Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja żadnych zmian nie zaobserwowałem :)

Jestem bliski pierwszej w życiu platyny :) zostały mi dwa trofea- wylosowanie karty IF i 50 godzin gry i mam kilka pytań:

To trofeum z kartą jest ukryte, czy również trzeba je mieć do platyny? Są jakieś dobre metody na wylosowanie tego? Bo w Fifie 11 masę monet zmarnowałem na talie.

Czy trofik na 50 h grania nie jest zbugowany? Bo gram bardzo dużo i aż dziwne że mi jeszcze nie wpadło. To prawda że mecze w Ultimate Team się nie liczą? Tylko te czy jeszcze jakieś?

Czy aby na pewno nie zmieniły się taktyki zespołów.

Teraz nie jestem w stanie sprawdzić ale wczoraj wieczorem w sezonie pojedynków całkowicie zmieniły się taktyki zespołów u mnie na bardziej aktualne.

Np gerrard na ławie w liverpoolu z racji , że kontuzja

Totenham i liverpool mają u mnie teraz 4,5 gwiazdki a mialy 5....

Czy to u mnie wczoraj był jakiś bug? MOże ktoś sprawdzić jak ma możliwosc ile gwiazdek mają te zespoły u was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie, otóż jak wrzucać piłki w pole karne? W 11 robiłem to trzymając R1 plus wrzutka. Tutaj taka kombinacja kończy się wrzuceniem piłki na out bramkowy, 5-10 metrów od bramki...

Czy w 12 samo dośrodkowanie wystarczy bez innych klawiszy. Jeżeli tak to licho mi to wychodzi, bo bardzo rzadko udaje mi się strzelić gola głową po crossie. Czasami bawię się w 2x lub 3x klawisz wrzutki lecz to nie sprawdza się za bardzo...

Na koniec może jeszcze jedno pytanie dotyczące strzałów głową- jak strzelać? ;) Naciskając, trzymając dłużej przycisk strzału, czy może jest jakaś kombinacja z innym klawiszem. To samo przy wybijaniu piłki głową w polu, naciskacie sam X lub kwadrat, czy jeszcze jakiś przycisk z wcześniej wymienionymi.

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno nie zmieniły się taktyki zespołów.

Teraz nie jestem w stanie sprawdzić ale wczoraj wieczorem w sezonie pojedynków całkowicie zmieniły się taktyki zespołów u mnie na bardziej aktualne.

Np gerrard na ławie w liverpoolu z racji , że kontuzja

Totenham i liverpool mają u mnie teraz 4,5 gwiazdki a mialy 5....

Czy to u mnie wczoraj był jakiś bug? MOże ktoś sprawdzić jak ma możliwosc ile gwiazdek mają te zespoły u was

potwierdzam, od wczoraj coś dziwnego się stało. Gram większość czasu Manchesterem United i od wczoraj inne osoby są w pierwszym składzie domyślnie, a Ci co mają w realu kontuzję (no. Hernandez) siedzą na ławie. Pierwszy raz coś takiego zaobserwowałem, czyżby miały teraz być aktualizacje składów na bieżąco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I pytanie ode mnie, jak osiągnąłeś wartość klubu 85mln?? Kupowałeś paczki czy jak?

Kupiłem łącznie około 800 kart piłkarzy :P Najbardziej opłaca się brązowe błyszczące, srebrne i srebrne błyszczące, wszystkie z nich kupi się za 150-200 tylko jest to czasochłonne. Złotych nie opłaca się kupować, chyba że błyszczące ale je trudno dostać za niską cenę. Łącznie wydałem 100.000 monet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, od wczoraj coś dziwnego się stało. Gram większość czasu Manchesterem United i od wczoraj inne osoby są w pierwszym składzie domyślnie, a Ci co mają w realu kontuzję (no. Hernandez) siedzą na ławie. Pierwszy raz coś takiego zaobserwowałem, czyżby miały teraz być aktualizacje składów na bieżąco?

Dodam , ze statystyki piłkarzy się nie zmieniły ale drużyn już tak... No i taktyki zdecydowanie są inne...

