Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co do Ultimate Team. Jeśli zgranie wynosi 100, ale jakiś zawodnik gra na "nie swojej" formacji to czy będzie się to jakoś na nim odbijało? Będzie grał w jakiś sposób słabiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do Ultimate Team. Jeśli zgranie wynosi 100, ale jakiś zawodnik gra na "nie swojej" formacji to czy będzie się to jakoś na nim odbijało? Będzie grał w jakiś sposób słabiej?

Tez jestem ciekawy. Mialem zgranie 95, a Pedro ktory mial chemistry 0-3 ( mniej-wiecej, nie pamietam ) mial pilke ze 3 razy w ciagu calego meczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedźcie mi jak wykonać lob ? bardzo fajnie wychodziło to w fifie 10 natomiast w 11 i 12 już mam problemy ? dlatego pytam Was o kombinację jak to poprawnie wykonać podobnie mam z rzutami rożnymi ? bardzo dziękuję za odpowiedź pzdr.. !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loba wykonujesz przyciskajac L1 i strzal. Ja przynajmniej tak robie, ale moze wyjadacze maja inne sposoby;)

Kurde, po wylaczeniu asyst w sterowaniu, wczoraj szlo mi wysmienicie, a dzis znowu mam problemy... Nie wiem czy nie wrocic do asyst chociaz w podawaniu bo jednak ogarnac wszystko recznie to nie takie hop siup...

Jesczzce jedno - czy wczorajsze zadanie (mecz od 80. minuty gdzie jest 0:1) jest dla kadzego tak samo trudne, czy np jesli mam ustawiony mniejszy poziom trudnosci to bedzie mi latwiej? Tzn zaliczylem je (z karnego) ale za 8 razem i bylo trudno bo komputer ogrywal mnie jak chcial i w ciagu tych 10 minut pilke odebralem mu pare razy tylko.

I jak do licha wykonuje sie rzuty karne_?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loba wykonujesz przyciskajac L1 i strzal. Ja przynajmniej tak robie, ale moze wyjadacze maja inne sposoby;)

Kurde, po wylaczeniu asyst w sterowaniu, wczoraj szlo mi wysmienicie, a dzis znowu mam problemy... Nie wiem czy nie wrocic do asyst chociaz w podawaniu bo jednak ogarnac wszystko recznie to nie takie hop siup...

Jesczzce jedno - czy wczorajsze zadanie (mecz od 80. minuty gdzie jest 0:1) jest dla kadzego tak samo trudne, czy np jesli mam ustawiony mniejszy poziom trudnosci to bedzie mi latwiej? Tzn zaliczylem je (z karnego) ale za 8 razem i bylo trudno bo komputer ogrywal mnie jak chcial i w ciagu tych 10 minut pilke odebralem mu pare razy tylko.

I jak do licha wykonuje sie rzuty karne_?

One mają ten sam poziom trudności dla wszystkich. Awansowałem do I ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loba dobrze wykonuje się wciskając L2, puścić i L1 i strzał. I najlepiej nie trzymać w tym czasie R2 odpowiedzialnego za bieganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wykonuje rzuty karne?

wejdz na arene i cwicz

musisz trafic w zielone polo ciskaj strzal i potem z wyczuciem lewy analog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam bardzo dużo pytań dotyczących FUT. Już na samym początku chciałbym powiedzieć, że nie jestem za dobry w graniu on-line FUT. W normalnej grze jestem w 7 lidze. Więc jedziemy z pytaniami, otóż po kolei:

1. Mam już zaplanowany swój Dream Team, ale zanim wymyśliłem go kupiłem kilku innych piłkarzy (m. in. Ronaldinho, Ivanovic, Malouda, Luis Fabiano), których nie potrzebuje. Sprzedać ich czy grać nimi?

2. Mam brązowy i słaby złoty skład. Kim lepiej grać mecze off-line (bo na razie nie gram on-line)? Z jednej strony brązowy skład lepiej, ale złotym strzele więcej bramek.

Na początek to tyle. Gdy odpowiecie mi na te pytania spróbuje zadać kolejne. Jestem zielony jeżeli o to chodzi, gdy tylko zobaczę łatwą okazję do kupna zawodnika (nawet słabego) to szybko go kupuje, chociaż nie jest mi potrzebny. Proszę o dobrą pomoc :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie graj offline. To sie nie kalkuluje z dwoch powodow! Pierwszy to finanse, za przegrany mecz w online dostaniesz wiecej niz za zwyciestwo offline. Po drugie, szybciej zaczniesz pojmowac fife grajac przeciw innym graczom. Mam wrazenie, ze grajac z komputerem nabiera sie zlych nawykow :)

A teraz z innej beczki, bo FUT mnie juz troche znudzil.... grajac sezony online, wybieram dowolna druzyne i moge ja edytowac (formacja, sklad) czy istnieje mozliwosc zapisania ustawien by nie trzeba bylo co mecz zmieniac tego? Przy okazi np. w skladzie Brazylii nie ma HUlka, moge go jakos dolaczyc? Mowa w obu przypadkach o sezonach online!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w taki razie też zadam pytanie.

