Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne jak trafisz na lewe lobby to sie wychodzi. Tylko kwestią czasu jest jak to samo będzie na bo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają w to jeszcze ludzie online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra : ) Większość woli MW3 od Black ops 2 ( ze względu np. na MOAB'a i ogólnie lepsze wykonanie gry) no ale, cheaterów nie ubywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, serwery są online jakieś?? bo chciałbym zobaczyć jak się gra w COD'a online , a na allegro ta gra jest tania jak barszcz więc chętnie bym zobaczył czy mi ta gra podejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety hakerów coraz więcej, co powoli bardzo doskwiera w grze multiplayer. Drobne podsumowanie (różne pory dnia, różne tryby) niewidzialnych hakerów, zaczynających grę przed czasem:

-najczęściej można spotkać hakerów w trybie demolka, powodem jest możliwość zdobycia najwięcej killi (czasem nawet dwóch, trzech naraz)

-rzadziej można ich było spotkać w trybach znajdź i zniszcz oraz team deathmatch, co nie znaczy że w ogóle, minimalnie mniej

-proporcjonalnie do czasu ilość hackerów przybywa na wszystkich trybach.

 

Zacząłem badać temat hacków w każdym Codzie, i na dodatek są dość podobne do siebie (np wysokie skakanie MW2,MW3, niewidzialność BO1,MW3).

Problem z raportowaniem (hacking, oszustwo) jest taki, że najprawdopodobniej to także jest z hackowane. Ludzie na europejskich forach (np tu. http://community.callofduty.com/thread/200734527#.Uw0FvPSLroI) zgłaszają to na twitterze lub też bezpośrednio do IW, jednak biorąc pod uwagę że za pomocą hacków ludzie mogą zmieniać nicki, emblematy to raczej nie ma sensu.

Przykre jest że takie strony istnieją: http://www.mpgh.net/forum/showthread.php?t=746734&s=a958518765528d82489c1abf92c535c6

i ludzię bardzo chętnie pobierają testują nowe hacki. Tym badziej przykre czytać o takim czymś jak auto scoping itd :/

 

Nie sądzę aby teorie spiskowe aby to IW stało za tym były prawdziwe, po prostu mają to gdzieś, pytanie jest czy można to uznać jako bug, jako błąd w kodzie, który należy poprawić. Czy klient ma prawo domagać się kompletnego produktu, wydaję mi się, że tak, ale niestety radcą prawnym nie jestem :-)

 

Ciekawostka. Znalazłem informacje że COD'y są pisane w C, nie wiem na ile prawdziwe. W sumie dość przestarzały sposób, C++/Lua aktualnie wjedzie prym w grach.

 

EDIT: jedna rzecz może zostać jako opcja, wysokie skakanie :) akurat to przypomina starego dobrego quake albo UT :) MOD: wysokie skakanie plus nieskończoność RPG7 :)

 

 

 

 

EDIT2 lista hacków (które są rzadziej niż niewidzialność albo start przed czasem, ale są! spotykane):

 

Aimbot – Locks on to any enemy that enters your field of vision. It can be configured to lock on to a specific body part as well. It includes movement prediction and bullet patch correction, so you can shoot as soon as you see an enemy, and watch as the Aimbot does its work. 

Instant Kill – Instantly kills an enemy that comes into contact with your bullets! 

Automatic Knifing Hack – Never be taken by surprise. This hack 
automatically attacks an enemy that strays too close to you. 

Radar Hack – Adds a radar to your HUD, which shows the location of nearby enemies and friendly players. Also displays vehicles. Use it to enter the fray with all guns blazing or for a tactical assault. 

Warning Hack – This hack notifies you if an enemy is targeting you, or has locked on to you. The enemy’s health, weapon and damage are also displayed, so you always have a fair chance of fighting back with the aimbot and insta-kill. 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

EDIT3: Mam dość hackerów, przerzuciłem sie na BO2, na razie nie żałuję  :)

Edytowane przez zxcvb
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

1. Jak wygląda sytuacja Online w grze COD MW3?    (mimo tych hackerów o ktorych pisano). Chodzi mi ile ludu w to gra bo mam na PC i ludzi jest na prawdę sporo.  Gra mi się świetnie, ale chce wygodnie rozwalić się na fotelu z padem i popykać w tego COD'a.

