Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wczesniej na forum podawal strone z tym. [span style=color:#000000;background:#000000]www.whattheywanttoyouknow.com[/span] O ile sie nie myle to powinna byc ta strona.

Po zakończeniu fabuły dostałem link z tą stroną na maila w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze nie czuje sie zbyt komfortowo isc od razu, bo nie moge sie przyzwyczaic do gry w strzelanki na padzie ;x

GTA to nie FPP po prostu R1 wchodzisz w tryb oslony czyli bedac przy slupie Niko sie do niego przytuli i mozesz oddac strzal, pisze o tym ale pewnie chyba wiec ze tak mozna, za przeszkodami i samochodami tak samo jest, R2 masz przeciez autonamierzanie gdy juz kogos namierzysz wciskasz L3 albo R3 juz nie pamietam i wtedy wogole celownik sie przybliza i gdy posuniesz prawego analoga troche w gore to najlepiej wycelowac w glowe i oddac strzal, z uzi czy tam AK-47 lub tego M4 najlepiej oddawac pojedynczy strzal bo wtedy pociski sie rozprosza po kilku strzalach, jakos ci pojdzie : o

Btw. jak u ciebie gra? tnie sie czy tylko czasem cos sie zhaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5. jesli ktos daje grafice 5/10 albo i mniej, to gratuluje wiedzy na temat grafiki komputerowej. dla mnie GTA graficznie bije na glowe Uncharted. rzeklem.

Hm...

Znawca grafiki komputerowej... to ja Ci gratuluję wiedzy. Nikt nie daje 5/10 (a kto daje ten idiota) ale myślę, że 8/10 jest wystarczająco. Jeśli GTAIV dla Ciebie prezentuje wyższy poziom graficzny niż Uncharted (do czego masz swoje prawo) to zostaw te przemyślenia dla siebie, a nie pisz ich publicznie, bo niektórym się może słabo zrobić. Uwierz mi, GTAIV dużo brakuje graficznie do wyżej wymienionej gry... lol

Prócz miasta o zachodzie słońca, widoku i wielkości w oddali, paru bajerów tu i tam, GTAIV nie prezentuje nic, czym mogłoby podskoczyć Uncharted. W dalszym ciągu wszędzie bije prostotą kosztem wielkości. Uncharted w każdym calu jest zrobiony znakomicie. Nawet IMO HS wygląda lepiej niz Niko Bellic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GTA to nie FPP po prostu R1 wchodzisz w tryb oslony czyli bedac przy slupie Niko sie do niego przytuli i mozesz oddac strzal, pisze o tym ale pewnie chyba wiec ze tak mozna, za przeszkodami i samochodami tak samo jest, R2 masz przeciez autonamierzanie gdy juz kogos namierzysz wciskasz L3 albo R3 juz nie pamietam i wtedy wogole celownik sie przybliza i gdy posuniesz prawego analoga troche w gore to najlepiej wycelowac w glowe i oddac strzal, z uzi czy tam AK-47 lub tego M4 najlepiej oddawac pojedynczy strzal bo wtedy pociski sie rozprosza po kilku strzalach, jakos ci pojdzie : o

Btw. jak u ciebie gra? tnie sie czy tylko czasem cos sie zhaczy?

Mi sie nie tnie gra, a przynajmniej tego nie zauwazylem. Wlasnie sie zastanawialem jak wyglada u was to jak sie zacina, bo ja nie mam zadnych dyskomfortow. Mi gra chodzi bardzo ladnie i nie wiem o co nie ktorym chodzi. Moze jakas inna kopia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie tnie gra, a przynajmniej tego nie zauwazylem. Wlasnie sie zastanawialem jak wyglada u was to jak sie zacina, bo ja nie mam zadnych dyskomfortow. Mi gra chodzi bardzo ladnie i nie wiem o co nie ktorym chodzi. Moze jakas inna kopia

L2 masz autonamierzanie, porypalo mi sie :>

No i macie komu sie gra tnie... fakt faktem ze czasem sie przytnie i troche fpsow spadnie ale mi napewno sie gra nie tnie ciagle jak wam zeby marudzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm...

