Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tu nowy i mam pytanie dotyczące sezonu pojedynków.

Skacze z 5 do 4 ligi raz byłem w 3 i zdobyłem tylko 2 punkty :)

1 Jaką drużyną mam grać żeby grało się jak najlepiej? Ile gwiazdek? Może ktoś poleci jakąś drużynę ?

Może jakieś podpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy i mam pytanie dotyczące sezonu pojedynków.

Skacze z 5 do 4 ligi raz byłem w 3 i zdobyłem tylko 2 punkty :)

1 Jaką drużyną mam grać żeby grało się jak najlepiej? Ile gwiazdek? Może ktoś poleci jakąś drużynę ?

Może jakieś podpowiedzi?

Ło matko !

Zajrzyj do słownika i poszukaj słowa infantylny.......

Polecam ci grać drużynami od 3,5 gwiazdki do 4,5*

A najlepiej reprezentacją Polski ! Nią, mnie osobiście się gra najlepiej !

Nie ma recepty na idealną drużynę......zresztą ta gra ma sprawiać przyjemność .....sam poszukaj czym ci się gra najlepiej ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy i mam pytanie dotyczące sezonu pojedynków.

Skacze z 5 do 4 ligi raz byłem w 3 i zdobyłem tylko 2 punkty :)

1 Jaką drużyną mam grać żeby grało się jak najlepiej? Ile gwiazdek? Może ktoś poleci jakąś drużynę ?

Może jakieś podpowiedzi?

Ja gram praktycznie cały czas Lechem Poznań. Fajnie się nimi gra, szczególnie Rudnevs szaleje między obrońcami, i ciężko go zatrzymać. Gorzej jak się trafi na LA Galaxy bo tam są takie dwie gwiazdy jak Beckham czy Robbie Keane i oni we dwójke potrafią wygrywać mecze. Próbuj, ale granie drużynami które mają 5 gwiazdek jest ciężkie, za dużo kozaków co opanowali tricki i takiego Messiego czy Ronaldo nie da się zatrzymać. A takimi słabszymi drużynami się troche trzeba wysilić bo nie raz jest problemem trafienie na pustą bramkę, a takim Messim czy Ronaldo pykamy brameczkę z każdej pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a przy graniu w tą samą ligę mogę używać swoich taktyk i formacji ? czy muszę grać na tym co jest w standardzie? bo grając w pokojach to tam mogę użyć swoich taktyk i formacji ale nie wiem jak to się ma do lig online.?

Normalnie w sezonach można grac swoimi formacjami i taktykami.

Ja gram praktycznie cały czas Lechem Poznań. Fajnie się nimi gra, szczególnie Rudnevs szaleje między obrońcami, i ciężko go zatrzymać. Gorzej jak się trafi na LA Galaxy bo tam są takie dwie gwiazdy jak Beckham czy Robbie Keane i oni we dwójke potrafią wygrywać mecze. Próbuj, ale granie drużynami które mają 5 gwiazdek jest ciężkie, za dużo kozaków co opanowali tricki i takiego Messiego czy Ronaldo nie da się zatrzymać. A takimi słabszymi drużynami się troche trzeba wysilić bo nie raz jest problemem trafienie na pustą bramkę, a takim Messim czy Ronaldo pykamy brameczkę z każdej pozycji :)

To nie jest prawda. Trzeba się tylko nauczyć grac obrona a i zawsze da się wszystkich powstrzymać nawet messiego czy ronaldo to zależy jak kto gra nawet jak ktoś jest w 5 lidze i gra barcelana czy relaem to nie musi wygrywać TO WSZYSTKO ZALEŻY JAK KTO GRA. Nawet ronaldo można nie trafić na pusta to zależy od pozycji, i zmęczenia zawodnika.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawda. Trzeba się tylko nauczyć grac obrona a i zawsze da się wszystkich powstrzymać nawet messiego czy ronaldo to zależy jak kto gra nawet jak ktoś jest w 5 lidze i gra barcelana czy relaem to nie musi wygrywać TO WSZYSTKO ZALEŻY JAK KTO GRA. Nawet ronaldo można nie trafić na pusta to zależy od pozycji, i zmęczenia zawodnika.

