Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

grają, ale mnie multi niezbyt się spodobał. Chaos, lagi, ludzie nie grający dla zwycięstwa, tylko rozbijający się bez sensu. Pozatym długie szukanie gier i co najgorsze - wyniki zapisują się dopiero po końcu rundy, a ja nie zawsze chcę grać kilkadziesiąt minut aby mi się kilka k $ zapisało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grają, ale mnie multi niezbyt się spodobał. Chaos, lagi, ludzie nie grający dla zwycięstwa, tylko rozbijający się bez sensu. Pozatym długie szukanie gier i co najgorsze - wyniki zapisują się dopiero po końcu rundy, a ja nie zawsze chcę grać kilkadziesiąt minut aby mi się kilka k $ zapisało ;)

No to mnie przekonaliście co do multi. Kupuję ten kawałek kodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Multi to ciekawostka :)

pomimo że spędziłem z nim około 100 h uważam że był całkiem niepotrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Multi to ciekawostka :)

pomimo że spędziłem z nim około 100 h uważam że był całkiem niepotrzebny :)

Ta... I wiem dla czego bo trudniej się platynę robi nie ? :)

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... I wiem dla czego bo trudniej się platynę robi nie ? :)

Dla kolegi to chyba nie problem bo już ją posiada :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... I wiem dla czego bo trudniej się platynę robi nie ? :)

Akurat trofea z multi w GTA to drobnostka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat trofea z multi w GTA to drobnostka :)

To był żart ? Bo jak tak to nie śmieszny... Zrób platynę to pogadamy. A i życzę miłych 2 miechów robienia Wanted <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat trofea z multi w GTA to drobnostka :)

Ehh... Ta jasne. Co do kolegi Michała on musiał mieć platynę w GTA IV bo w każdej grze ma 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zrobienia platyny w GTA4 i zostały mi tylko trofea z multi. Jakie wg Was jest najtrudniejsze (nie wanted bo do tego potrzeba czasu a nie szczęścia czy współpracy innych graczy). Osobiście słyszałem, że mam bać się "Auf Wiedersehen Petrovic" bo serwery nie zapisują czasami jak ktoś wygrał i "Fly The Co-op" podobno trudne. A Wy jak sądzicie których mam się obawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fly the co-op trzeba się męczyć , ale jest do zrobienia , AWP jest taki sposób że po każdej sesji zostawiaj konsolę jeszcze dla pewności włączoną na jakąś godzinę a na pewno zapisze ci większość wyników i czasów , no i Wanteda jak od zera jedziesz to 2 miechy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cleaned The Mean Streets" trzeba zrobić naraz jednym samochodem czy można zrobić 5, wyjść z gry i potem znowu robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cleaned The Mean Streets" trzeba zrobić naraz jednym samochodem czy można zrobić 5, wyjść z gry i potem znowu robić?

Oczywiście, że możesz. Tylko musisz zapisać grę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Finish him" jak sie robi:) Na filmikach gościu robi jakieś uniki, odchyłki ale nie umiem tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Finish him" jak sie robi:) Na filmikach gościu robi jakieś uniki, odchyłki ale nie umiem tego zrobić.

jak przeciwnik się będzie zamachiwał to naciskasz przycisk odpowiedzialny za unik (X) i od razu za uderzenie (O). Tak powtarzasz 10 razy, najlepiej to placu Helitour zrobić. Na YT te filmy całkiem nieźle to prezentują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Finish him" jak sie robi:) Na filmikach gościu robi jakieś uniki, odchyłki ale nie umiem tego zrobić.

Przede wszystkim musisz wziąć udział w bójce. Kiedy przeciwnik robi zamach wciskasz "X", a wówczas Niko zrobi unik. Teraz jeszcze szybko "Kółko", by zaatakować oponenta. Wtedy masz zaliczony jeden pełny atak. Do trophy należy to powtórzyć 10 razy w ciągu czterech minut. Trzeba to robić w jakimś miejscu na uboczu, gdyż policjanci bardzo chętnie się włączają do zabawy.

Źródło : http://www.trofeaps3.com/trophies/readarticle.php?article_id=109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był żart ? Bo jak tak to nie śmieszny... Zrób platynę to pogadamy. A i życzę miłych 2 miechów robienia Wanted <_<

Platyne w tej grze darowalem sobie tylko i wylacznie z powodu znajdziek, a co do multi, 8 lvl wanted zajal mi jakies 4 dni gry ze znajomymi, takze nie dramatyzuj, multi to pikus w porownaniu z tym co jest w singlu (a przynajmniej dla mnie), bo wole trofea oparte na umiejetnosciach, a nie na tych opratych na cierpliwosci (vide znajdzki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyne w tej grze darowalem sobie tylko i wylacznie z powodu znajdziek, a co do multi, 8 lvl wanted zajal mi jakies 4 dni gry ze znajomymi, takze nie dramatyzuj, multi to pikus w porownaniu z tym co jest w singlu (a przynajmniej dla mnie), bo wole trofea oparte na umiejetnosciach, a nie na tych opratych na cierpliwosci (vide znajdzki).

Jak AWP też masz to szacun. Bo ja mam wszystkie w singlu trofea a w multi mi 4 do platyny brakuje... Gdyby nie te piep***** serwery R* to już dawno 100% widniało by na liście moich trofeów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale 8 lvl to jest nic :) to dopiero pierwszy milion , pomnóż sobie to razy pięć :)

Ja czasochłonne i trudne zaliczam do Hardcore -> tyle z mojej strony :)

Edytowane przez Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyne w tej grze darowalem sobie tylko i wylacznie z powodu znajdziek, a co do multi, 8 lvl wanted zajal mi jakies 4 dni gry ze znajomymi, takze nie dramatyzuj, multi to pikus w porownaniu z tym co jest w singlu (a przynajmniej dla mnie), bo wole trofea oparte na umiejetnosciach, a nie na tych opratych na cierpliwosci (vide znajdzki).

4 dni i 8 lvl? Dziwne, ja grałem całymi dniami i nie pamiętam by to były 4 dni gdy wpadł 8 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni i 8 lvl? Dziwne, ja grałem całymi dniami i nie pamiętam by to były 4 dni gdy wpadł 8 lvl.

w wiekszosci multiplayerow, liczy sie efektywnosc, a nie czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mogę potwierdzić, iż Alu jest hardkorowo efektywny w grach-strzelankach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wiekszosci multiplayerow, liczy sie efektywnosc, a nie czas gry.

Jak mam to rozumieć? Mówiłeś że 4 dni, a ja mówię że w 4 dni nabicie ósmego lvla jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nabija. uber super pr0 pwner.

A swoją drogą to multi w GTA 4 to chyba najgorzej wykonany od strony technicznej tryb wieloosobowy w jaki grałem na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mam to rozumieć? Mówiłeś że 4 dni, a ja mówię że w 4 dni nabicie ósmego lvla jest niemożliwe.

Jest to możliwe, ale trzeba być nieźle szurniętym. Tak samo przy wbijaniu 10 levela, żeby powtarzać tysiąc razy Hangman Nooise'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, ale trzeba być nieźle szurniętym. Tak samo przy wbijaniu 10 levela, żeby powtarzać tysiąc razy Hangman Nooise'a.

No ja o tym mówię, gdy robiłem platynkę to całymi dniami raz za razem grałem w hangman noose i to jest niemożliwe by po czwartym dniu mieć 8 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×