Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad dodatkiem VIETNAM może ktoś napisać czy dużo ludzi jeszcze w to gra ?? Z góry dzieki za odp. pozdrawiam fanów BF :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche ludzi gra zawsze da sie zorganizowac kupuj w ciemno dodatek jest swietny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sprawdzałem i po 2 osoby w składzie były:)a szkoda super dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od pory i mapy, można trafić na 2v2 ale i na 9v9 albo i więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem o 19 i 7x7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak frekwencja w podstawce? Bo B3 już strasznie mnie wkur... i chciałbym znów pograć w normalnego fpsa online. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w srodku dnia arica panama po 12 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak gram to min. mam 8vs8 a zazwyczaj 10-12 na drużynę więc spokojnie jest z kim grać w vietnamie troche gorzej średnio 4-6 na drużynę, czasem 8-10. Ogólnie dobra odskocznia od BF3. Dopóki nie naprawią input laga i jeszcze kilka krzaczków to nawet nie włączam tej gry. Tak jak napisal djyano na arice to prawie zawsze jest po 12.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 22 na normalu zawsze jest z kim pograć.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 miesiace gram prawie tylko w wietnam i przewaznie jest 2x2 ,3x3 graczy. Oczywiscie zdarzaja sie takie pory dnia że gra sie 11x11 ale to raczej rzadkosc. Tryb conquest i mapa Operation Hastings to podstawa jak zaczynasz/wlaczasz multi. Inaczej mozna nikogo nie znalezc do wspolnego mordu lub bardzo trudno. Ogolnie swietny dodatek ,w moim odczuciu klimat lepszy o niebo jak w podstawce. Wady brak graczy , kiepski balans mocy broni np ubic kogos z M60 lub PPSh to pikus w porównaniu do MAC10. Przesadnie diabesko mocne łodzie PBR -raz udalo mi sie ubic 26osób w jednej grze i to wcale nie blokujac respa przeciwnika. Swietna snajperka M40 -chyba nawet lepsza niz tak lubiana w podstawie M95. Duzy plus za heli z kartonu czytaj masz 100naboi w magazynku plus magnum amo i zdejmujesz ptaszka. Ze snajpy np M21 +magnum amo -12 naboi ,chyba ze wyjmujemy RPG + perk Farciarz wtedy 1 rakietka =wygrana :)

Są tez inne mniej znane powody dlaczego np gra mało osób lub serwery w 5 minut pustoszeją...Np.wchodzi do gry taki koles AbPEK (35tys kili z HUEY)wsiada do heli plus jego ekipa i plansza jest pozamiatana. No cuz moze troche zalet gry -celowanie tylko z muszki, zero red dotów itp bajerów-kazdy ma równe szanse. Heli do pokonania dla kazdego nawet z pistolecika :) no może przesadzilem ale mozliwe jakby nie bylo. Poniewaz na rush a w szczególnosci jak przychodzi tryb obrony swieci pustkami wiecej osób gra conquest -dla mnie plus. Swietne mapki szczególnie plonace wzgórza HILL137 i zdecydowanie najlepsza Świątynia Cao Son. Mala liczba graczy czasem wrecz wymusza nie granie snajperem bo to traci sens-tryb podboju flag. Oczywiscie czasem zdarzy sie biegajacy krzaczek który łupi ze snajpy z 2 metrów ale to mega ciężko spotykane w porównaniu do podstawowej wersji gry. No i ta muza w pojazdach-miodzio....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czupakabra powodem pustoszenia nie jest obecność wymiatacza w HUEY, tylko tego, że przeciwnicy nie umieją przegrywać ani też zestrzelić tego śmigłowca, którego przecież można zestrzelić każdym karabinkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj byl u mnie ziomek i udalo mi sie pobrac od niego ponownie Vietnama. Takze chetnie zagram. @DJYano dodam cie do znajmych, ok?

Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problema :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powitać.

Chyba ponownie zstąpie na ścieżkę wojenną bo BF3 nie dał mi tej radości co BC2 :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę chętnych by się znalazło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie kupie bc2 zeby pograc po tym co czytam:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem w bc2 pol roku temu i dopiero kupilem tydzien temu, gram codziennie i chyba raz zdazylo mi sie ze troszke malo ludzi bylo, a tak gra super... jescze sporo polakow, o 22jakas ustawka nawet jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 gry a gram głównie w BC2. Bo ma najlepszy multi jaki do tej pory widziałem. Na PC jest ok ale za dużo oszustów z dopalaczami. A na PS3 jest spoko ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas ktoś gra, kilka stron wstecz masz liste graczy grających w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłby ktoś chętny do zrobienia Onslaughta na hardcorze, bo z przypadkowymi ludzmi jest ciężko co chwile ktos wychodzi, a i znalesc pelny sklad ciezko

las rąk....spoko spoko, udalo mi sie zrobic

Edytowane przez dmarcin88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×