 

2. MW3 czy BO2 ??  jak wygląda sytuacja na serwerach i graficznie co mimo wszystko jest dla równie ważne:)
 

Widzę, że na konsoli ciężko trafić na dobry FPS przez neta...  Wiele osób pisze, że w MW3 są sami hakerzy praktycznie w każdym meczu i nie da się pograć. (na PC tego nie doświadczyłem do dnia dzisiejszego a jeśli nawet to baaardzo sporadycznie)

Znowu BO2 też mnóstwo ludzi odraza zważywszy na wszelakie błędy i gorsze wykonanie od MW3.

Kupiłem wczoraj BF4, całe szczęście, że używany bo dzisiaj wymieniam go na jakiegoś COD'a.   Ten BF wygląda jak......ahh.. on NIE wygląda. Katastrofa. Na PC na minimalnych ustawieniach wygląda niebo lepiej niz na PS3.

 

Killzone 3  wygląda pięknie i równie dobrze mi się w niego gra, ale.. nie na dłuższą metę. Trochę ubogi rozwój postaci.

Zatem jaki FPS na konsolę, aby pograć na dłuższy czas?   Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

1. Jak wygląda sytuacja Online w grze COD MW3?    (mimo tych hackerów o ktorych pisano). Chodzi mi ile ludu w to gra bo mam na PC i ludzi jest na prawdę sporo.  Gra mi się świetnie, ale chce wygodnie rozwalić się na fotelu z padem i popykać w tego COD'a.

 

2. MW3 czy BO2 ??  jak wygląda sytuacja na serwerach i graficznie co mimo wszystko jest dla równie ważne:)

 

Widzę, że na konsoli ciężko trafić na dobry FPS przez neta...  Wiele osób pisze, że w MW3 są sami hakerzy praktycznie w każdym meczu i nie da się pograć. (na PC tego nie doświadczyłem do dnia dzisiejszego a jeśli nawet to baaardzo sporadycznie)

Znowu BO2 też mnóstwo ludzi odraza zważywszy na wszelakie błędy i gorsze wykonanie od MW3.

Kupiłem wczoraj BF4, całe szczęście, że używany bo dzisiaj wymieniam go na jakiegoś COD'a.   Ten BF wygląda jak......ahh.. on NIE wygląda. Katastrofa. Na PC na minimalnych ustawieniach wygląda niebo lepiej niz na PS3.

 

Killzone 3  wygląda pięknie i równie dobrze mi się w niego gra, ale.. nie na dłuższą metę. Trochę ubogi rozwój postaci.

Zatem jaki FPS na konsolę, aby pograć na dłuższy czas?   Dzięki i pozdrawiam

black ops 2- 200 tys online.W mw3 grałem kilka miesięcy temu.Z tego co pamiętam , było około 80 tys ludu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

..................

 

MW3 i Black Ops 1 moim zdaniem - gra dużo ludzi ( z tego co ostanio patrzyłem to po 30 tys w każdą) i chociaż w MW3 lamusy chitujący się zdarzają to nie jest to aż tak uciązliwe - jeden mecz na 20 / 30 - najlepiej wtedy zmienić lobby. Nie kupuj BF3 i BF4 na PS3 bo jest to w porównaniu do PCta nędza, Oczywiście MW3 i BO też wygląda gorzej niż na PCta (szczególnie rozdzielczość i AA) ale przynajmniej rozgrywka jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powiem Ci, że demo MW3 u mnie na konsoli wygląda bardzo ładnie, można powiedzieć, ze bardzo podobnie jak na PC. Nie wiem jak BO2.

Widze co gracz to inna opinia. Pare postów wyżej piszą, ze co mecz zdarza się cziter i grać się nie da a Ty piszesz, że raz na 20/30 meczy :)

Widze, że nie dowiem się dopóki nie kupie i nie sprawdze. W każdym bądź razie wymieniam za kompletnie nieudanego BF4 które całe szczęscie zakupiłem używke za niewielkie pieniądze.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare postów wyżej piszą, ze co mecz zdarza się cziter i grać się nie da a Ty piszesz, że raz na 20/30 meczy :)

 

 Nie gram bardzo dużo ale tak powiedzmy 4-5 godz w tygodniu i piszę z własnego doświadczenia. Wygląda to przykładowo tak - wchodzę do gry i gram 2 godz bez żadnych cziterów (głównie TDM) innym razem wchodzę - jest cziter wychodzę, zmieniam lobby po czym znowu gram 2-3 godz bez żadnych problemów.  Biorąc pod uwagę że mecz trwa 5-7 minut - średnio wychodzi że raz na 20 meczy trafia się jakiś pajac - może w innych trybach niż TDM jest gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, dzięki wielkie:)   a grałeś może w w BO2?   Chodzi mi jak wypada graficznie w stosunku do MW3.  Która gra wyglada lepiej bo co gameplay'a to wiadomo, że co gracz to opinia ale co do oprawy wizualnej na pierwszy rzut oka jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, dzięki wielkie:)   a grałeś może w w BO2?   Chodzi mi jak wypada graficznie w stosunku do MW3.  Która gra wyglada lepiej bo co gameplay'a to wiadomo, że co gracz to opinia ale co do oprawy wizualnej na pierwszy rzut oka jak to wygląda?

