Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wszystkich osób chętnych do Fly The Co-Op (najlepiej jakby znalazła się osoba która zna się na pilotażu)

Mile widziane osoby które już mają te Trophy za sobą ;)

Pisać na PSN

PSN ID : Tymooszczuk

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam wszystkich osób chętnych do Fly The Co-Op (najlepiej jakby znalazła się osoba która zna się na pilotażu)

Mile widziane osoby które już mają te Trophy za sobą ;)

Pisać na PSN

PSN ID : Tymooszczuk

Pzdr.

Fly The Co-Op to najtrudniejszy do opanowania manualnie trophy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chce ktoś wiedzieć jak zadzwonić do dweina zeby przysłał swojch ludzi z gangu :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy chce ktoś wiedzieć jak zadzwonić do dweina zeby przysłał swojch ludzi z gangu :ninja:

A da rade ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie apropos Dwayna, mam 56% gry i chce sobie trophie zrobić za 90% uwielbienia przyjaciół. Mam problem z dwaynem gdyż on LIKE ME 66% Respect 67% a Missions 100% A jak dzwonie to coś pieprzy z poczty że wszyscy są fałszywi. Czyli już zamknełem z nim rozdział i nie polepsze stosunków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co się stało, płyta cały czas była w pudełku. Wczoraj odwiedził mnie kumpel i chciał pograć w GTA IV. Włożyłem do czytnika i nic :/ PS3 nie widzi płyty, jest ona lekko uszkodzona jakby pęknięta, nic z nią nie robiłem była już od 2 miesięcy w pudełku :( Nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie apropos Dwayna, mam 56% gry i chce sobie trophie zrobić za 90% uwielbienia przyjaciół. Mam problem z dwaynem gdyż on LIKE ME 66% Respect 67% a Missions 100% A jak dzwonie to coś pieprzy z poczty że wszyscy są fałszywi. Czyli już zamknełem z nim rozdział i nie polepsze stosunków ?

Sprawdź pocztę bo z tego co pamiętam to żeby z nim gdzieś wyskoczyć musisz mu odpisać na maila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem co się stało, płyta cały czas była w pudełku. Wczoraj odwiedził mnie kumpel i chciał pograć w GTA IV. Włożyłem do czytnika i nic :/ PS3 nie widzi płyty, jest ona lekko uszkodzona jakby pęknięta, nic z nią nie robiłem była już od 2 miesięcy w pudełku :( Nie wiem co robić...

Jak jest pęknięta, to raczej już nic nie podołasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurde nie wiem co się stało, płyta cały czas była w pudełku. Wczoraj odwiedził mnie kumpel i chciał pograć w GTA IV. Włożyłem do czytnika i nic :/ PS3 nie widzi płyty, jest ona lekko uszkodzona jakby pęknięta, nic z nią nie robiłem była już od 2 miesięcy w pudełku sad.gif Nie wiem co robić...

Inne gry czyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czyta inne gry :( Kurde, a może uda się na giełdzie komuś sprzedać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj wieczorem zagrałem kilkanaście gier w Multiplayerze, zarobiłem kilkadziesiąt tys. $, a dziś się okazało, że nie zaliczyło mi tych pieniędzy do rankingu i mam stan konta taki jak przed wczorajszą sesją z GTA4. Czy trzeba to jakoś zapisywać? Czy w jakiś specjalny sposób opuszczać grę, by zapisały się statystyki? Rozumiem że ostatnia gra może się nie zapisać w przypadku np. wywalenia z gry, ale czemu straciłem kasę ze wszystkich wcześniej rozegranych gier? :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj wieczorem zagrałem kilkanaście gier w Multiplayerze, zarobiłem kilkadziesiąt tys. $, a dziś się okazało, że nie zaliczyło mi tych pieniędzy do rankingu i mam stan konta taki jak przed wczorajszą sesją z GTA4. Czy trzeba to jakoś zapisywać? Czy w jakiś specjalny sposób opuszczać grę, by zapisały się statystyki? Rozumiem że ostatnia gra może się nie zapisać w przypadku np. wywalenia z gry, ale czemu straciłem kasę ze wszystkich wcześniej rozegranych gier? :verymad:

Niestety ale R* ma zje**** serwery więc to nie nowina. Wątpię aby to spatchowali więc nie ma innej rady jak liczyć na to, że twoje statsy się zapiszą. Nie łam się ja już 3 razy zrobiłem Hangman's NOOSE w czasie i mi żadnego nie zapisało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś procedury by zwiększyć prawdopodobieństwo prawidłowego zapisania tych statystyk? Ma ktoś na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanko. w grze juz drugi raz pojail mi sie wybor zabicia jednego z kolesi (1 raz miedzy dwoma zleceniodawcami a 2 raz miedzy dwoma bracmi) czy to oznacza ze to kogo wybiore do odstrzalu wplywa na dalsza czesc gry?? albo czy wplywa znaczaco czy nie??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, kogo możesz zabić. Na samym początku jeśli ocalisz tego gościa, pojawi się jako postać randomowa, a co do tych braci, to jeśli chodzi o

