Skocz do zawartości
Marqus_Pirx

Top Gear I "auto Za Rozsądną Cenę"

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie stary- ja wybieram samochodzik.

Fajnie się jeździło, ale żeby całego tygodnia nie zmarnować - skończyłem jak wyładował się akumulator ;-) Dosyć mocno zmolestowałem tor - trawa zryta, pachołki fruwały...ciekawe jaka będzie pozycja na koniec tygodnia - coś mi się wydaje, że nikt nie będzie chciał być ostatni i 50 kółek wielu wykorzysta.

Czas dodany a ja mam propozycję dla urozmaicenia zabawy - może raz w miesiącu zmienimy zasady. Zwycięzca trzeciego tygodnia podaję liczbę PO i rodzaj opon - max 550 i sportowe miękkie - żeby nie było szaleństw. Reszta bez ograniczeń - byle się zmieścić w PO... kupujemy nowy, bierzemy z garażu...do woli... byle zachować maksymalną ilość PO i opony...

Na ten czwarty tydzień trzeba będzie tylko nieco zmienić tabelę wyników, żeby można było z palca dodać nazwę samochodu - tak do wiadomości innych...i bez oszukiwania...

Wygrany wybiera kolejny samochód za rozsądną cenę.

Co na to Marqus i inni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na to Marqus i inni??

Mi się taka forma nie podoba, całkowicie mija się z tym co proponował Marqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę tak jak jest teraz a pozatym już skryptu nie chce mi się przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się taka forma nie podoba, całkowicie mija się z tym co proponował Marqus

Ale ja nie chciałem tego zmieniać tylko dodać element - raz w miesiącu odmiana - ten skrypt zostaje, raz w miesiącu byłby wykorzystywany nieco inny - no ale jak nie to nie - to była propozycja urozmaicenia, a nie zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby wpisywać z palca trzeba by było mieć jakąś identyczną formę samochodów czyli potrzeba listy samochodów a tego nie ma w tym skrypcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to by nie miało sensu :) Spokojnie panowie z tym wybieraniem autka już dzisiaj, bo taki Gucio znowu może nam wykręcić psikusa i będzie ponad sekundę szybciej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem się postaram aby tyłów nie zamykać;) - > Najwyżej komuś czas wyedytuje;D ;D

Ps. Jakby ktoś był tak dobry i przypomniał mi o wykasowaniu czasu testowego przez psn będę wdzięczny :)

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby wpisywać z palca trzeba by było mieć jakąś identyczną formę samochodów czyli potrzeba listy samochodów a tego nie ma w tym skrypcie;)

ale po co - wpisuje tekst i tekst pojawia sie przy czasie - jak wpisze Motyla Noga'76 2,5TDI to jego sprawa - niepotrzebna tam lista samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale skrypt został zaprojektowany tak, że listę tworzy po ID samochodów. A więc muszą być one w bazie. Ewentualnie można przerobić na sortowanie po nazwie ale wtenczas każde wpisanie inaczej nazwy niż ktoś inny to będzie problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sugestię dla zwycięzcy bieżącej edycji na kolejne auto. Jedźmy jakimś super wolnym pierdzikółkiem. Garbim, Fiatem 500, 2CV-ką, czy czymś w tym rodzaju. Wtedy istotna z punktu widzenia czasu przejazdu jest nie technika, nie parametry auta, tylko ekstremalnie optymalnie obrany tor jazdy. Coś jak w evencie z ogórasami. Żeby wygrać trzeba pojechać optymalnie, lekko się rozepchnąć itd... Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż....nie dała Bozia talentu! Jezdziłem do wyładowania akumulatorów,ale i tak wiele więcej bym nie wykręcił...ale ta zabawa jest i dla takich jak ja! "Spokój,rozwaga,pryncypialność"-to cechy dobrego kierowcy...ale jednak nie na torze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo pojawiają się czasy - w uczciwość nie wątpię, ale chciałbym zapytać kto jeździ padem, a kto kierownicą??

P.S. ja ten czas robiłem padem

Edytowane przez dudzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kierownica - > około 30 kólkach 1,24,9xx i raczej więcej nie zejde :) Wieczorem dodam czas :) a co ktoś miał na myśli o poprawianiu tabeli dodając taki dziwny czas?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będe wrzucał swojego czasu bo odbiore niektórym radość z udziału w tej zabawie... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będe wrzucał swojego czasu bo odbiore niektórym radość z udziału w tej zabawie... :whistling:

Wrzuć wrzuć, przecież nikt się nie popłacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będe wrzucał swojego czasu bo odbiore niektórym radość z udziału w tej zabawie... :whistling:

Wrzucaj, niech chłopaki sięgają do głębokich pokładów talentu.biggrin.gif

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus co ty na to żeby lista wyników była niedostępna do podglądu aż do zakończenia danej tury. Wtedy każdy wrzucałby wynik nie znając innych ,bo teraz każdy ciśnie bo ma jakieś odniesienie do czasu.Oczywiście swoich wyników nie wolno podawać na forum.To tylko luźna sugestia ,nie wiem czy to jest wykonalne ale na pewno było by lepsze.:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus co ty na to żeby lista wyników była niedostępna do podglądu aż do zakończenia danej tury. Wtedy każdy wrzucałby wynik nie znając innych ,bo teraz każdy ciśnie bo ma jakieś odniesienie do czasu.Oczywiście swoich wyników nie wolno podawać na forum.To tylko luźna sugestia ,nie wiem czy to jest wykonalne ale na pewno było by lepsze.:rolleyes:

Mnie też się wydawało,że tak będzie "fajniej" trochę...z tych samych względów,które podajesz!Ale nie będąc informatykiem nie chciałem piętrzyć wymagań wobec skryptu,którego nie jestem twórcą...Taka wersja że wysyłasz swój czas "w ciemno" byłaby pewnie bardziej emocjonująca do momentu "odkrycia" tabeli....ale tutaj musi wypowiedzieć się Autor skryptu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydawało,że tak będzie "fajniej" trochę...z tych samych względów,które podajesz!Ale nie będąc informatykiem nie chciałem piętrzyć wymagań wobec skryptu,którego nie jestem twórcą...Taka wersja że wysyłasz swój czas "w ciemno" byłaby pewnie bardziej emocjonująca do momentu "odkrycia" tabeli....ale tutaj musi wypowiedzieć się Autor skryptu!

aragornik czekamy :biggrin:

Chyba że wysyłalibyśmy czasy tylko na serwer a Aragornik by to potem upubliczniał?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ aragornik

Kiedyś pisałeś, że jak są jakieś małe błędy itd. to się nie szczypać i po prostu Cię o tym poinformować. Jak możesz to weź zmień to, że aktualnym samochodem teraz jest Tesla, a nie Suzuki. :thumbsup: Aha i jakby dało radę to moim zdaniem, aktualne auto powinno być pierwsze na stronce, a te starsze np. Suzuki powinno schodzić w dół tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) jak nie zamule to po pracy się tym zajme :) a jak nie to jutro jak będę myślał nad czasami w ciemno;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio jaki masz na razie czas? Dużo ponad liderem? - Chcę mieć jakąś motywację do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×