Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

@TOM21

Musisz strzelić zaraz po kontuzji którą dostał, czyli np jeśli był faulowany szybko wstał ty mu odrazu podałeś a on popędził na bramkę i strzelił :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jak skończył się zawodnikom kontrakt. A nie mam kart z odnowieniem kontraktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jak skończył się zawodnikom kontrakt. A nie mam kart z odnowieniem kontraktu?

Ludzie ! Dlaczego wy nie myślicie !!?

Czemu zadajecie czasem takie infantylne te pytania......

Co zrobić jak skończy się kontrakt......wydukaj/poszukaj !

Przecież ta odsłona ma polskie menu w FUT.

Szybciej byś sam znalazł niż byś uzyskał odpowiedź na forum.

Rozumiem ze do tego służy forum ......ale bez przesady, myślenie nie boli ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem najbardziej szczesliwym czlowiekiem na swiecie ze pozmieniali gwiazdki zespolom. Wreszcie moglem pograc Tottenhamem online i od razu widac efekty.

7 meczów wygranych ze straconym 1 golem, i wygrana 1 liga : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ją muszę się pożalić.

Ech .....osłabili mi Marsylie :( ilość gwiazdek pozostała.....ale mają mniejsze statsy.

Gram nią dopiero od ok.10 meczy ale naprawdę mi podpasowała.;(

Fajnie ze skład Brazylii z aktualizowali :) Choć robię sobie od niej dłuższą przerwę.

Dłuższe granie nią sprawiło ze jak chciałem odspanąć od tego "tempa" i przesiadłem się znów na 3,5/4* drużyny to nie mogłem się odzwyczaić od szybkiej wymiany czy długich piłek....a co dopiero strzelanie bramek. Wkońcu już nie wpadają tak łatwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że Tottenham ma 4,5 gwiazdki, ale troszkę to nielogiczne. Przecież ten zespół jest obecnie drugą siłą w BPL, a Ci im staty obniżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugą ? City na razie prowadzi, ale United nawet mimo odpadnięcia z LM nie zamierza się poddawać i mam nadzieję że to tylko kwestia czasu kiedy znow beda ladnie grać. Koguty mają zgrany zespol, mam nadzieje ze sie do LM zakwalifikują i skonczą na 3 miejscu zaraz za City, przed Chelsea i Arsenalem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może coś na temat znikania coinsów w UT? zauważyłem to już 2 raz, mianowicie miałem 80k i po sprzedaży CR7 za 890k kwota na moim koncie wyniosła 930.. 40k gdzieś przepadło i to już nie pierwszy raz.. wiecie coś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać gwiazdki kiedy dostanę od dziewczyny Nba 2k12 i odłożę tę jeb.ną fifę. W bardziej irytującą grę nigdy nie grałem. 3 dni z rzędu nie wykorzystuję qrwa setek. Kikanaście strzałów przeciwnik kilka i przegrywam mecz. Około 20 spotkań ostatnio takich miałem. Proszę nie piszcie mi tutaj, że nie umiem strzelać jak do każdego wyjeżdżacie z takim tekstem. Mam 50 któreś miejsce na świecie , więc wiem to i owo. Bramkarze sa jeba.ymi cyborgami. W tej części mieli poprawić ich zachowania Moim zdaniem na nie korzyść. Refleks mają jak koty. Jeszcze trochę i będe grał moimi bulls. Swoją drogą. Zaczyna mnie już nudzić ta piłka. Same schematy , ciągle to samo. Każdy praktycznie gra tak samo. oby do przodu i tam jedzie z L1 i podanie. Od lewego do prawego napastnika i tak wkoło macieja. Podobno to jest realna piłka. Mam wątpliwości.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać gwiazdki kiedy dostanę od dziewczyny Nba 2k12 i odłożę tę jeb.ną fifę. W bardziej irytującą grę nigdy nie grałem. 3 dni z rzędu nie wykorzystuję qrwa setek. Kikanaście strzałów przeciwnik kilka i przegrywam mecz. Około 20 spotkań ostatnio takich miałem. Proszę nie piszcie mi tutaj, że nie umiem strzelać jak do każdego wyjeżdżacie z takim tekstem. Mam 50 któreś miejsce na świecie , więc wiem to i owo. Bramkarze sa jeba.ymi cyborgami. W tej części mieli poprawić ich zachowania Moim zdaniem na nie korzyść. Refleks mają jak koty. Jeszcze trochę i będe grał moimi bulls. Swoją drogą. Zaczyna mnie już nudzić ta piłka. Same schematy , ciągle to samo. Każdy praktycznie gra tak samo. oby do przodu i tam jedzie z L1 i podanie. Od lewego do prawego napastnika i tak wkoło macieja. Podobno to jest realna piłka. Mam wątpliwości.

