Skocz do zawartości
Sir Siekier

Agreswyna Liga..

Rekomendowane odpowiedzi

W 2 poście tego tematu został opublikowany regulamin ligi :)

No niestety ale ja odpadam. Za wcześnie dla mnie, mi pasuje najwcześniej 21:30, wcześniej nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak innym będzie pasowało, jeżeli będzie więcej osób, które chcą jechać później, damy Ci znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj troche wczesnie, tak nie za bardzo zyciowo. Teraz coraz cieplej a wiec i czestsze wypady przy ladniej pogodzie w plener i ciezko bedzie na 18 wrocic. Ja narazie nie mowie definitywnie nie, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Tak 19:30 albo i pozniej to bylaby taka idealna godzina jak dla mnie, ale postaram sie przystosowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tą 20. Zobaczymy jak inni jeszcze będą chcieli. Na razie za mało ludzi, żeby decydować ostatecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro się w końcu zarejestrowałem (e mail nie chciał mi dojść przez 5 dni :/ ) postanowiłem dorzucić swojego commenta.

A więc tak. Proponuję dokładnie określić czy jest to liga hardkorowa czy dla zabawy, godziny w których będziemy mogli grać. Później dojdą jeszcze bardziej konkretne pytania (choćby o klasę samochodów), ale to dopiero jak zbierze się przynajmniej 6 chętnych osób.

Poza tym czy nie dało by się tego jakoś bardziej ogarnąć? Jak narazie wszystko jest w jednym temacie i za jakiś czas nowi nie będą się mogli połapać co gdzie i jak :)

1. JackXPPL

2. KOWI

3. mataman

4. BaKaJ-PL

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kochani zainteresowanie jest widze bardzo znikome... nie podoba mi sie to. Jednak co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów poszperałem sobie w kąciku GT i natknąłem się na ten temat :)

Przeczytałem cały i powiem szczerze, że czytałem go z opadniętą "koparą". Nie znam gracza polo, nie miałem z nim do czynienia, ale to co pisał to albo na żarty, albo na prawdę ma problemy z utrzymaniem nerwów na wodzy... Odszukałem jego dane i wygląda na to, że ma 20 lat :biggrin:

Imię: Michał

Wiek: 20 lat

Skąd: Zabrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson czy Ty chcesz zająć miejsce samego Szerloka ;> ? Uważaj na niego bo też Cię namierzy i masz przeje...pograne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee... widze ze poza akcjami czysto dla beki z ta liga sie dzieje nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson czy Ty chcesz zająć miejsce samego Szerloka ;> ? Uważaj na niego bo też Cię namierzy i masz przeje...pograne ;)

Kto mnie namierzy? Polo? Ja do niego nic osobistego nie mam, tylko mówię co myślę ;p

eeee... widze ze poza akcjami czysto dla beki z ta liga sie dzieje nic...

Ciężko jest się przebić na tym forum... praktycznie wszystkie dni w godzinach wieczornych są zajęte :) Do tego dochodzi zbliżające się lato, a dla większości ps3 to wersja jesienno-zimowa :tongue: Musiałbyś wymyślić na prawdę coś nowego, coś czego jeszcze nie było to przyciągniesz graczy :)

W różnych eventach są stałe paki graczy i sporadycznie ktoś dochodzi :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W różnych eventach są stałe paki graczy i sporadycznie ktoś dochodzi :)
Jak gejowskie towarzystwo to nie dziwota, że mało kto... dochodzi. :sweat: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wes ktos z Adminow usun ten temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie po roku wrócić do tego tematu. Niestety nie wróciłem, aby podjąć próbę aktywacji ligi, ale żeby poczytać pierwsze dwie strony :D Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to zapraszam do lektury...

Sorki, jeżeli tym postem naruszyłem regulamin, ale ten temat to dobry sposób na poprawę humoru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×