Znawca grafiki komputerowej... to ja Ci gratuluję wiedzy. Nikt nie daje 5/10 (a kto daje ten idiota) ale myślę, że 8/10 jest wystarczająco. Jeśli GTAIV dla Ciebie prezentuje wyższy poziom graficzny niż Uncharted (do czego masz swoje prawo) to zostaw te przemyślenia dla siebie, a nie pisz ich publicznie, bo niektórym się może słabo zrobić. Uwierz mi, GTAIV dużo brakuje graficznie do wyżej wymienionej gry... lol

D4Ru73K --> Nie mów tak bo przyjdzie bonzaj i nas zjedzie xD. Mnie już raz zjechał i powiedział, że GTA zasługuje na 10 za grafe... hmm im więcej czasu mija, tym bardziej się z nim zgadzam , bo grafikę nie liczymy tylko z tym co widzimy na ekranie (bo pod tym względem Uncharted wypada duuużo lepiej). Graficy oceniają cały silnik, czyli interakcja z otoczeniem (jej jest więcej w GTA IV) i to że wszystko jest obliczane w czasie rzeczywistym np. zachowanie przechodniów itd. bo to wszystko konsola musi obliczyć... przynajmniej tak uważa Pan bonzaj, a on raczej się zna na rzeczy . Jednak dla przeciętnych graczy (czyli takich jak my ) Uncharted wygląda dużo lepiej, bo nas obchodzi efekt końcowy - ilość wyświetlanych detali na TV, a nie ile jest obliczane w czasie rzeczywistym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem w koncu ta misje. Tez sie potem przestalem bawic awp bo zaduzo ich tam bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Patch 1.01 jest już dostępny do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze powiemy odrazu ze nico wyglada zalosnie w porownaniu do bokserow z FNR3? To ja bym nawet 3/10 za grafike nie dal lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i po tym patchu siadlo mi multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zobacze co on naprawil, bo mi przed tym i tak dzialalo multi ani gra sie nie wieszala podczas wlaczania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God_of_War - kto to ten bonzaj i czym on sie zawodowo zajmuje, ze taki z niego mega znawca i wyrocznia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde przez przypadek zerwalem z kiki przez telefon, da sie to jeszcze naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz do niej numer to zadzwon. Ja tez tak kiedys mialem. Ewentualnie sprobuj jeszcze raz napisac na lovemeet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde przez przypadek zerwalem z kiki przez telefon, da sie to jeszcze naprawic??

nie nie mozna tego naprawic bo jak... a ponowne umowienie na lovemeet nic nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu , ale po instalacji patcha , spadła mi jakość cieni , troche gorsze detale , a płynność taka sama.

Czy tylko ja mam takie wrażenie , czy jeszcze ktoś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze ze patch faktycznie wyszedl... jaka jest jego waga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiemnaście mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a naprawia zawieszanie i normalnie juz nalicza lvl w mp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal mam problemy z netem (pewnie przez nat3) ale chyba fr sie poprawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, powiem szczerze że patch pozytywnie mnie zaskoczył.

Gra od razu działa lepiej, nie ma już tak częstych dropów animacji - z reguły wszystko chodzi bardzo płynnie. Brawa dla Rockstar, że już nieco ponad tydzień po premierze wydał patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie mozna tego naprawic bo jak... a ponowne umowienie na lovemeet nic nie da

Ja tam już 3 raz się z nią umawiam, bo jakoś nigdy nie odbiera, jak chcę ją gdzieś zaprosić. Więc da się ponownie umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już 3 raz się z nią umawiam, bo jakoś nigdy nie odbiera, jak chcę ją gdzieś zaprosić. Więc da się ponownie umówić.

ale on z nia zerwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch wygladzil bardziej krawedzie, co mozna zauwazyc na tylnej szybie auta na dole, ogolnie to graficznie sie poprawilo lekko, a co do przycinania jak sie klocicie wszyscy to powiem ze przycielo mi tylko raz przy skrecie na skrzyzowaniu wiecej nie zauwazylem nic, wiec gra dziala jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jesli bylo juz ale nie mam czasu sledzic tematu

According to Yahoo.com, Grand Theft Auto IV's opening week sales numbers were higher than any game or movie in the history of entertainment. GTA IV has also set the record as being the most expensive game ever produced (about 100 million), but the sales obviously justify the huge initial cost. This is good news for everyone, as the company now has more money to blast away on their next GTA installment!

I am curious to see what percentage of the sales were of the special edition.

Wyzsza sprzedaz w pierwszym tygodniu niz jakakolwiek gra czy film w historii rozrywki!

I kosztowala $100 baniek....

Dziekuje nie mam pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×