Miewam podobne dni ;) w takiej sytuacji najlepiej odstawić fife na jakiś czas.....

A jakimi drużynami grasz ?

Na asystach czy manualu?

Dziś poraz pierwszy włączyłem sobie FIWC .....czy jakoś tak to się pisze......chyba jakiś błąd u mnie wystąpił.

Każda z druży ma overall na ok. 85 ustawione, jaka by to nie była.

W trakcie meczu kapnąłem się że koleś gra na asystach. Zresztą skręcało mnie to i zapytałem.

Jak ja się cieszę że nauczyłem się grać na full manualu. Gość grał przez cały mecz na tak zwanego "ping ponga" wogóle nie umiał odbierać piłek .....miał je po moich błędnych podaniach głównie. I każdy prawie strzał był na finezyjnym.

Pozostaje tylko grać w sezon pojedynków.....

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na automacie głównie Realem.

Miewam podobne dni ;) w takiej sytuacji najlepiej odstawić fife na jakiś czas.....

A jakimi drużynami grasz ?

Na asystach czy manualu?

Dziś poraz pierwszy włączyłem sobie FIWC .....czy jakoś tak to się pisze......chyba jakiś błąd u mnie wystąpił.

Każda z druży ma overall na ok. 85 ustawione, jaka by to nie była.

W trakcie meczu kapnąłem się że koleś gra na asystach. Zresztą skręcało mnie to i zapytałem.

Jak ja się cieszę że nauczyłem się grać na full manualu. Gość grał przez cały mecz na tak zwanego "ping ponga" wogóle nie umiał odbierać piłek .....miał je po moich błędnych podaniach głównie. I każdy prawie strzał był na finezyjnym.

Pozostaje tylko grać w sezon pojedynków.....

Edytowane przez sebaastiann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może coś na temat znikania coinsów w UT? zauważyłem to już 2 raz, mianowicie miałem 80k i po sprzedaży CR7 za 890k kwota na moim koncie wyniosła 930.. 40k gdzieś przepadło i to już nie pierwszy raz.. wiecie coś o tym?

Znikanie coinsów...EA zabiera parę % z każdej tranzakcji : ] W UT 11 bylo to 5% teraz nie wiem ile zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikanie coinsów...EA zabiera parę % z każdej tranzakcji : ] W UT 11 bylo to 5% teraz nie wiem ile zabiera.

wiem ze zarabiają jeżeli sprzedajesz za grosze czyli gdy sprzedałeś coinsy za rl kase i kupujesz jakąś marną kartę za np 500k ale gdy kupujesz za coinsy o tym nie słyszałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zarabiają jeżeli sprzedajesz za grosze czyli gdy sprzedałeś coinsy za rl kase i kupujesz jakąś marną kartę za np 500k ale gdy kupujesz za coinsy o tym nie słyszałem..

nie wiem o co chodzi w tej wypowiedzi ale...

gdy sprzedajesz karte za powiedzmy 100000 coins, to EA pobiera 5% z tej transakcji czyli dostajesz 95000

w twoim przypadku sprzedales karte za 890k, EA potracilo 5% czyli 44,5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam maly problem w trybie centrum tworzenia. Pobralem turniej ekstraklasa ale nigdzie nie moge go wykorzystac, nie dziala w zadnym trybie. Wszystko ladnie sie sciagnelo, widze ze jest pod nazwa ekstraklasa ale po odpaleniu np meczu towarzyskiego w dalszym ciagu L. Poznan, prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak ściągnąć z centrum tworzenia ekstraklasę? Co tam wejdę to wyskakuje mi, że nic nie jest dostępne.. :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. od soboty pojawia mi się błąd, gdy chcę zagrac mecz online. 'podczas tworzenia sesji wystąpił błąd. sprobuj pozniej', jakies pomysly jak to naprawic?

