Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć co jest z tą fifą od 2 dni? :| Każda rozgrywka online to problemy z połączeniem internetu ale u mnie jest wszystko w porządku, zawsze było.. coś musi być z EA :/ wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co jest z tą fifą od 2 dni? :| Każda rozgrywka online to problemy z połączeniem internetu ale u mnie jest wszystko w porządku, zawsze było.. coś musi być z EA :/ wtf

Witam,

mam to samo problemy z zalogowaniem sie i pobraniem skladow juz nie mowie o graniu online.

Dzwonilem przed chwile do Ea i jest komunikat ze linie sa zamkniete i zeby dzwonic codziennie od 9:00 do 21:00,, Była godz 20:30 a oni juz nie odbieraja. Poprostu to jest jawne olewanie klientow,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam to samo problemy z zalogowaniem sie i pobraniem skladow juz nie mowie o graniu online.

Dzwonilem przed chwile do Ea i jest komunikat ze linie sa zamkniete i zeby dzwonic codziennie od 9:00 do 21:00,, Była godz 20:30 a oni juz nie odbieraja. Poprostu to jest jawne olewanie klientow,

nie wiem o co wam chodzi , przed chwilą grałem i wszystko jest OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panie z jakiej kamery korzystacie podczas rozgrywki ? i jakich ustawien kontrolera ? strzał macie pod kółkiem czy kwadratem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panie z jakiej kamery korzystacie podczas rozgrywki ? i jakich ustawien kontrolera ? strzał macie pod kółkiem czy kwadratem ?

1. telewizyjna 2

2. alternatywne

3. kwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panie z jakiej kamery korzystacie podczas rozgrywki ? i jakich ustawien kontrolera ? strzał macie pod kółkiem czy kwadratem ?

współpraca

strzał pod kwadratem

btw. macie jakie konkretne sprawdzone ustawienia taktyczne dla barcelony , bo ja znalazłem tylko na youtubje ale ciężko powiedzieć czy są dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja może z innej beczki, ostatnio zacząłem pogrywać w "mecze niestandardowe" wiecie... wchodzi się w pokoje i tam szuka się przeciwnika i właśnie tam czasem da się trafić na przeciwnika który albo na beszczela wybiera swój ulubiony zespół zmieniony tak że atak ma na 98 pomoc 97 i obronę na 95 , przecież to żałosne . Inni natomiast już są bardziej cwani potrafią wybrać drużynę która niczym nie różni się od oryginalnej ale przed meczem gdy wcikamy "GOTOWY" wchodzą w składy i tam podmieniają zawodników którzy mają nadprzyrodzone umiejętności ... czy to nie cheat?

To nie cheat, bo to są mecze nierankingowe. Każdy może robić to co chce ze składem i grać na def z Fify 11. Chcesz pograć normalnymi drużynami to H2H.

Może mi ktoś powiedzieć co jest z tą fifą od 2 dni? :| Każda rozgrywka online to problemy z połączeniem internetu ale u mnie jest wszystko w porządku, zawsze było.. coś musi być z EA :/ wtf

Od wczoraj dokładnie po 19 coś się wali z serwerami. Wirtualne Kluby nie działają, H2H zamula. Wina jest po stronie EA. Wrzucili tylko krótką notkę wczoraj na twitterze: "PS3 users - some of you might be experiencing problems, we're looking into it."

Grając w Fife i używając headseta to czy rywal gdy nie posiada hs słyszy co się do niego mówi? Czy żeby się komunikować obie strony muszą mieć hs?

Rywal słyszy co się do niego mówi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu obrońca, dobry technicznie i zespołowo skill okolo 80 ale bd większy. gg 11659469

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić dobre dośrodkowanie... rozumiem że biegnę np. prawą stroną , stukam dośrodkowanie i odpowiednio lewy analog w którą stronę ma lecieć piłka ? wszystkie piłki które lecą są jakieś niskie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, mam takie pytanie.

Przy ściąganiu turnieju z Creation Centre (np. Euro 2012) grupy są takie jak w rzeczywistości. Natomiast po zassaniu turnieju już bezpośrednio do gry grupy automatycznie się mieszają. Czy jest jakieś wyjście żeby te grupy się nie mieszały?

