Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam OffTop:P

O co chodzi z tym transferem kasy od gracza do gracza w Przetrwaniu?! bo też mam problem z tymi 50 000 $ czyli trofeum... najwięcej miałem nie wydajac nic, w pojedynkę 46 i juz nawet nie pamiętam jak dalekom zaszedłem, we dwójkę mielismy 98 tysięcy ale wiekszosc miał gracz po drugiej stronie srebrnego ekranu i tez nici... I co oznacza tam to słowko "bilans"?! to nie są wydatki i przychody przypadkiem, czyli to co wydajemy i otrzymujemy?!

Druga rzecz, to ktorą broń preferujecie? który typ? ja szturmowe karabiny : ACR 6.8 i MK14.

Ostatnia... czy któryś z was zrobił misję z samolotem, strzelnicę pierwszą i to z kontrabandą na weteranie w Op Spec?!

Edytowane przez Zgredek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem z kumplem trofeum z bilansem 50 000$. Najlepiej na split screenie na mapie resistanse, bo jest pierwsza w całym survivalu = najłatwiejsza. Bez większego trudu doszedłem do 26 fali z kolegą. Zbieraliśmy razem kase, on mi przesyłał między rundami kase, az na moim koncie było ponad 50k i trofik wpadł :) Z misją z samolotem się męczę, obydwie strzelnice da rade zrobić samemu na 3 gwiazdki, kontrabandy nie grałem. A bronie to FAD i ACR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj... ale jak przesyłać tę kasę, bo to moja pierwsza odsłona CoD'a na konsoli, zatem nie mam pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w jakąkolwiek skrzynkę, czy to oznaczoną bronią, granatem lub siłami wsparcia powietrznego i gdy wyskoczy Ci menu naciskaj kwadrat, wtedy jednorazowo prześle Ci się 500$ do drugiego gracza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę;P a jeśli by ktoś chciał pomóc osobie, która nie jest w stanie ukonczyć tych op spec, to może by dała znac;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie je rozgryzam, mam narazie 20/48 gwiazdek :< Trudniejsze są te spec opsy w mw3 niz w mw2 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudniejsze są te spec opsy w mw3 niz w mw2 xd

No chyba żartujesz :D

Polecam grać samemu.

14 i 15 misja w co-opie z kumplem męczarnia na maxa, samemu obie misje ukończyłem za pierwszym razem ;)

Reszta to za pierwszym razem pękła - oczywiście najpierw rozpoznanie misji na NORMALU, a dopiero później Veteran.

Powodzenia ;)

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Dzisiaj wbiłem 2 Prestiż w MW3 i chciałem wykupić nowego Slota dla broni, ale co się okazało Tokena do Prestige Shop nie dostałem... Wie ktoś może co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w singlu jestem już w 3 Akcie i jakoś tak... krótko.

Multi to jest to czego oczekiwałem, akcja, akcja akcja a nie bieganie przez pół mapy żeby kogos zabić (Ale i tak Bf-a wielbię.) Strasznie dużo tego wszystkiego w multi, za pierwszym razem trudno się połapać o co chodzi. Wbity już level 15, a grałem niecałe 2 godzinki. Spec-Opsa zrobię dopiero z kumplem, lepszy fun jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam około 20h w multi mw3. I jest ok. kampania bardzo epicka, dużo fajerwerków ale słabsza niż black ops czy mw2 nie mówiąc o mw1... Właściwie nic nie zapamiętałem z singla, żadna misja nie utkwiła w pamięci tak jak Prypec, Favela itp.

To już łatwiej mi odtworzyć misje ze stalingradu z cod2 :D

Na początku byłem przerażony , gram długo w fpsy a tu nagle wyniki 3:12, 5:14 w plecy itp ale po ostatnich patchach jakoś się ogarnąłem i nie oglądam już własnej śmierci bez wystrzału. Lagi spowodowały że wróciłem do Black opsa gdzie mój średni wynik to 12:6, 15:9... ale teeraz mw3 już jest ok... tylko te respy w których pojawiam się przed lufą jakiegoś gosćia i bum...

Co do multi i kampienia. Naprawdę nie rozumiem graczy którzy mają o to pretensje.. Co jest złego w tym, że ktoś schowa się w kącie i tam czatuje? Może CoD to nie symulator walki ale ukrywanie się to chyba poza filmami rambo najskuteczniejszy sposób zabijania... Mnie osobiście nudzi siedzenie w jednym miejscu ale jakoś zupełnie nie przeszkadza mi to, że ktoś przykampi. Zwłaszcza jak po respawnie można go łatwo zabić :).