Dwayne'a i Playboya X

, to dostajesz

albo miejscówkę, w której mieszkał, albo pieniądze

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj to samo, pograłem trochę w multi i nabiłem z 56 tys. do 96 tys. wyszedłem z multiplayera, patrze w statystyki i mam 56 tys. Też tak macie? Taka gra jest bez sensu. :verymad:

Edytowane przez at0m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zginąć. Musi być 5 "killów" w 1 grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz zginąć. Musi być 5 "killów" w 1 grze.

Ja tylko dodam, że musi to być 5 różnych graczy więc jeżeli w teamie przeciwnym jest 4 graczy to nie zrobisz tego trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem sobie pod dłuższej przerwie do GTAIV.

Zrobione mam wszystkie misje jakie tylko są (dodatkowe, poboczne, przypadkowe postacie, na telefon, itd. itp.).

Jedyne trofeum jakie mi brakuje to "Key to the City", czyli 100% w grze. Trofeów online nie liczę, bo to jakaś parodia.

W każdym razie mam obecnie 96.67% w grze i nie mam pojęcia co robić dalej.

Każda postać, czyli Bruciego, Packiego, oraz Lil Jackob, trzeba zabrać na każda aktywność?

Bo również to chyba mam zrobione...ale nie jestem pewien.

Wiem, że w pewnym momencie zadzwonił do mnie Lil Jackob i prosił o podwiezienie.

Szukałem gołębi i mu odmówiłem.

Gdzieś czytałem w sieci, że gość który stanął też na tym samym procencie wykonał coś dla Lil Jackoba i kogoś tam jeszcze. Teraz tak właśnie myslę, czy to mogło być to. Zapewne tak, tylko kiedy znowu spodziewać się ponownego telefonu.

Tutaj jest lista: http://www.gta4.tv/100percent.php

Mógłbym na niej odznaczyć wszystko poza właśnie tymi aktywnościami z każdą postacią.

Jutro to będę sprawdzał, ale byłbym wdzięczny za podpowiedzi, jeśli to możliwe rzecz jasna.

Bo przecież wątpie, żeby aż 4% w grze zależało od kilku aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest lista: http://www.gta4.tv/100percent.php

Mógłbym na niej odznaczyć wszystko poza właśnie tymi aktywnościami z każdą postacią.

Jutro to będę sprawdzał, ale byłbym wdzięczny za podpowiedzi, jeśli to możliwe rzecz jasna.

Bo przecież wątpie, żeby aż 4% w grze zależało od kilku aktywności.

No to ci powiem, że zależy ! Ja miałem 95% i nie miałem zielonego pojęcia co zrobić, wtedy powykonywałem wszystkie czynności z Packiem, Bruciem i LJ po kolei jak leciało z listy wypadów. I co ? Po którymś tam wypadzie z Packiem podskoczył mi progress o 2% a potem z kimś tam jeszcze się chyba uchlać poszedłem i tada ! 100% i trofeum wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kilkoma trofeami a z tymi dwoma szczególnie:

1)Trzeba zaliczyć 3 strike'i w grze w kręgle z rzędu. Czasem mam problem ze zrobieniem jednego strike'a. Liczę tylko na szczęście...ktoś ma na to jakiś sposób?

2)Trzeba wykonać 5 obrotów samochodem podczas wypadku/wyskoku. Skakałem już skąd się da i maksymalnie robiłem 2 obroty. Jeden w powietrzu, drugi po uderzeniu w ziemię. Gdzie najlepiej wykonać tą "misję"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z kilkoma trofeami a z tymi dwoma szczególnie:

1)Trzeba zaliczyć 3 strike'i w grze w kręgle z rzędu. Czasem mam problem ze zrobieniem jednego strike'a. Liczę tylko na szczęście...ktoś ma na to jakiś sposób?

2)Trzeba wykonać 5 obrotów samochodem podczas wypadku/wyskoku. Skakałem już skąd się da i maksymalnie robiłem 2 obroty. Jeden w powietrzu, drugi po uderzeniu w ziemię. Gdzie najlepiej wykonać tą "misję"?

1. Poszukaj na YT jest od h... filmików jak zrobić te trofeum.

2. Na lotnisku da się to zrobić z palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×