dokładnie...ja już grałem 1,5*,3, 3,5 ,4, 4,5 i zawsze powtarzałem sobie że nie zagram 5* drużynami...zmieniłem zdanie jak opanowałem obrone...to właśnie dzięki City awansowałem do II a potem do I ligi...zależy też jaki Ci zespół Ci spasuje...ja od lat kibicuje Barcelonie a nie umiem wogóle nią grać...dla mnie jest poprostu słaba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ emocje towarzyszyły mi podczas dwóch ostatnich meczów!! Miałem na koncie 15 punktów i brakowało tylko 3 punkcików do drugiej ligi. Pierwszy mecz, ciężka przeprawa, gościu postawił autobus i przedostanie się do pola karnego było praktycznie niemożliwe - choć pod koniec miałem jedną sytuacje gdy biegłem dwoma napastnikami na samego bramkarza, ale chybiłem, więc mecz zakończył się 0:0. Drugi mecz to istna dramaturgia, rywal przeżywał istny potop lecz jego bramkarz wyciągał wszystko co się dało i po pierwszej połowie było 0;0 a jego bramkarz nota 10.0 :verymad: Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej do momentu aż w 70 minucie Rafał Murawski wykorzystał sytuacje sam na sam i strzelił arcyważnego gola. Lecz to nie było koniec meczu, gościu się obudził i gdy ja dostawałem zawału serca, on strzelał po słupakch i poprzeczkach... emocje są przednie w tych ligach :P 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

finały turnieju ut:

89 minuta strzelam gola na 2:1

90 minuta UT pada mi i przeciwnikowi, nikt nie zabiera pucharu..

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te bajki ze trzeba opanowac obrone i zatrzyma sie ronaldo hehe ta gra jest tak skonstruowana ze chociazbys 20x przejal pilke to wrescie ktoras gorna przejdzie do tego speedstera i bedzie gol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak co niektórzy odbierają piłkę wystawiając nogę? Za cholerę nie mogę tego opanować. Pewnie zaraz ktoś napisze, żeby nacisnąć kółko, ale chyba nie o to chodzi tutaj.

Co niektórzy gracze grający w wyższych ligach mają to bardzo dobrze opanowane i bardzo ciężko jest przejść takiego typa... Niebywale potrafią przecinać podania wykrokiem i kiedy prowadzę piłkę przy nodze. Wygląda to mniej więcej tak, że mając przy swoim boku bota, on bez namysłu robi wykrok i jest po zawodach. Tak szybko potrafią się przełączać na niego?

Chodzi mi o coś takiego mniej więcej, odbiór w 12 sekundzie. Żeby zrobić coś takiego prawie za każdym razem naciskając tylko na kółko trzeba być jasnowidzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie przechwytywanie to domena piłkarzy którzy mają specjalną umiejętność "Strateg" pozwalającą przecinać podania (np. Carrick w Manchesterze United). Wtedy zdarza się, że nasz piłkarz sam przechwyci piłkę właśnie takim ruchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te bajki ze trzeba opanowac obrone i zatrzyma sie ronaldo hehe ta gra jest tak skonstruowana ze chociazbys 20x przejal pilke to wrescie ktoras gorna przejdzie do tego speedstera i bedzie gol :D

Dokładnie tak. Tam już praktycznie wszystko rozgrywa się o zatrzymanie CR7. Ronaldo jest po prostu z innej bajki w tej fifie. Wystarczy chwila nieuwagi i pół metra za dużo wolnego miejsca. Zawsze gram MU i jak trafiam na Real, a gościu ogarnia to czasem mecze wyglądają jak obrona Częstochowy. Wszystko przez średni środek pola. Na dodatek liczyłem, że EA doda Scholes'a w updacie składów jednak nici z tego. Może Cleverley z podbitymi statami coś zdziała bo z 74 to nawet na ławkę nie ma go po co sadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego kumpla na konsoli pojawił się bardzo dziwny problem. Mianowicie podczas gry w FIFE, pad który został włączony pierwszy wariuje. Nie jest to wina pada bo zachowują się tak wszystkie pady które są włączone na pierwszym porcie. Podczas rozgrywki zawodnicy czasami sami próbują odbierać piłke (zwyczajnie lub wślizgiem), czasami sami dośrodkują, albo podadzą piętą. Zamiast zwodów rzucają crosy...

W czym jest problem?

Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze zawsze grałem Realem, ale ktoś tam pisał wyżej że się dobrze Polską gra więc spróbowałem i naprawdę gra się dużo lepiej. Więcej satysfakcji ze strzelonej bramki :biggrin:

Nie raz można przez nich osiwieć z nerwów jak Lewandowski nie strzela na pustaka :confused: Ale naprawde polecam gre słabszymi zespołami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W lidze zawsze grałem Realem, ale ktoś tam pisał wyżej że się dobrze Polską gra więc spróbowałem i naprawdę gra się dużo lepiej. Więcej satysfakcji ze strzelonej bramki :biggrin:

Nie raz można przez nich osiwieć z nerwów jak Lewandowski nie strzela na pustaka :confused: Ale naprawde polecam gre słabszymi zespołami :thumbsup:

Jakim grasz składem ?

