kol i skrzyni biegow,no jeszcze balans hamulcow i tyle.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważcie jedno poza Gawronem czołowe miejsca zajęły samochody z napędem 4x4 i tylko dlatego że było mokro, bo do tej pory to jakoś słabo im szło. Jedyna przewaga tych wózków = mokro+4x4, na suchym nie mają szans no poza startem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważcie jedno poza Gawronem czołowe miejsca zajęły samochody z napędem 4x4 i tylko dlatego że było mokro, bo do tej pory to jakoś słabo im szło. Jedyna przewaga tych wózków = mokro+4x4, na suchym nie mają szans no poza startem.

To sie okaze jak dostane w swoje lapy FTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie okaze jak dostane w swoje lapy FTO.

A po co Ci to, ile wyścigów mamy jeszcze po mokrym?, Z napędem na tył walczyłeś jak równy z równym. A pisałem, jak jest sucho to jakoś nie widać tych 4x4 z przodu stawki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 19.00 idę kończyć kłaść panele ;p

Panowie zauważcie jedno poza Gawronem czołowe miejsca zajęły samochody z napędem 4x4 i tylko dlatego że było mokro, bo do tej pory to jakoś słabo im szło. Jedyna przewaga tych wózków = mokro+4x4, na suchym nie mają szans no poza startem.

Toś nam pojechał :D Zależy jeszcze jaki kierowca i jakie umiejętności :) Myślę że czarny kruk mógłby powalczyć z guldkiem w samochodach. Gawron FTO - Guldek CLK :happy:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson z przodu ostatnio był, Perek pewnie też FTO zaliczy wysoką lokatę, ale niektórzy nie zaliczają się do no life (bez obrazy) i nie trenują kilka godzin do wyścigu xD Ten samochód w odpowiednich łapach będzie prze kozakiem a i 4x4 też można łatwo bączka wywinąć, nie każde auto na 4 łapy fajnie się prowadzi np. Lambo xD Temu to nic nie pomoże xD I nie zgadzam się, że Calibra to dobre auto (apropos to moje pierwsze w życiu auto xD), bo z momentem 340 Nm nie da się zwojować wiele. Moim zdaniem, jesli dorwałby się do niej wyskilowany kierowca i ustawiłby odpowiednio dobrze, to jakoś by to jeszcze jechało, ale panowie, trzeba brać pod uwagę charakterystykę napędu, bo temu to ni w piz*ę ni w oko xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 19.00 idę kończyć kłaść panele ;p

Toś nam pojechał :D Zależy jeszcze jaki kierowca i jakie umiejętności :) Myślę że czarny kruk mógłby powalczyć z guldkiem w samochodach. Gawron FTO - Guldek CLK :happy:

Dokladnie tak jak Watson napisal.

Fto na kretej trasie powinno niszcyc clk,za sprawa przyspiechu na wyjsciu,na prostej z kolei na wysokich biegach to CLK chyba lepiej idzie.

Ile ma Nm momentu obr FTO przy 460KM?Moj CLK ma 546Nm ale wydaje mi sie ze mialem 571Nm,teraz mam turbo 3 a wstawialem chyba 2,moze mi gra sama namieszala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson nikomu nie pojechałem tylko zaczyna się jakaś histeria z poszukiwaniem FTO wszyscy szukają bo Perek wygrał pięknie - brawa :thumbsup: . Zobaczymy na Monzie długie proste mało zakrętów pojeździmy zobaczymy.

A Gawron - Madryt to chyba jest trochę kręty i jakoś nie było widać 4x4 w czubie.:biggrin:

Lazurowe - no bardziej krętego to chyba nie ma i gdzie 4x4 były ?:tongue:

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson nikomu nie pojechałem tylko zaczyna się jakaś histeria z poszukiwaniem FTO wszyscy szukają bo Perek wygrał pięknie - brawa :thumbsup: . Zobaczymy na Monzie długie proste mało zakrętów pojeździmy zobaczymy.

A Gawron - Madryt to chyba jest trochę kręty i jakoś nie było widać 4x4 w czubie.:biggrin:

Pnabor a kto kierowal wtedy FTO?Daj ten wozek dla mnie albo Guldka czy Valhalema i zobaczymy.Pozatym Madryt to tez 2 dlugie proste.Lazurowe to jest krety tor,im wiecej hamowan i przyspieszen tym lepiej dla FTO.

Nie chodzi tez ze"bo Perek wygral" tylko juz wczesniej na suchym Watson odchodzil na starcie po kilka pozycji.

Ile Nm ma FTO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×