Skocz do zawartości
Marqus_Pirx

Top Gear I "auto Za Rozsądną Cenę"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie :) przypominajcie sie i krzyczcie. Ja mam spraw na łbie od groma więc kopnięcie mnie ( przypomnienie się i znajdę chwilkę na robotę ; ) ) Sam zresztą nie mam czasu jeździć nawet :)

a więc piotrekfoka wybiera samochód :) ponieważ ara = testowy mój czas :)

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - zapodawaj furkę...

Coś się wykruszyło chętnych - tylko 5 czasów?? To przez to, że czasy nie są widoczne od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też można pomyśleć, że były święta, PSN nie działa i ludziom nie chciało się odpalać PS3 - jak mi. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, że temat umarł :unsure: bo to jedyna szansa na wspólną rywalizację w GT5 podczas braku PSN. :sweat:

Dlatego proponuję małą reaktywację tematu. :biggrin:

Wasze zadanie:

Świat GT>> Życie GT >> Trening >> Jazda Dowolna >> Tor - Top Gear Test Track >> Samochód - Ferrari 458 Italia Tuning dowolny czyt. maksymalny >> Opcje Jazdy - Dowolne (opony również czyt. Wyścigowe Miękkie).

Nie wiem czy stronka, na której były czasy itd. będzie aktualizowana, więc proponuję żebyście swoje czasy wpisywali w tym temacie - zamieszczając obok swojego nicka i czasu również fotkę z wykręconym czasem (wzór fotki ale z innego toru, innym samochodem).

Termin zgłaszania swoich czasów mija wraz z włączeniem PSN. :laugh: Do tego momentu swój osiągnięty czas możecie wielokrotnie na forum poprawiać. ;)

Dla przykładu przejazd Stiga. :laugh: ;)

http://www.youtube.com/watch?v=6hnLnCljKus

Top Gear Hot Lap - Ferrari 458 Italia (Tuning/opony oraz opcje jazdy dowolne):

1. The Stig - 1:19,156 - tutaj dajecie fotkę

2.

3.

4.

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1;19 to ja samba busem robie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1;19 to ja samba busem robie :laugh:

To przykład i prowokacja była z tym czasem pewnie.

Swoja drogą wolałbym zreaktywować dawne zasady, ale nie będę znowu się wychylał przed szereg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem też za przywróceniem starych zasad. Niech Aragornik lub Marqus w końcu zawitają do tego tematu i trzeba jakieś nowe auto ustalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , popieram wpisy wyżej.:thumbsup:. Żadnych zmian, jak ktoś chce inne zasady niech założy nowy event i już . Nie wiem jak u was ale ja aktualnie mam mało czasu dlatego nie jeżdżę. Zbliżają się wakacje dlatego ludzi na pewno będzie mniej , ale przyjdzie jesień i zacznie się od nowa , dlatego uważam że wszystko powinno pozostać po staremu :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może niech Marqus wybierze furę - może w między czasie odezwie się Aragornik i dorobi co trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem tu w miarę codziennie i czekam na wybór fury. Czasu grać mam mało ale czytam temat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też teraz mam nadmiar obowiązków zawodowych,więc trochę jestem nieogarnięty.Jeśli mam wybierać,to

Ford Focus ST170 '03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro dorobie co trzeba o ile mnie nic nie porwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1;19 to ja samba busem robie :laugh:

To przykład i prowokacja była z tym czasem pewnie.

Nie żadna prowokacja tylko prawdziwy czas jaki osiągnął Stig w programie Top Gear seryjną Italią. Pamiętajcie też kozaki (hi Gawron :laugh: ), że On nie ma lotnego startu tylko startuje z miejsca :tongue:

Żadnych zmian, jak ktoś chce inne zasady niech założy nowy event i już.

Po cholerę miałem nowy/podobny to tego temat zakładac? :P Po za tym swój EVENT to już mam i na prowadzenie kolejnego brak/szkoda mi czasu. :P

Swoja drogą wolałbym zreaktywować dawne zasady...

Chciałem rozruszać dział, przynajmniej to mi się (chyba :unsure: ) udało, a jak nie podobają się moje propozycje (dzięki którym nie miejsa dla oszustów :P ) to cóż, już milczę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żadna prowokacja tylko prawdziwy czas jaki osiągnął Stig w programie Top Gear seryjną Italią. Pamiętajcie też kozaki (hi Gawron :laugh: ), że On nie ma lotnego startu tylko startuje z miejsca :tongue:

Po cholerę miałem nowy/podobny to tego temat zakładac? :P Po za tym swój EVENT to już mam i na prowadzenie kolejnego brak/szkoda mi czasu. :P

Chciałem rozruszać dział, przynajmniej to mi się (chyba :unsure: ) udało, a jak nie podobają się moje propozycje (dzięki którym nie miejsa dla oszustów :P ) to cóż, już milczę. ;)

Zawsze można dla porównania zatrzymać się na linii startu i ruszyć tak jak Stig - ale wiadomo na konsoli to można symulować fizykę dotyczącą pojazdu i nic innego, a czynników na wpływających na czas jest o wiele więcej.