Otoż odpaliłem sobie Ultiamate Team. Wziąłem jakiś puchar offline, zagrałem pierwszy mecz, wygrałem. Po zakończeniu spotkania pojawiło się rozłączono z UT i ku mojemu zdziwieniu nie zaliczylo mi tego meczu. Zagrałem drugi raz i to samo. Spotkał się ktoś z czyś takim?

Kolejny przypadek dziwny? to dziś zagrałem zadanie, żeby ograć ManU. Udało mi się, ale moje zadanie nadal jest nieukończone. Czy może to być związane, że mam problem aby podłączyć się z eas fc?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w taki razie też zadam pytanie.

Otoż odpaliłem sobie Ultiamate Team. Wziąłem jakiś puchar offline, zagrałem pierwszy mecz, wygrałem. Po zakończeniu spotkania pojawiło się rozłączono z UT i ku mojemu zdziwieniu nie zaliczylo mi tego meczu. Zagrałem drugi raz i to samo. Spotkał się ktoś z czyś takim?

Kolejny przypadek dziwny? to dziś zagrałem zadanie, żeby ograć ManU. Udało mi się, ale moje zadanie nadal jest nieukończone. Czy może to być związane, że mam problem aby podłączyć się z eas fc?

Pozdrawiam

Co do UT to miałem tak samo. Dlatego sobie odpuściłem do póki tego nie naprawią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Czy ktos, moze sie orientuje w jakich godzian pojawiaja sie paczki happy hours czy jest to losowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś szybkiego i taniego(minimum 85 przyspieszenia i szybkości biegu) napastnika złotego do fut?Bo obecnie gram z przodu Agbonlahorem czy jakoś tak który jest b.szybki oraz Shanem Longiem który rówienież jest bardzo szybki.Ale szukam zmiennika dla nich.Na ławce siedzi Balotteli i Lukaku ale to nie to.Balotteli wchodzi tylko gdy wygrywam.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś szybkiego i taniego(minimum 85 przyspieszenia i szybkości biegu) napastnika złotego do fut?Bo obecnie gram z przodu Agbonlahorem czy jakoś tak który jest b.szybki oraz Shanem Longiem który rówienież jest bardzo szybki.Ale szukam zmiennika dla nich.Na ławce siedzi Balotteli i Lukaku ale to nie to.Balotteli wchodzi tylko gdy wygrywam.

cisse, zarate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supermeni juz mnie dobijaja, czyt ronaldo i tevez, masakra gra 5 gwiazdkowymi zespolami to na 8 z 10 razy trafiasz real a dwa pozostale do city, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan, united, anglia roznie czasami liverpool ogolnie lubie zmieniac teamy

mozesz napisac ze ibra rooney pato to tez bestie, ale nie ma porownania, bardziej mnie meczy styl gry 80% ludzi grajacych realem, dluga na ronaldo - i gram sobie 6 meczy z czego 5 musze biegac za dlugimi na ronaldo to naprawde potrafi WKURWIC.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam bardzo dużo pytań dotyczących FUT. Już na samym początku chciałbym powiedzieć, że nie jestem za dobry w graniu on-line FUT. W normalnej grze jestem w 7 lidze. Więc jedziemy z pytaniami, otóż po kolei:

1. Mam już zaplanowany swój Dream Team, ale zanim wymyśliłem go kupiłem kilku innych piłkarzy (m. in. Ronaldinho, Ivanovic, Malouda, Luis Fabiano), których nie potrzebuje. Sprzedać ich czy grać nimi?

2. Mam brązowy i słaby złoty skład. Kim lepiej grać mecze off-line (bo na razie nie gram on-line)? Z jednej strony brązowy skład lepiej, ale złotym strzele więcej bramek.

Na początek to tyle. Gdy odpowiecie mi na te pytania spróbuje zadać kolejne. Jestem zielony jeżeli o to chodzi, gdy tylko zobaczę łatwą okazję do kupna zawodnika (nawet słabego) to szybko go kupuje, chociaż nie jest mi potrzebny. Proszę o dobrą pomoc :)

Pozdrawiam.