Pomijam fakt , że gra się jakby szybciej i duzo gorzej jak dla mnie....

Jakieś zmiany czy bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie, otóż jak wrzucać piłki w pole karne? W 11 robiłem to trzymając R1 plus wrzutka. Tutaj taka kombinacja kończy się wrzuceniem piłki na out bramkowy, 5-10 metrów od bramki...

Czy w 12 samo dośrodkowanie wystarczy bez innych klawiszy. Jeżeli tak to licho mi to wychodzi, bo bardzo rzadko udaje mi się strzelić gola głową po crossie. Czasami bawię się w 2x lub 3x klawisz wrzutki lecz to nie sprawdza się za bardzo...

Na koniec może jeszcze jedno pytanie dotyczące strzałów głową- jak strzelać? ;) Naciskając, trzymając dłużej przycisk strzału, czy może jest jakaś kombinacja z innym klawiszem. To samo przy wybijaniu piłki głową w polu, naciskacie sam X lub kwadrat, czy jeszcze jakiś przycisk z wcześniej wymienionymi.

Z góry dzięki za info.

przylaczam sie do pytania bo tez nieograniam wrzutek

Edytowane przez Gru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podstawa, bo inaczej beda cie jak lalke przepychac, tak samo przy wrzutkach.

witam.

mówisz tutaj, że przy wrzutkach trzymasz finezyjny (R1) ja trzymam L2. próbowałeś może z L2? Które lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, no wlasnie bo gralem dzis duzo borussia i sie dziwilem, ze czesto losowalo mi kogutów i liverpool, ale to jest dobra zmiana, bo te dwie druzyny nie powinny miec akurat 5 gwiazdek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest gorzej niż żałosna bez kitu.. jak to możliwe żeby w jednym meczu iść 3 razy 2 zawodnikami na bramkarza on wybiega podaje a ten drugi trafia w boczną siatkę masakra 3 razy takie coś w jednym meczu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest gorzej niż żałosna bez kitu.. jak to możliwe żeby w jednym meczu iść 3 razy 2 zawodnikami na bramkarza on wybiega podaje a ten drugi trafia w boczną siatkę masakra 3 razy takie coś w jednym meczu..

tak sie dzieje min. dlatego, ze ruszasz jednego ze srodkowych obroncow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie dzieje min. dlatego, ze ruszasz jednego ze srodkowych obroncow

ej, chyba nie w tym rzecz, bo to On wlasnie wychodzi na czysto dwoma zawodnikami, wiec srodkowy obronca to nie jego problem :) Zawsze nazywam takie rzeczy "algorytmami" jakos tak juz jest, ze nieraz wchodzi wszystko a nieraz jak glowa w mur. Nawet czas doliczony sie dluzy i dluzy bo ktos ma strzelic, nieraz przeciwnik czy ja nie potrafimy ukuc ani jednej bramki przez 90 minut a w doliczonym czasie gry nawet 2 brameczki wpadna, od cala prawda... toc to tylko "gra" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest gorzej niż żałosna bez kitu.. jak to możliwe żeby w jednym meczu iść 3 razy 2 zawodnikami na bramkarza on wybiega podaje a ten drugi trafia w boczną siatkę masakra 3 razy takie coś w jednym meczu..

Brak ci skuteczności w strzelaniu ;)

I dodawaj gdzie niegdzie przecinki, masło maslane ci wychodzi z tekstu.

Grasz może na asystach czy manual ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w tej nowej rozgrywce Fifa World Cup czy coś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko jak ustawić kontroler manual czy z asystami.Mam ustawione z asystami a podania są niecelne,może ktoś mi pomoże?Dopiero zaczynam grac więc każda podpowiedz będzie mile widziana.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peter33, jak sa niecelne? idealne nigdy nie beda, moze naciskasz podanie prostopadle zamiast zwyklego podania albo grasz na krzyzaku :P

Do grania online polecam wszystko na pelnej asyscie.

ps. wlasnie trafilem dwoch polaczkow w paczce, szczesnego i jelenia, niestety polski sklad juz dawno sprzedalem to i ich nie potrzebuje...