Napad: Lewy Jeleń

Za nimi Obraniak a na skrzydłach Peszkin z Blaszczykowskim :)

Obrońcy domyślnie.

Przy kontach Lewy jest naprawdę zabójczy :)

Aha, plus Polanski PDF

Widzę że dużo osób przekonuje się do gry Reprezentacją Polski.:)

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zacząłem grać Polską :) Narazie 3 mecze i 3 luźne wygrane. Ale gram inną formacją, 4-3-3 (4) to jest ta z dwoma środkowymi i jednym ŚPO. Obrony nie zmieniam, w środku Murawski - Polański, przed nimi na ŚPO - Mierzejewski, skrzydła Błaszczykowski - Obraniak, szpica Lewy. I jest lux ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie jak gram Polakami to gram formacją 4-4-2. Dwóch napastników - Lewy i Jeleń. Później Skrzydłowi to Obraniak i Błaszczykowski. Dwóch defensyfnych pomocników to Murawski i Mierzejewski. Obrona standard tylko powiedzcie mi czemu nie ma tam Łukasza Piszczka!? I bramka Boruc :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska ma strasznie slaba obrone, jak trafi sie na jakis speedsterow typu meksyk to trzeba stawiac autobus bo obroncy sa naprawde wolni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska ma strasznie slaba obrone, jak trafi sie na jakis speedsterow typu meksyk to trzeba stawiac autobus bo obroncy sa naprawde wolni

Ależ co ty mówisz :)

Trzeba tylko grać uważniej w obronie.....jak na te statsy całkiem nie żle sobie radzą :)

Chociaż nie grałem jeszcze przeciwko drużynie Meksyku to na Real madryt mi się już sprawdzili :]

Gram formacją 4 4 2 .....z trochę wysuniętym prawym skrzydłowym do przodu ( Blaszczykowskim )

Może i chwilami obrona potrafi być dziurawa ale Szczęsny jest niczym Casillas......takie strzały potrafi wybronić

U mnie jak gram Polakami to gram formacją 4-4-2. Dwóch napastników - Lewy i Jeleń. Później Skrzydłowi to Obraniak i Błaszczykowski. Dwóch defensyfnych pomocników to Murawski i Mierzejewski. Obrona standard tylko powiedzcie mi czemu nie ma tam Łukasza Piszczka!? I bramka Boruc :P

Dziwne ......w obronie mam Piszczka a w bramce Szczęsnego .

Może masz nie zaktualizowane składy. Spróbuj w menu składy, pobrać najnowsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ......w obronie mam Piszczka a w bramce Szczęsnego .

Może masz nie zaktualizowane składy. Spróbuj w menu składy, pobrać najnowsze....

No dziwne bo aktualizacji chyba jeszcze nie było? A w fifie po premierze Piszczka na pewno w reprezentacji nie było...

Był bodajże zawieszony w czasie jak fifa wychodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne bo aktualizacji chyba jeszcze nie było? A w fifie po premierze Piszczka na pewno w reprezentacji nie było...

Był bodajże zawieszony w czasie jak fifa wychodziła.

Nic nie kombinowałem że składami. Raz na jakiś czas tylko ręcznie aktualizuje składy.

Nie sprawdziłem tego off-line ale możliwe że wtedy reprezentacja jest okrojona o parę zawodników (w fife gram tylko on-line )

A grając po sieci W składzie już biega Piszczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne bo aktualizacji chyba jeszcze nie było? A w fifie po premierze Piszczka na pewno w reprezentacji nie było...

Był bodajże zawieszony w czasie jak fifa wychodziła.

Piszczek był zawieszony jak FIFA wychodziła.

Został przywrócony do reprezentacji podczas ?grudniowego? update składów.

Teraz kolejny update szykuje się 23 lutego - będzie zawierać transfery z zimowego okienka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie było,bodajże na poczatku grudnia byla ,,cicha aktualizacjia'', pisczek j wtedy sie znalazł w Polsce.Niektóre drużyny miały zmienione taktyki,niektórzy piłkarze mieli podnieśnione skille a inni obniżone np. Jeleń ma mniejsze statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×