z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. od soboty pojawia mi się błąd, gdy chcę zagrac mecz online. 'podczas tworzenia sesji wystąpił błąd. sprobuj pozniej', jakies pomysly jak to naprawic?

z gory dzieki.

Zatrudnij managera.

Czy mi się tylko wydaje, czy w paczkach trafią się obecnie lepsze karty, niż dotychczas? :)

Nie chce ktoś wymienić Di Natale w formacji 4-1-2-1-2, na niego samego w 4-4-1-1? :) Moge dorzucić jakąś symboliczną kwote :D

Gram na PS3

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy równiez macie problem z zapisaniem wlasnej formacji w Ultimate Team ?

Zapisuje swoja wlasna formacje, uzywam jej dopoki nie wyjde z Ultimate Team, po ponownym uruchomieniu UT juz formacji wlasnej nie ma

Troche to irytujace,zeby za kazdym razem tworzyc wlasna formacje.

W poprzednich edycjach nie bylo z tym problemu, oze jest na to jakis sposob ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitamMam problem z serwerami ea online nie wiem co sie dzieje ... jestem strasznie zdenerwowany ... właczyłem sobie dzisiaj fifke by odpocząć na chwile od BF'a gram tylko online sezony pojedynków i sprawa wygląda tak jestem jeszcze w 4 lidze przed wczoraj zagrałem meczyk wygrałem 3-2 i po gwizdku sedziego rozłączyło zaliczając zwycięstwo przeciwnikowi był to pierwszy mecz w sezonie...zdenerwowałem się i wyłączyłem gre i dziś to samo zagrałem pierwszy meczyk ok zwyciestwo ,nastepny ok remis i następne 3 mecze w których rozłaczało mnie kolejno w 40 min.(0-0) w drugim w 65 (4-1 dla mnie) i w trzecim 35 min (2-0 dla mnie) pisało coś tam ,że raport meczowy został zapisany itd. oczywiście wszystko zaliczyło mi jako porażkę. Po przejściu do menu pojawia się wiadomość ,że utracono połaczenie z serwerami ea online. mieliście takie przypadki ? co jest grane. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitamMam problem z serwerami ea online nie wiem co sie dzieje ... jestem strasznie zdenerwowany ... właczyłem sobie dzisiaj fifke by odpocząć na chwile od BF'a gram tylko online sezony pojedynków i sprawa wygląda tak jestem jeszcze w 4 lidze przed wczoraj zagrałem meczyk wygrałem 3-2 i po gwizdku sedziego rozłączyło zaliczając zwycięstwo przeciwnikowi był to pierwszy mecz w sezonie...zdenerwowałem się i wyłączyłem gre i dziś to samo zagrałem pierwszy meczyk ok zwyciestwo ,nastepny ok remis i następne 3 mecze w których rozłaczało mnie kolejno w 40 min.(0-0) w drugim w 65 (4-1 dla mnie) i w trzecim 35 min (2-0 dla mnie) pisało coś tam ,że raport meczowy został zapisany itd. oczywiście wszystko zaliczyło mi jako porażkę. Po przejściu do menu pojawia się wiadomość ,że utracono połaczenie z serwerami ea online. mieliście takie przypadki ? co jest grane. ;/

Hmm, sprawa jest dziwna. Masz na pewno dobrze skonfigurowane połączenie z internetem? Może coś z routerem ?

PONAWIAM SWOJE PYTANIE: Jak ściągać rzeczy z Centrum Tworzenia? A także jak wrzucić do FIFA 12 własne przyśpiewki lub swój kawałek muzyczny? Pozdrawiam.

Edytowane przez Jujo480
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×