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podstawa, bo inaczej beda cie jak lalke przepychac, tak samo przy wrzutkach.

Kiedy to R1(finezyjny strzał) działa?, tylko w powietrzu i gdy jestem przy piłce? Dotychczas myślałem, że do główki skakać trzeba z L2(kontrola tempa), tak samo z przepychaniem, tyle, że tutaj też odbiór powoduje łapanie za koszulkę np. naciśnięcie R1 powoduje u mnie pressing 2 obrońcy gdy piłka jest bezpańska bądź też ma ją rywal. Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko jak ustawić kontroler manual czy z asystami.Mam ustawione z asystami a podania są niecelne,może ktoś mi pomoże?Dopiero zaczynam grac więc każda podpowiedz będzie mile widziana.

Pozdrawiam

dokładnie dorzucam się do pytania ? o co chodzi z tymi ustawieniami z asystą bądź na manual ??? i gdzie to się ewentualnie ustawia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem zabawę z UT i to chyba nie dla mnie. Mam drużynę na poziomie 61, a przychodzi mi się mierzyć z takimi po 70 pare. Dostaje bęcki po 0:5, 1:6. W bramce wisi ręcznik, a po boisku biega 10 kaleków. Chyba nie jest to tryb dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem zabawę z UT i to chyba nie dla mnie. Mam drużynę na poziomie 61, a przychodzi mi się mierzyć z takimi po 70 pare. Dostaje bęcki po 0:5, 1:6. W bramce wisi ręcznik, a po boisku biega 10 kaleków. Chyba nie jest to tryb dla mnie :)

nawet za przegrane mecze dostajesz monety, a pilkarze juz na jakims poziomie, nie sa wcale tacy drodzy 800coinsow i w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić tych piłkarzy przez aukcje?

dokladnie, wiadomo, ze nie beda to nie wiadomo jakie gwiazdy ale np vagnera love z cska mozesz spokojnie kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło wam normalnie trofeum "Twardziel" u mnie jest tak zbugowane że szkoda gadać...

Drogba doznał kontuzji cały mecz biegał z krzyżykiem karitasu koło nazwiska pod koniec meczu strzelił 2 bramki a trofeum nie wpadło...

Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem zabawę z UT i to chyba nie dla mnie. Mam drużynę na poziomie 61, a przychodzi mi się mierzyć z takimi po 70 pare. Dostaje bęcki po 0:5, 1:6. W bramce wisi ręcznik, a po boisku biega 10 kaleków. Chyba nie jest to tryb dla mnie :)

Hehe dobre - w bramce wisi ręcznik,a po boisku biega 10 kaleków.Nie ma to jak poczucie humoru biggrin.gif

Może coś słabo trafiłeś,ja akurat początki z UT nie wspominam źle.Może za szybcy i za skuteczni nie są,ale przeciwnik też jakiś mega dobry nie jest.Szło mi "kalekami" na początku całkiem całkiem.Graj dużo meczy i po każdym meczu gdy zarobisz przykładowo 700 monet (nie pamiętam ile się dostaje na początku) kupuj jakiegoś zawodnika.Przykładowo Szczęsnego na bramkę.I tak z meczu na mecz skład się polepszy znacznie.I nie zrób tego błędu co ja,gdy już powoli kupujesz zawodników,to skupuj ich z jednej ligi albo kraju,bo potem chcąc nie chcąc będziesz musiał swój skład sprzedać,bo będzie mało zgrania,a to ważne.Ja buduje z angielskiej,ale dobry składzik może być też z włoskiej,niemieckiej,hiszpańskiej (nie mam tu na myśli graczy barcelony i realu ;P)

Mam takie pytanie.Po meczu gdy widzisz ile monet zarobiłeś masz pokazane też za co.Za bramki,przechwyty i takie tam.Jest tam też coś takiego jak różnica między zespołami.Mam szybki skład i lubie grać na mocniejszych rywali co mają składy po 82,81,80.Mój skład to chyba 75 78 77 (chodzi o te punkty).Po meczu z takim rywalem nadal w różnicy między zespołami jest x1,00.To liczy gwiazdki zespołu czy te punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×