Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

@ Czyli rozumiem że w rankingowych tactical jest już wymagany ?

P.S

Tworze Virtual Pro- napasnitk śodkowy, szpica czy kreatywny będzie najlepszy ? gram często 3 napastnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w UT już po kilku meczach jestem i na razie nie miałem problemów z rozłączaniem czy wywalaniem z serwerów. Może to kwestia neta?

Zauważyłem że rzadkie kontrakty dla zawodników ludzie za bezcen wystawiają gdy w poprzedniej fife po 1000coinsów chodziły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisiaj gre z ultima.pl moze mi ktos powiedziec czy aby miec paczki UT co miesiac to musze gdzies podac jakis kod? bo zadnego nie dostalem oprocz tego co jest do gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie że wysokie wyniki,jeżeli gracie 4-3-3 i taktyka wszyscy do przodu to nie ma sie co dziwić,trzeba grać z głową szczególnie teraz gdy defensywa jest tak wazna,wiadomo ze jak sie traci gola to trzeba zaryzykowac ale teraz nie mozna puscic sie cala druzyna do przodu w 30 minucie bo wtedy na pewno zakonczy sie wysokim hokejowym wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy nowej fify czy zmiany w stosunku do poprzedniej są naprawdę takie rewolucyjne i czy naprawdę tak różni się od 11 no i oczywiście czy uważacie że opłaca się wydać te prawie 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od gram bonusowy kod do FUT ale nie mam pojęcia gdzie go można wpisać ? Poradzi ktoś ?

W jaki sposob go otrzymales, bo ja nic takiego nie dostalem?! Mailem, w paczce??

PYTANIE WAZNE !!!

Czy ma ktos z Was problem z polaczeniem z UT? Wyskakuje mi wciaz blad polaczenia! Inne mecze online smigaja, problem tylko z UT... prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące pytanie:

Wgrywał ktoś z Was przyśpiewki? U mnie każda próba kończy się niepowodzeniem. Gra się zawiesza i klops.

Co do wyników hokejowych to są one raczej efektem nie ogarniętej obrony taktycznej, co za tym idzie gubieniem krycia;) Ja gram na manualu już kilka dobrych lat i w pierwszym meczu online padł wynik prawie dwucyfrowy, w drugim 10:3. Zabawa się zacznie nieco poźniej, jak wszyscy się oswoją z tym nowym systemem obrony :thumbsup:

Dobranoc;)

Edytowane przez Bzyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem dzisiaj, jak dla mnie bardzo duży błąd w grze. Mianowicie ustawiłem swoją formację, później poustawiałem zawodników i chciałem zmienić jednemu zawodnikowi pozycję z PŚP na ŚP. Wszystko ok, symuluje dalej tryb kariery i przychodzi mecz. Po wyborze stroi widzę, że w składzie wywaliło Essiena na tej zmienionej pozycji (PŚP -> ŚP) i wszystkich zawodników przesunęło o jedną pozycję w górę, tak że ostatni Mata był napastnikiem i na jego miejscu (LS) był Hilario. W zarządzaniu drużyną wszystko pozmieniałem tak jak ma być, włączam mecz i Lampard jest na skrzydle (miał być ŚPO), Sturridge w ataku (miał być na skrzydle) i Torres również grał na skrzydle (miał być napastnikiem) i w tym wszystkim nie widzę Maty, włączam powtórkę żeby go poszukać i okazało się że od początku grałem w 10 dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem, ze w fifie dodali tryb paraolimpiady :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można wejść w mecze rankingowe online ? Bo ja tam tylko widzę mecze towarzyskie ze znajomymi i turniej WC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak z reklamy Nike ;p

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/95188486

Jestem ciekaw czy taki karny zaliczyło by podczas meczu. Jeśli tak to kolejny bug wykryty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy taki karny zaliczyło by podczas meczu. Jeśli tak to kolejny bug wykryty :P

w konkursie rzutów karnych nie, z kolei przy karnym w trakcie meczu nie jestem pewien, ale jest on chyba traktowany jako rzut wolny bezpośredni, tj. jako drugi może dotknąć ktoś inny z drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy taki karny zaliczyło by podczas meczu. Jeśli tak to kolejny bug wykryty :P

Jak najbardziej w meczu takiego karnego arbiter zaliczyłby bez problemu:) natomiast w konkursie rzutów karnych już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ma ktoś może podobny problem, przy próbie połączenia w sezonie pojedynków wywala mnie z gry podając komunikat o tym, że mam nieaktualne albo nie działające składy. Usuwam wszystkie składy z bazy, ściągam aktualizacje i dalej się tak dzieje. Ktoś miał podobny przypadek ? (nie pobierałem sezonu live itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ma ktoś może podobny problem, przy próbie połączenia w sezonie pojedynków wywala mnie z gry podając komunikat o tym, że mam nieaktualne albo nie działające składy. Usuwam wszystkie składy z bazy, ściągam aktualizacje i dalej się tak dzieje. Ktoś miał podobny przypadek ? (nie pobierałem sezonu live itp).