Na tą chwilę najlepszym wyborem w każdym aspekcie jest BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, dzięki wielkie:)   a grałeś może w w BO2?   Chodzi mi jak wypada graficznie w stosunku do MW3.  Która gra wyglada lepiej bo co gameplay'a to wiadomo, że co gracz to opinia ale co do oprawy wizualnej na pierwszy rzut oka jak to wygląda?

 

grałem ale MW3 jakoś bardziej mi podszedł - jeżeli grałeś wcześniej na PC to praktycznie na PS3 gra się tak samo - na pierwszy rzut oka grafika w multi w Black Ops 2 wygląda lepiej niż MW3 na PS3 - natomiast sama gra mi nie podeszła, nie pasują mi te futurystyczne celowniki, czujniki i drony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :) znając mnie pokuszę się o obie części.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamieniłem za BO2.  Rozegrałem pare meczy przez sieć i chyba za szybko na jakieś opinie, ale mogę powiedzieć, ze grało mi się nawet fajnie.  To moje pierwsze starcie z serią Black Ops i w ogóle pierwsze starcie z takim FPS na konsole która mam od 2 miesięcy i już w drugim meczu udało mi się osiągnąć staty 24-12, także wydaję mi się, że jest dużo łatwiejszy od serii MW. Jest dużo szybszy iii rzeczywiście to dwie całkiem inne gry. Od razu pierwsze co zauważyłem to to  że w przeciwieństwie do MW, tutaj nie poczułem zbytnio potrzeby obierania jakiejś taktyki (nie wiem czy to kwestia czasu czy tego, że wydaje mi się to dużo bardziej arcadowe od MW), bo tak jak pisze rozegrałem dopiero z 8 meczy:).
Wiem, że nie będzie to taka sama frajda jaką mam do tej pory w MW3 na PC, ale na pewno pogram:).  A co do MW3 to zdecydowanie zakupie na konsole jeszcze w tym tyg. i przekonam się która odsłona przyciągnie mnie do siebie na dłużej.

Jeśli chodzi o oprawę wizualną to bardziej podoba mi się ta z MW choć cały czas porównuje do wersji PC choć nie powinienem i do samej wersji BETA na konsole, także nie wiem jak wygląda MW3 przez sieć na PS3.

Zagram w obie gry i napisze jakie są moje dalsze odczucia.

Pozdrawiam ! :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy odpowiedni temat jak nie to przepraszam :) otoz mam problem z trofeum Defense Spending, pokupowalem wszystko po x razy sam czy tez w coopie i dalej nie wpada, nie pomaga kupienie wszystkiego za 1 posiedzeniem... Jest to ostatni trofik ktorego mi brakuje i mam strasznie dziwny problem :/ z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić wszytko co jest w granacie. Po pierwsze musisz mieć maksymalny lvl. Po drugie grasz co-op z kimś najlepiej znajomy i grasz pod tą kase druga osoba kupuje tylko ożywienie ew. ammo do zebranej broni jak bedzie jakiś acr lub ak i cała zobytą kase przelewa na twoje konto bodajże kwadratem i kupujesz wyposażenie tylko najpierw jedna strona itd. tylko musisz pamiętać o tym, które już masz zakupione i pamiętaj, że nie musi to być podczas jednej rozgrywki.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze tak robilem kupowalem wszystko po kilka razy przez kilka sesji i dalej nic... wszystkie trofea zwiazane z survivalem mi wpadly a to nie chce , szukalem na innych firach ale nigdzie nie ma zadnych problemow z tym trofeum :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam chętnej osoby która pomogła by mi w misjach specjalnych ukończyć wszystkie na 3 gwiazdki Lukash_pl1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kontrolnie odpaliłem multi i masakra lagowa rubber banding olbrzymi, gostki sie normalnie teleportują po 5-10 m. Tylko tak jest w MW3. W MW2, BO2 które ostatnio pogrywam aż takich lagów nie ma . Inna sprawa że łaczyło mnie praktycznie tylko z jednym lobby w MW3, tak mało ludzi gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×