Brakuje mi w Codach misji multi w których liczyła by się gra zespołowa i by scenariusz wymuszał na graczach takie zachowania. w mw3 wszyscy we wszystkich trybach latają jak pokręceni i nikt nie zawraca sobie głowy tym co robią inni gracze z drużyny. To wielki minus.

Także mapki są mało wymowne. Niby są ok, większość małe może i dobrze bo przemierzanie dużej planszy by dostać w łeb i ponowny bieg jest nudne przy trybie rozgrywki w codach ale mogli by trochę urozmaicić wielkość map.

Szkoda że nie zostawili personalizacji postaci z BO. To było ok. malowanie twarzy :)

Lubię MW3 i polecam. To nie jest gra idealna, ma wiele minusów. ale to najlepsza strzelanka i ile by na nią nie narzekać nikt nie zrobił nic lepszego. BF3 pograłem trochę i nie trafia do mnie. Samo poruszanie już mi się nie podoba a i sposób gry raczej nudzi.

Pozdrawiam fanów Mw3 powyżej 30 :) i płaczki narzekające na kamperów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teeraz mw3 już jest ok :)

Czyli co nie ma już lagów na multi ?

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego patcha nie miałem chyba żadnego laga. owszem przełącza serwery ale nie ma lagów. Tzn na pewno sporadycznie się pojawią, ale można normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to że gra zmienia hosta to chyba nie jest jakoś specjalnie denerwujące. Z tego co widzę to po prostu na kilka sekund zatrzymuje grę. Chyba że jest to coś innego czego nie przyuważyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie co wybrac MW3 czy BF3.Po poprzednich częściach nastawiam się bardziej na BF3 ale śłyszałem ze MW lepiej wciaga i wogule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie :) Zależy jaka rozgrywka Cię interesuje. Singiel ważny? COD moim zdaniem ma singla o niebo lepszego. Ja mam MW3 i BF3 i gram teraz w multi MW3, bo w BF3 cały czas problemy z komunikacją i ten lag przy sterowaniu... :( W MW3 jest szybka rozgrywka, ciągle coś się dzieje. Za to w BF są różne "epickie" akcje. No i w BF pojazdy co jest bardzo dużym plusem :) Ciężko wybrać. JA zacząłem od BF3, bo BFBC2 to było mistrzostwo na multi, ale BF3 to moim zdaniem już nie to samo :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciek34 mam ten sam dylemat co ty :) Z jednej strony kusi BF3 a z drugiej COD MW3. Ogólnie jeśli wolisz prace w grupie z kolegami to BF3 jest lepszy. BF ma też większe mapy i pojazdy. W COD jest szybka gra co osobiście mi się podoba. Sam się waham nad kupnem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, nie denerwuje was to że dużo ludzi gra na myszkach, frag fx'ach itp? Ja kocham grać na padzie ale denerwuje mnie że robie fragi na padzie 34-8 a przedemna gosc ktory ma 40-1 i nie wiem czy on czasem nie gra na myszce... Jak czytam różne fora to aż żal się robi...Tyle ludzi gra w mw3 na tych sprzętach że masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, nie denerwuje was to że dużo ludzi gra na myszkach, frag fx'ach itp? Ja kocham grać na padzie ale denerwuje mnie że robie fragi na padzie 34-8 a przedemna gosc ktory ma 40-1 i nie wiem czy on czasem nie gra na myszce... Jak czytam różne fora to aż żal się robi...Tyle ludzi gra w mw3 na tych sprzętach że masakra.

[/quote

Mnie to strasznie denerwuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest złego w tym, że ktoś schowa się w kącie i tam czatuje?

duzo w tym zlego i tyle

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy tylko podejrzewać, że grają na myszkach, ale fakt, jest to denerwujące.

Z drugiej strony sam niejednokrotnie miałem staty w stylu 34:8 więc jest to jak najbardziej realne, aby mieć takie grając na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest realne. Ja jakoś mam wstręt do grania na myszce po moich latach spędzonych z MW2 i BC2 na PS3. Ciupie padem i potrafię wyciągnąć dobry wynik ale ostatnio w lobby spotkałem polaka staty 26-1 i mówił właśnie że ciśnie na myszce... I to mnie denerwuję że możesz być pro grając padem a w lobby trafisz dwóch co gra myszką i już najlepszy nie będziesz.. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo w tym zlego i tyle

No tak, bardzo dogłębna analiza. Rozumiem, że wszyscy mają grac wg jakiegoś schematu by tym co go lubią grało się lepiej. jedni gracze wiedza który schemat jest poprawny a inni psują wszystkim zabawę. Ojej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×