Skocz do zawartości
saracen

Gry Przestają Mnie Bawić

Rekomendowane odpowiedzi

Jak człowiek za długo coś robi, to normalne jest, że wpada w rutynę. Jak ktoś gra tylko w FPS, to kiedyś mu się znudzą i straci zainteresowanie do gier. W grach ważna jest rozmaitość..raz przygodówka, raz wyścigi, raz PFS..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w jaki sposob trofea zepsuly Tobie gry/granie? Kto Ci narzuca zeby je robic? Ja po pzdobyciu platyny w gt5 calkowicie odstawilem robienie trofeow w jakiejkolwiek grze bo wiele z tych trofeow jest tak durnie zrobionych ze masakra - totalna strata czasu...

Podświadomość mnie zmusza. Mam tak, że gdy przejdę grę mam ochotę by ją ukończyć na 100%, a co za tym idzie zrobić wszystkie trofea. Na PC tego nie było i w zasadzie nie ma, człowiek gra dla frajdy, a na PS3 widząc okazję zdobycia pucharku myślę głównie o tym. Zamiast delektować się grą człowiek jedzie przez 20 misji na jednym koniu, strzela tylko HS, nie używa X itd. Oczywiście nie wszystkie trofea są złe np. w serii Yakuza robiłem je z przyjemnością, a łatwo nie było :)

Ogólnie rzecz biorąc źle nie ma, poprostu taki mały czynnik, który może obrzydzić granie, szczególnie, że jestem osobą z mentalnością kolekcjonera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zaprosić 3 kumpli i odpalić Worms Armagedon przyda się również browarek i placek z haszem :) hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiek nie ma znaczenia jeżeli chodzi o mnie.Grać lubiłem już od małego począwszy od ponga na atari a skończywszy na ps3.

Kiedy padła mi rok temu pierwsza ps3 cholernie się załamałem bo wiedziałem że tak szybko kasy nie nazbieram bo wiadiomo były inne wydatki.Ale od niedawna jestem podiadaczem kolejnej konsoli playstation i muszę wam powiedzieć że jestem wreszcie szczęśliwy że mogę sobie znowu pograć.Mam 25 lat i powiem wam że teraz gry bardziej mnie cieszą niż kiedy grałem na amidze(chociaż musze przyznać że wtedy świat gier komputerowych czy video mnie oczarował).Więc to zależy od człowieka bo jedni wyrastają z gier i twierdzą że to już nie to samo co kiedyś bo już nie ma tych wspaniałych gier itd.A ja się pogodziłem z faktem że gry się zmieniają wraz z upływem czasu,to normalne.Dzisiejszy 13latek za 10 lat powie że gry na dzisiejsze konsole były rewelacyjne tak samo jak i my mówimy że 10 lat temu na psxa tamte gry były rewelacyjne bo teraz developerzy sie ścigają i robią gry na hura.Taka jest kolej rzeczy.Tutaj przykład:diablo 1 jest najlepsze,lepsze od dwójki a trójka to już w ogóle nie ma mrocznego klimatu ...tak mówią do tej pory niektórzy gracze.A może nam się tak tylko wydaje że gry sa coraz słabsze fabularnie bo jesteśmy coraz to starsi i nie patrzymy na nie okiem dzieciaka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, gra mnie po prostu znudziła :)

Już na chama odpalałem gry i myślałem , że to wina tego , że coś przeoczyłem , ale niestety ...

Czekam tylko na telewizor Full HD i może to coś zmieni.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dzieciaka był zdecydowanie mniej dostępnych innych rozrywek... teraz jest internet powszechnie dostępny. każdą grę można zassac z sieci itp itd.. są laptpy, iphony, ipady, tablety etc... kiedyś dla mnie (mam 28 lat) jedyną rozrywką poza sportem były gry,. były one trudno dostępne, mała ich ilość an naszymm rynku. do dziś pamitam ja ojciec jechal do wwa i kupowal mi na stadione kolejną część syphon filter na psx..;] sam czekanie aż wróci i odpale grę było ta zajebiste że w tych czasach już czegoś takiego doświadczyć nie mogę nawet grając w mega produkcje pokroju u3 czy gow3 ..;] dlatego powoli i mnie juz gry tak nie rajcuą jak kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, gra mnie po prostu znudziła :)

Już na chama odpalałem gry i myślałem , że to wina tego , że coś przeoczyłem , ale niestety ...

Czekam tylko na telewizor Full HD i może to coś zmieni.. :)

Przepraszam że się wtrące,ale co Ci zmieni telewizor Full HD skoro gry na konsole które wychodzą w Full HD można policzyć na palcach?Nawet gdy już jakaś gra jest w 1080p,to jest to marna konwersja i wygląda prawie identycznie jak w 720p,przykład Gran Turismo 5 (to chyba w tej grze jest 1080 p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×