Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej na 100 procent nie przebije. Ale kieruj się tym, że mw3 jest dobre i dużo osób nadal gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 20.00 wbijaj na psn ;) mam już 5 osób z headsetami :] dziś ustawka :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ile waży instalka mw3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW3 się nie instaluje z tego co pamiętam. W sumie jak każdy CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie mogłem wbić nie było mnie w domu akurat sorki. Jutro można pograć jeśli ktoś by chciał PSNiD: FreakyRusher ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, jak wyszło w końcu z tym Elite dla mw3? Działa to komuś? Ja mam ciągle jakiś error i nic z tym nie idzie zrobić... Poproszę o porady lub wskazówki, pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też niestety ciągle pojawia sie błąd po odpaleniu Elite MW3 :/ niby ciagle coś z tym robią,ale chyba kiepsko im to wychodzi,albo totalnie olewają sprawe...w końcu ten błąd pojawia sie od kilku miesięcy. no cóż...Activision widać dba jedynie o najnowsze marki ;) w tym przypadku Elite do Black Ops 2 bo tam wszystko śmiga aż miło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW3 się nie instaluje z tego co pamiętam. W sumie jak każdy CoD.

BO2 około 2 GB tekstur na dysku można zainstalować co zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , czy ktos wie o co chodzi z tym błędem na cod elite mw3? bo jak odpale black ops 2 elite to smiga pieknie ,ale jak mw3 to kicha..

Przyłączam sie do błędu z cod elite mw3 o co chodzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , czy ktos wie o co chodzi z tym błędem na cod elite mw3? bo jak odpale black ops 2 elite to smiga pieknie ,ale jak mw3 to kicha..

Przyłączam sie do błędu z cod elite mw3 o co chodzi?!

chodzi o to,że Activision ma wyjeb*** na graczy takich jak my :happy: teraz liczy sie tylko Black Ops 2 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Bardzo chujowo szkoda ze juz mw3 mają w chuju .,, a i tak wole mw3 od black opsa wogole te sniperki wszystko te bronie w mw3 jest lepsze jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopiero zaczynam swoją przygodę z Modern Warfare 3 i mam następujące pytanie. Czy mi się wydaje czy w multi od początku jest ustawione wspomaganie celowania ? Jeśli tak ,to czy jest możliwość wyłączenia go ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale bardzo małe nie takie jak w kampanii. Oczywiście, że można wyłączyć musisz wejść w opcję i tam już wszystko masz napisane, ale radził bym Ci nie wyłączać bo będzie Ci gorzej grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy nie mając podłączenia do internet mogę grać na podzielonym ekranie przeciwko botom w mw3 ? Nie chodzi mi o 'fale'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale bardzo małe nie takie jak w kampanii. Oczywiście, że można wyłączyć musisz wejść w opcję i tam już wszystko masz napisane, ale radził bym Ci nie wyłączać bo będzie Ci gorzej grać.

W opcjach multiplayera nie ma opcji aby wyłączyć wspomaganie celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy przyznanie premii za mecz? Niezależnie od tego czy drużyna w której gram wygrywa, ile punktów w sumie ma cała drużyna, ile punktów ma najlepszy gracz w drużynie - to i tak premia za mecz zawsze wędruje nie do mojej drużyny :confused: Wiem tylko że jak ktoś wyjdzie w czasie meczu to drużyna traci szansę na premie ale to się nie zdarza. Na jakiej podstawie jest to przydzielane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci przykład z demolki im więcej razy podkładasz bombę i rozbrajasz tym lepsza premia tak samo jest i na dm jeśli przykładowo wygrasz 75:74 tym lepsza premia i do tego musisz mieć jak najwyższy lvl najlepszą premię dostaniesz od 70-80 lvl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższym czasie wracam do gry na konsoli (jednak nie mogę się bez niej obyć :biggrin:)

Idzie do mnie MW3 (wcześniej już też grałem) pytanie jednak następujące, panowie jak wygląda sytuacja w trybie wieloosobowym? Grają tam jeszcze?

Edytowane przez HyperXBullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7372326.png?3668941657

Witam. Poszukuje osób do klanu Polish Engineers! Klan posiada 8 ludzi, jednak już niedługo dołączy kilku naprawdę dobrych graczy. Planuje stworzyć, fajną zgraną ekipę.

Oferujemy:

-Dobrą atmosferę

-Wiele wspólnych gier

-Wysoki poziom gry

-Turnieje/Sparingi

Wymagamy:

-Wysokiego Poziomu Gry

-Częstej Dostępności

-Posiadanie Słuchawek/Headseta

-Wspólnego expienia

Zalecane:

-Ponad 15 lat

-Posiadanie elite premium

Inne Info:

-Polish Engineers występować będzie na MW3 oraz BOII

-Klan będziemy expić na challengerach i eventach

-Klan posiada obecnie 2 level!

Masz pytanie? Chcesz dołączyć do klanu? Dodać mnie do znajomych? Moje GG: 43707587

PSNID: Fresh--PL

Edytowane przez Fresh--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że grają. Tym bardziej na dlc ;)

No nie wiem...co próbuję znaleźć grę na jakiś inny tryb niż TDM czy Dominacja to mówi mi, że zero gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok. Na dominacji gra w ciul osób i łatwo jest gre znaleźć tym bardziej jeśli masz dlc.

Jest ktoś chętny żeby popykać razem dzisiaj na dlc lub bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×