Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to liczy się fun, a nie staty. W bf to patrzyłem zawsze na staty, a tutaj po prostu się dobrze bawię. Wciągnąłem się w capture the flag. Nie spodziewałem się, że ten cod jest taki dobry. Lagów nie mam, tylko na początku rundy jak wszyscy biegną :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy tylko podejrzewać, że grają na myszkach, ale fakt, jest to denerwujące.

Z drugiej strony sam niejednokrotnie miałem staty w stylu 34:8 więc jest to jak najbardziej realne, aby mieć takie grając na padzie.

ja mam wyniki w MW3 tragiczne, prawie zawsze ostatni w stawce, grałem dużo w MAG i tu troche ogarnąłem FPS na padzie, teraz w MAG jak nie trafię na najlepszych wymiataczy na świecie ( a znam ich nicki bo społeczność MAG jest niewielka) to jestem w czołówce, w MW3 zawsze tragedia, podejrzewam że duże znaczenie ma mój net - radiowy np. miałem dwa razy sytuację sam na sam z wrogiem w momencie migracji hosta - przeciwnik zaczął grać wcześniej ode mnie 0,5- 1 sek. Jesli takie mam opóźnienie, to chyba nie co szukać w MW3. W MAG jest nieco inna rozgrywka (można przyjąć więcej na klatę)

Co do myszek raz spróbowałem FragFX w MAG i mnie odrzuciło strasznie nieprecyzyjne sterowanie - nie ma nic wspólnego z myszą komputerową - ale to nic dziwnego jest to emulator pada a nie prawdziwa mysz. Nie wiem może wiele czasu poświęcony na trening tym ustrojstwem da jakieś efekty, ale pierwsze wrażenie zdecydowanie negatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia część wypowiedzi mnie motywuję, dobrze że nie jest to precyzyjny sprzęt :) Ja grałem w MAG'a na padzie oczywiście i szło mi średnio, w MW3 grałem 2 godzinki bo pożyczyłem, na multi szło mi bardzo fajnie, na początku ciężko, potem staty 34-8 np. Net mam 12mb i nie mam żadnych lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to czy są lagi czy nie, nie zależy od prędkości internetu, ale jak ktoś ma radiowy kto to wie - może jakieś zakłócenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia część wypowiedzi mnie motywuję, dobrze że nie jest to precyzyjny sprzęt :) Ja grałem w MAG'a na padzie oczywiście i szło mi średnio, w MW3 grałem 2 godzinki bo pożyczyłem, na multi szło mi bardzo fajnie, na początku ciężko, potem staty 34-8 np. Net mam 12mb i nie mam żadnych lagów.

co ja bym dał żeby spróbować pograć na dobrym stałym łączu; u mnie nie ma szans na net po kablu

też sadzę że przyczyną moich problemów nie jest sama prędkość download (mam 3 MB) ale utrata pakietów tzn packet loss, który mam zawsze (testowane na www.pingtest.net) - a wy macie utratę pakietów w tym teście?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Packet loss: 0%

Ping: 26ms

Jitter: 2ms

Netia 8mb

A w multi MW3 grać się praktycznie nie da. Kilka stron wcześniej już opisywałem swój problem, który doskonale widać na killcamach - strzelam do gościa, a na killcamie widzę, że nie wypaliłem w niego ani jednego orzeszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie oglądam tych killcam'ów. Nie zdarza mi się tak, żebym faktycznie widział tego laga. Czasem szybszy jestem ja, czasem kto inny. Takie życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i mnie spotkało coś 'niezwykłego'. Rzuciłem w uliczkę granat dymny aby zdobyć flagę, leżę sobie ładnie w dymie a tu nagle haedshot ! Oglądam killcam'a, a tam żadnego dymu nie było:) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdarzył mi się kilka razy w lobby błąd "Nie można przenieść hosta". Wcześniej nie miałem czegoś takiego. Też macie taki błąd czasem?

Z jaką bronią biegacie? :) I w jaki tryb najczęściej gracie?

Ja mam zazwyczaj scarl'a i SMAW do tego. Gram głównie w Capture the flag :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam rush i śmigam z mp7. Gram głównie likwidację potwierdzoną i dominację. Polecam pakiet serii - specjalista. Po 7 killach (mająć bezkompromisowego) czujesz się jak niezniszczalny madafaka;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1325108515[/url]' post='634503']

Uwielbiam rush i śmigam z mp7. Gram głównie likwidację potwierdzoną i dominację. Polecam pakiet serii - specjalista. Po 7 killach (mająć bezkompromisowego) czujesz się jak niezniszczalny madafaka;) hehe

Ja biegam z ump45 z szybkim ogniem i zdolnością odrzut. Mam piękny zimowy kamuflaż jako , że jestem founderem w elite. Gram głównie tdm i dominację. Tryb kill confirmed mnie rozczarował bo mimo, że gnoi kamperów to wprowadza potworny bałagan w stylu gry. Wszyscy lecą po dog tagi wszystkich. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam z ACR 6.8, nie ma dla mnie lepsze broni, bo nie dość, że ma świetny damage, zerowy prawie odrzut. to jeszcze z dodatkiem "odrzut" nie ma go praktycznie wcale. KS'y to szturm, bsp, predator, heli (sentyment do MW1 :sweat: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie sygerowac tymi pakietami

moj wynik z wczoraj:

packet loss 59%

ping 28

jitter 1

i gralo mi sie przyjemnie.wyniki dosc dobre.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram karabinem szturmowym m4. Celownik laserowy + powiększone magazynki. Bezkompromisowy pro, zwinne łapki pro i stalker pro. BSP, zrzut pułapka i bombowiec stealth,a seria zgonów ostatni bastion bo mam niski lvl ale m4 już 30 poziom i walczę o złote kamo biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram mam już na liczniku w multi z 12h i jakichś lagów szczególnych nie doświadczyłem, jedynie takie powodowane przez moje słabe łącze internetowe confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram mam już na liczniku w multi z 12h i jakichś lagów szczególnych nie doświadczyłem, jedynie takie powodowane przez moje słabe łącze internetowe confused.gif

Słabe łącze ? Jakie masz na myśli ? Dla niektórych słabe to 1 mb a dla innych 10 ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet 6mb, ale w dzień to porażka i zazwyczaj 0,5mb lub słabszy i w dodatku ping nie schodzi poniżej 150 whistling.gif. W nocy, kiedy internet już hula dobrze, też nie mam problemów, więc bardzo gorąco polecam i wracam do grania sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie kurde mam problem z dwoma ostatnimi misjami spec ops, masakra ma ktos jakas ciekawa taktyke? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos taka sytuacje ,ze cofnal mu sie poziom?lol

ja mialem juz 3 razy... ;/

tak, raz mi o 10lvl cofnelo, zreszta bym sie nie wkurzyl gdyby nie to ze tego dnia wbilem przypadkiem fajny emblemat ( zabil 3 osoby semtexem majac przylepe jedna z nich ) noi i oczywiscie emblemat tez poszedl sie pieprzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, chcę zacząć wrzucać filmiki na yt z mw3 ,ale jeśli mam je w skarbcu to jak mam je potem wrzucić na komputer by wrzucić już ? Potrzebuję coś kupić do tego jeszcze czy jak bo się nie orientuję w tych rzeczach za pomoc z góry dziękuję thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×