Ten temat/event jest zupełnie inny od zaproponowanego więc chyba normalne, że trzeba założyć nowy temat - przyjdzie ktoś nowy i zasady z pierwszego postu w temacie trochę go zmylą. A zaproponowane przez Ciebie zasady może i wykluczają oszustów, ale są dla maniaków, którzy spędzają z grą więcej czasu i mają czas na grzebanie w ustawieniach, a tu liczą się nie ustawienia - tylko umiejętności. No i jeżeli ktoś będzie czerpał satysfakcję z wygranej po lekkim tuningu to już jego sprawa - wybierze samochód i tyle. Nagrody nie wygra, do nieba nie pójdzie :-)

Najdłuższy dystans do gotowego wyniku u mnie to było kilkanaście okrążeń - BMW to nie więcej niż 10 - więcej czasu nie mam, dlatego ten EVENT mi pasi...

Może przy okazji przypomnę mniejszemu bratu Aragorna , żeby w wolnej chwili dodał Focusa w swoim skrypcie - kazał przypominać... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I już jest;) Powinno działać. Mam taka nadzieje;P

tylko głupie pytanie marcus : to jest samochód z salonu ? Bo nie wiem czy ślepy jestem czy co;p

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford Focus ST170 '03 jest autem standartowym tak jak i Focus RS '02 więc można je mieć tylko z salonu samochodów używanych.

Samochodem Premium jest natomiast Focus ST '06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i widzicie,jaki człowiek potrafi być czasami zakręcony! Przepraszam wswzystkich za zamieszanie i spowodowanie niechcący utrudnienia,bo faktycznie Forda Focusa ST170 '03 trzeba albo upolować na giełdzie...albo Aragornik szybko zmieni w skrypcie na Focusa ST '06!!!

Decyzję pozostawiam Aragornikowi,bo ja jutro wyjeżdżam na parę dni....a wogóle to dlaczego autka nie wyznacza zwycięzca poprzedniej sesji? To taki miły zwyczaj....

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po południu nastąpi zmiana na Focusa ST '06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Salonówka odebrana od lakiernika i niedługo jedzie na tor Top Geara. Więcej fotek Focusa w dziale Photo Mode

focus1p.th.jpg

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było troche zamieszania ostatnio więc proszę o przypomnienie obowiązujacych zasad:

Samochód: Ford Focus ST '06

Żadnego tuningu

Wspomagacze (ABS/TCS etc.) dowolne

Opony: ?

+ Fotka

PS. W pierwszym poście widziałm cos takiego " -50 lapów do wykorzystania" - o co chodzi i jak to udokumentować?

@aragornik - jak możesz podeślij mi jeszcze raz linka do strony z wynikami, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było troche zamieszania ostatnio więc proszę o przypomnienie obowiązujacych zasad:

Samochód: Ford Focus ST '06

Żadnego tuningu

Wspomagacze (ABS/TCS etc.) dowolne

Opony: ?

+ Fotka

PS. W pierwszym poście widziałm cos takiego " -50 lapów do wykorzystania" - o co chodzi i jak to udokumentować?

@aragornik - jak możesz podeślij mi jeszcze raz linka do strony z wynikami, dzięki.

wspomagacze z opcji jazdy dostępne, nie ingerujemy w hamulce itp.

Opony - salonowe - w przypadku forda - komfortowe miękkie

50 okrążeń masz na zrobienie czasu - tak jak z innymi parametrami - liczymy po prostu na uczciwość

ja maks przejechałem 20 a ostatnio mieszczę się w 10-14 okrążeniach - nie mam za dużo czasu...

Czasy dodajesz tutaj: http://topgear.krzysztofmrela.pl/

Aragornik jeszcze nie zmienił nazwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamuliłem ::D 5x przypomnicie i będzie wszystko cacy. Niestety tak to bywa jak się robi 20 rzeczy naraz i różnych projektów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wynik można zgłaszać czy jak się poprawię to znowu zgłaszam i tyle aż do zmiany na nowy samochód ?

Pytam bo jakos sie zamuliłem z tym tematem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×