Ponawiam prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę.

1. sprzedac, najlepiej przez quick sell

2. tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan, united, anglia roznie czasami liverpool ogolnie lubie zmieniac teamy

mozesz napisac ze ibra rooney pato to tez bestie, ale nie ma porownania, bardziej mnie meczy styl gry 80% ludzi grajacych realem, dluga na ronaldo - i gram sobie 6 meczy z czego 5 musze biegac za dlugimi na ronaldo to naprawde potrafi WKURWIC.

Ronaldo ....Phi

Tevez.....nie wiem czy wogóle można uznać go za zagrożenie.

A może byś się skupił trochę na obronie :] Naucz się grać tą formacją

Wtedy nawet z Ronaldo na szpicy ci nie podskoczą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pół biedy jak grasz ciągle na ten Real i $hit. Już wyczuwasz kiedy i gdzie, kto i jak zagra na Ronaldo. Wyuczasz się schematów. Dziś np. PIERWSZY raz od początku gry w H2H zagrałem na Arsenal i dostałem 3:1 w dupe. Kompletnie nie wiedziałem jak się ustawić na to posrane trio speedsterów. Gram juz chyba 20 sezon i 3pkt do 2 ligi brakuje.

piachu dlatego ja od kilkunastu meczy gram sobie Aston Villa. Drużyny ciekawsze, ludzie więcej kombinują, bo zawodnicy słabsi i mniej wszechstronni. Ogólniej ciekawie się gra. Jak mam dzień i czuje, że coś ugram to wybieram MU i cisnę. Jak mi się nie chce spinać to wrzucam AV i to ja sobie biegam Bentem, czy Agbonlahorem.

No i ostatnio udało mi się wygrać Continental Cup grając jak MU. Fajna odmiana od sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pół biedy jak grasz ciągle na ten Real i $hit. Już wyczuwasz kiedy i gdzie, kto i jak zagra na Ronaldo. Wyuczasz się schematów. Dziś np. PIERWSZY raz od początku gry w H2H zagrałem na Arsenal i dostałem 3:1 w dupe. Kompletnie nie wiedziałem jak się ustawić na to posrane trio speedsterów. Gram juz chyba 20 sezon i 3pkt do 2 ligi brakuje.

piachu dlatego ja od kilkunastu meczy gram sobie Aston Villa. Drużyny ciekawsze, ludzie więcej kombinują, bo zawodnicy słabsi i mniej wszechstronni. Ogólniej ciekawie się gra. Jak mam dzień i czuje, że coś ugram to wybieram MU i cisnę. Jak mi się nie chce spinać to wrzucam AV i to ja sobie biegam Bentem, czy Agbonlahorem.

No i ostatnio udało mi się wygrać Continental Cup grając jak MU. Fajna odmiana od sezonów.

nic nie mow, dzis nie jest moj dzien, spadlem do 3 ligi z 1 ja pierdole wszystko w dupe :) masakra

Ronaldo ....Phi

Tevez.....nie wiem czy wogóle można uznać go za zagrożenie.

A może byś się skupił trochę na obronie :] Naucz się grać tą formacją

Wtedy nawet z Ronaldo na szpicy ci nie podskoczą....

rozumiem ze dajac mi te rady jestes w top 100 ??

przypadkowosc przy przejmowaniu gornych pilek kiedy napastnik wybiega jest porazajaca i kazdy kto gra w fife to powie, czasami caly mecz wybija sie z glowki bez problemu a innym razem przechodzi jak przez sito obroncy sie potykaja o siebie albo inne kwiatki wychodza, zreszto w fifie 11 bylo to samo :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak czuje już niemoc lub przesadne wkurwienie to albo wyłączam Fife, albo odpalam UT i pociskam swoim brązowym zespołem. Grając dużo w 11 się nauczyłem, że nie ma co grać i się wkurzać na każdą niecelną piłkę. Raz prawie pada przez to rozwaliłem.

Zna ktoś może jakiś dobry 3* zespół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak czuje już niemoc lub przesadne wkurwienie to albo wyłączam Fife, albo odpalam UT i pociskam swoim brązowym zespołem. Grając dużo w 11 się nauczyłem, że nie ma co grać i się wkurzać na każdą niecelną piłkę. Raz prawie pada przez to rozwaliłem.

Zna ktoś może jakiś dobry 3* zespół?

ja to wiem i dzis powinienem odejsc po przegranych 4 meczach pod rzad ale wkurwienie nie pozwolilo mi :) ja w 11 mialem 2,5k meczy online takze cos o tym wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×