Chyba cały czas tak się dzieje. Też tak miałem, zrobiłem przywrócenie składów i pobrałem jeszcze raz i wbiło od razu po tym zabiegu albo po 3 meczach znowu mi to wyskoczyło z tym że już nie grałem dalej.

Mam wrażenie, że w tej FIFIE jest wiecej bugów niż było w poprzednich edycjach. Przynajmniej są takie od razu zauważalne.

Ja mam bekę z tym tworzeniem turnieju własnego, nie wiem czy dzieje się tak tylko u mnie ale gra nie zapisuje ustawień. Najpierw nie zapisywało mi poziomu trudności i czasu trwania połowy, a potem że tak powiem się zamieniło, to się naprawiło i już mogę zmieniać normalnie poziom trudności wyjść z turnieju, wczytać go ponownie i jest tak jak ustawiłem przed wyjściem ale teraz w zamian za to jak ustawiam turniej i wybieram że na ławce rezerwowych ma być 7 chłopa, tak po stworzeniu turnieju jeszcze jest ok z tym ale jak zapiszę, wyjdę do menu i wczytam ponownie turniej to ławka rezerwowych mieści już tylko 5 piłkarzy, a tego już się przestawić nie da xD straszny bezsens ale nie wiem czy jest tak tylko u mnie czy ktoś jeszcze zauważył coś takiego.

A i właśnie grałem H2H Newcastle i zagrałem 3 mecze, bilans taki sobie 1-2-0 ale jeszcze bez porażki przynajmniej :P, tylko co mnie trochę dziwi za każdym razem gram przeciwko Schalke. Przy 2 meczu myślałem nawet że trafiłem na tego samego typa ale gdzie tam. Też tak macie? Ja wszystkie mecze gram Newcastle i zawsze dobiera mi Schalke jako przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Kupiłem pre-ordera na allegro z paczkami gratis. Gra dzisiaj doszła. Dostałem kartkę na której znajdował się paragon oraz kod (pewnie do paczek). W pudełku instrukcja, jakaś kartka i kod online. Zamówiłem głównie dlatego, że gratis paczki, ale kiedy dostane te paczki? Muszę wpisać jakiś kod czy co?

Ponawiam prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj 25 K w 3h zrobiłem.

2 turnieje wygrane po 5K + Anelka w paczce : D

Oj skomerek, szybko zrobisz znowu dream team :)

Ja póki co bieduję.

Online (unranked) wczoraj 3 mecze, 2 porażki i remis. Nie wygląda to najlepiej. Wydaje się, że w tej Fifie będę cieniował (co nie zmienia faktu, że podoba mi się bardziej niż F11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z UT. Po zakonczeniu meczu wyrzuca mnie z serwerow ea. Tez tak macie? Nie moge zarobic zadnych coinsow.

Ciekawe czy to wina mojego neta, czy ea chce poczekac do 30?

Moze mi ktos sprawdzic czy mu zalicza?

ja mam ten sam problem, czy ktos sobie z tym poradzil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grał ktoś może w tryb kariery bramkarzem?. O co chodzi z tymi meczami wyjazdowymi że noty twojego zawodnika lecą w dół jak szalone niezależnie jak grasz. To jakiś bug bo w 11 tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy taki karny zaliczyło by podczas meczu. Jeśli tak to kolejny bug wykryty :P

Witam na forum,

Nie, nie zaliczyłby. Miałem takie przypadki, że rywal miał karnego w trakcie meczu, trafił w poprzeczkę albo słupek i nie dobijał, nawet nie wykonywał ruchu do piłki.

Jak najbardziej w meczu takiego karnego arbiter zaliczyłby bez problemu:) natomiast w konkursie rzutów karnych już nie.

Nieprawda. Musiałby bramkarz albo inny piłkarz dotknąć piłki, żeby mógł dobijać. Jeśli trafił w poprzeczkę bądź słupek nie może dobijać.

Wyciąg z przepisów jakbyś nie wierzył :P

Strzelec rzutu karnego może dobijać, ale tylko jeżeli piłka zostanie rozegrana z innym zawodnikiem (najczęściej bramkarzem drużyny przeciwnej, lub obrońcą. Jeżeli piłka po strzale zostanie odbita od słupka i nie dotknie jej żaden inny zawodnik, strzelec nie może ponownie zagrać piłki.

Edytowane przez chyzy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

oj męcze się męcze w meczach. obrony naprawdę trzeba się nauczyć,ale i w ataku strzały jakieś takie mizerne-flegmatyczne.

macie jakieś sugestie jak grać w środku pola? kiwac się - triki (jakie?) spokojnie rozgrywac piłkę?

na razie bilans bardzo niekorzystny.:confused: ale pocieszam się tym, że nie wszyscy przegrywają. (ktoś musi wygrać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×