Albo z drugiej strony czy jak sam stworzę turniej to grupy też się pomieszają?

Dzięki za odpowiedź.

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto gra w UT, to sprzedam 20 złotych graczy za 5zł w tym 15 rzadkich, 17 ma umiejetnosci ponad 80 ;) Pisac na Pw jak chcecie linka do aukcji :) pzodro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w Fife i używając headseta to czy rywal gdy nie posiada hs słyszy co się do niego mówi? Czy żeby się komunikować obie strony muszą mieć hs?

Słyszy ale bardzo słabo ponieważ dźwięk idzie przez telewizor i muzyka/komentator strasznie zagłusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić dobre dośrodkowanie... rozumiem że biegnę np. prawą stroną , stukam dośrodkowanie i odpowiednio lewy analog w którą stronę ma lecieć piłka ? wszystkie piłki które lecą są jakieś niskie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij z wyczuciem kółko !!

Albo dwa razy stuknij w ten guzik ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem sobie płytę, by mnie nie kusiło włączenie tej durnej gry. 200 zł poszło w pizdu, ale nerwy zaoszczędzone. Jeszcze jakby mi moje 2 pady oddali, które rozwaliłem, to by było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni kupisz uzywke na allegro...

Ja jakis czas temu sprzedalem konsole ze wszystkimi grami i akcesoriami, zeby nie grac juz w ta gre. Po miesiacu nie dalem rady i... kupilem nowa konsole w zestawie z Fifa ;D

Co do padow to tez poszlo kilka, ale od momentu kiedy kupilem nowa konsole obiecalem sobie trzymac nerwy na wodzy i jak narazie jesli juz pad leci gdzies to na poduszke na kanapie, na ktorej siedze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przyrzekłem, że już nigdy nie wydam kasy na żadne gry i konsole. To jest po prostu marnowanie pieniędzy. A producenci gier dla kasy to już każdego zrobią w chuja... Pozdrowienia dla EA i ich Battleshita 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub P0LSKA poszukuje graczy na pozycje BRAMKARZA , ŚRODEK OBRONY

P0LSKA RM 163 ZW 97 R34 P32

gramy codziennie między 18-24

wymagania:

-wiek minimum 18 lat

-br musi umieć bronić:P

-br wg minimum 86

-śo umiejętność gry drużynowej

-śo wg minimum 85

kontakt: nick ps3: urbi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem sobie płytę, by mnie nie kusiło włączenie tej durnej gry. 200 zł poszło w pizdu, ale nerwy zaoszczędzone. Jeszcze jakby mi moje 2 pady oddali, które rozwaliłem, to by było git.

Ja sobie przyrzekłem, że już nigdy nie wydam kasy na żadne gry i konsole. To jest po prostu marnowanie pieniędzy. A producenci gier dla kasy to już każdego zrobią w chuja... Pozdrowienia dla EA i ich Battleshita 3.

a ja Ci proponuje dobrego psychologa...jak można tak dargać nerwy na gre ? to co zrobisz jak Cie żona albo dziecko wkurwi ? zakatujesz na śmierć ? co za ludzie...kupowanie gier to marnowanie pieniędzy ? chłopie - wdech,wydech...wdech,wydech...i naprawde idź do psychologa...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z przeprowadzeniem aktualizacji, wyrzuca mi komunikat "przejdz do opcji ustawienia --> aktualizacja systemu i przeprowadz aktualizacje, robie tak i po wejsci w te ustawienia systemu i klinknieciu wlacz pojawia sie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo coś na temat aktualizacji skladow z zimowego okienka ?

Jest juz jakies oficjalne info EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci proponuje dobrego psychologa...jak można tak dargać nerwy na gre ? to co zrobisz jak Cie żona albo dziecko wkurwi ? zakatujesz na śmierć ? co za ludzie...kupowanie gier to marnowanie pieniędzy ? chłopie - wdech,wydech...wdech,wydech...i naprawde idź do psychologa...

Psycholog mi niepotrzebny. Starczy, że już rozwaliłem grę i nie będzie mnie kusiło by to znowu włączyć. I tak, kupowanie gier to marnowanie pieniędzy. Battleshit 3 to ostatnia gra, którą kupiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×